Летала_НаМетле• 13 августа 2022
Як краще вчинити? Чоловік і наш пес
Ми з донькою з березня у Німеччині. Чоловік вдома. Маємо двох котів і песика - міні-такса. У серпні чоловік хоче приїхати до нас (він має групу інвалідності і має право на виїзд). Планує пробути тут з нами до березня, коли ми всі повернемося додому. Котів лишаємо на нашу знайому, вона ночуватиме у нас та годуватиме котів. А собаку не можна лишати, вона дуже прив´язана до людей. Не зможе цілий день сама вдома зачинена. Але знову ж таки - я знаю, що в Німеччині дуже проблематично з тваринами. То на якісь карантини їх розміщують, то житло неможливо з ними орендувати. От як тут бути? В мене вже голова болить від усіх цих питань.
Луковая• 13 августа 2022
так и быть, брать с собой. Жилье можно найти, но дольше. На карантине потерпит, это лучше чем тосковать всю жизнь без владельцев.
Я не теоретик, кот со мной был по всей стране в бегах от Востока до Запада и если бы решилась заграницу и туда бы забрала.
Чудо-Рыба-кит• 13 августа 2022
Ответ дляИ.О. человека
Не розумію що ви чекаєте, що вам тут напишуть
Здати кудись, аби совість чиста була.
Луковая• 13 августа 2022
Ответ дляЛетала_НаМетле
Здавати його кудись ніхто не буде.
ну вы ж понимаете, что до марта может растянуться до марта 2024 года, например или того дольше?
Летала_НаМетле
• 13 августа 2022
Ответ дляYuliya 17
Готуйте документи і забирайте з собою. Для мене моя крихітка такий порятунок.
Документи всі готові.
Кофе в лобби• 13 августа 2022
Вы же не первый день в Германии, не там спрашиваете, как быть. Должны быть в курсе, что надо чипировпть, стерлизоватт, на собак есть налог. И да, жилье найти проблемные.
Это не на форуме в Украине спрашивать, это пытаться организовать все в Германии
Алина-1240• 13 августа 2022
В идеале,если знакомая согласиться выгуливать,оставить с котами вместе.не таскать животное по миру.если нет,брать с собой
Ms. При теле• 13 августа 2022
Брать с собой. Проблема может быть только в квартире. И то она будет любом случае, просто может не так быстро.
Если у вас все документы готовы- не вижу проблемы. В Германии любят собак.
Мы тоже ехали в марте. Без документов. Тут все сделали.
Секретница• 13 августа 2022
Ответ дляЛетала_НаМетле
Здавати його кудись ніхто не буде.
Вы живёте в лагере или у вас отдельное жильё ? Если отдельное жильё , хозяева согласятся что приедет муж и собака ?
Пустощі-веселощі• 13 августа 2022
Ответ дляЛетала_НаМетле
Здавати його кудись ніхто не буде.
Це знайома знайомих))) нам порекомендували, в них була наша собачка з березня місяця, ось недавно вже Лаккі з нами, ми дуууже задоволені залишились. Головне, що в них постійно вдома хтось є і з собакою і грались, і цілувались))), і вигулювали.
Пустощі-веселощі• 13 августа 2022
Готелі для собак- викресліть навіть з думки, там собачки в клітках. Це тільки вони показують, що вони в хороших умовах, а їх там іб’ють і кричать. жах. Здайте на перетримку.
Люблю порядок• 13 августа 2022
Или забирать, или платная частная проверенная передержка (желательно, без кучи других животных)
Летала_НаМетле
• 13 августа 2022
Ответ дляСекретница
Ми живемо в кімнаті у соціальній квартирі. В іншій кімнаті цієї ж квартири живуть ще жінка з дитиною.
Летала_НаМетле
• 13 августа 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
У нас у знайомої в минулому кішка здохла в такому готелі.
Летала_НаМетле
• 13 августа 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Так, навіть не думаю.
Летала_НаМетле
• 13 августа 2022
Ответ дляMs. При теле
У нього є чіп, міжнародний паспорт і щеплення від сказу.
Летала_НаМетле
• 13 августа 2022
Ответ дляКофе в лобби
Просто тут також багато тих, хто зараз в Німеччині.
Летала_НаМетле
• 13 августа 2022
Ответ дляMs. При теле
А які саме документи ви робили?
Секретница• 13 августа 2022
Ответ дляЛетала_НаМетле
Тогда вы должны получить разрешение на проживание вашего мужа в этой комнате и тем более животного . Согласовать с соцслужбой или с владельцем жилья. И если вам не разрешат держать там животное вы согласны лишиться этого жилья и искать другое из-за собаки ?