Уси-пуськи• 13 августа 2022

квартира в Канаде

хватит ли 150 000 на квартиру в небольшом городе?
посоветуйте, где лучше

и рискнули бы вы

нашли покупателя на свою квартиру в Киеве и думаем про переезд
автор Уси-пуськи • 13 августа 2022
и лучше купить в Польше
есть вариант 50 км от Варшавы хорошая квартира в новом доме
ПультОт_БМВ• 13 августа 2022
Ответ дляУси-пуськи
и лучше купить в Польше
50 км это далеко
Роллс-Ройс• 13 августа 2022
Вы определились с провинцией?
150 это очень мало. Смотрите цены на маркетплейсе, и kijiji.
Сливочная пенка• 13 августа 2022
Я за Польшу.
автор Уси-пуськи • 13 августа 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
50 км это далеко
30 минут на поезде до вокзала
после Киева для меня это недалеко скорее)
и квартира с новым ремонтом и мебелью красивая и современная
Сливочная пенка• 13 августа 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
50 км это далеко
50 км от Варшавы не значит в поле.
ПультОт_БМВ• 13 августа 2022
Ответ дляУси-пуськи
30 минут на поезде до вокзала
Поверьте после Киева пожалеете.
автор Уси-пуськи • 13 августа 2022
Ответ дляРоллс-Ройс
Вы определились с провинцией?
нет, но нравится климат Квебек
думаю про сам Квебек или рядом
Gala_la_la• 13 августа 2022
Я б не купувала дистанційно квартиру в Канаді. Це не та країна і у вас не ті гроші. Тільки якщо плануєте переїзд. Вибрати провінцію, вибрати район міста, бо різне може бути. Я дивилась по Калгарі, Альберта, то ,,моя,, квартира це десь 360 тис буде.
автор Уси-пуськи • 13 августа 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
Поверьте после Киева пожалеете.
сейчас это нельзя сравнивать
автор Уси-пуськи • 13 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
я думаю про покупку и переезд сразу же
однозначно небольшой город и свое жилье для старта
оставим деньги на первый год жизни пока разберемся со всем
Gala_la_la• 13 августа 2022
Ответ дляУси-пуськи
я думаю про покупку и переезд сразу же
А потім виявиться що хороша робота за 200 км. Або її взагалі там немає і треба їхати в більше місто. Не знаю, гроші ваші, життя ваше, але я б так не робила.
автор Уси-пуськи • 13 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
начинать придется с иного
ну и город для жизни смотрим сразу
Однозначно• 13 августа 2022
Автор, а почему не хотите Испанию рассмотреть?
Gala_la_la• 13 августа 2022
Ответ дляУси-пуськи
начинать придется с иного
ну и город для жизни смотрим сразу
Ви можете дістанційно не живучи дуже помилитися в виборі міста. Але якщо вирішили, то купуйте. Тут іще момент. Як правило всю суму не платять в Канаді при купівлі, тільки 5-10% даун-пеймент. Якщо ви приїдите,відкриєте місцевий рахунок, вийдете на роботу і через півроку вирішите щось купувати, то при даун-пейменті у 150 тис, наприклад можете взяти нерухомість за 300 тис - вище класом.
автор Уси-пуськи • 13 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
а вторые 150 идут как кредит ? не понятно с чего его платить потом
хотелось бы поменьше и сразу свое
Gala_la_la• 13 августа 2022
Ответ дляУси-пуськи
хотелось бы поменьше и сразу свое
Тобто з чого? З зарплатні. Це не Україна, в Канаді спокійно виплачують нерухомість роками і ці виплати не дуже впливають на якість життя. Платять 10% від ціни дому і потім у ньому живуть виплачуючи. Я тому раджу приїхати роздивитись, вам може не сподобатись район квартири за 150к. А от вже за 250к може бути ідеальне місце. А за 300к може дім з ганком, великим гаражом, садом, гарним видом. Я не знаю правда вашої ситуації, якщо ви відносно молоді і плануєте працювати, то для вас не проблема буде заробити на дім.
Omie• 13 августа 2022
Нерухомість може бути для Вас якорем, якщо не впевнені, що будете працювати в цій місцевості краще оренда. Окрім того, будьте готові показувати ’білизну’ коштів, і оплата в розвинених країнах лише безготівкова.
Кы-ы-ы-ця• 13 августа 2022
Ответ дляУси-пуськи
нет, но нравится климат Квебек
думаю про сам Квебек или рядом
400000 .Оттава.
Альберта дом 250000 примерно (2020 год)
Налетчица Муся• 14 августа 2022
Нет. Квартиру не рискнула бы покупать. Там подводные камни есть.
Лучше поехать и присмотреться к провинции, городу, району.
Иногда люди ездят годами в поисках своего места.
Elani• 14 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
5-10 - это для граждан и резидентов
для заехавших по рабочей визе 20% минимальный взнос
Gala_la_la• 14 августа 2022
Ответ дляElani
5-10 - это для граждан и резидентов
Я в курсі. Я рахую, що 150 тис автора - 50% . Я думаю банк їм не відмовить подвоїти, якщо вони будуть обоє працювати хоча б півроку. Бо у мене сумніви щодо якості квартири за 150 тис.