Наизнанку• 15 августа 2022

Я вспылила или права?

Ухажер пишет ´пошли погуляем, хочу природу посмотреть. Буду максимум на час´.
Я говорю ´ты ради часа будешь два часа ехать?´, а он ´ради природы´
Я к нему приехала в назначенное место, купила кофе, похлопала его по плечу и говорю ´наслаждайся, ты же ради этого ехал´
То есть он мне показал, что не во мне заинтересован, а ему чисто прогуляться хочется. Он от шока аж рот открыл. А я считаю, что поступила правильно)
автор Наизнанку • 15 августа 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Автор, как угол дома.

Либо действительно 17 лет, либо по жизни тугая. Печальненько.
А вы бы как поступили? Вам прямо говорят, что едут не ради вас
Ну бежите, я разрешаю
Думы мои думы• 15 августа 2022
Ответ дляНаизнанку
Я прибежала в место, которое за 10 минут пешком от меня
щоб що? принизити людину?
автор Наизнанку • 15 августа 2022
Ответ дляprozerpina123
Навіщо їй відмовляти йому? Щоб заощадити його час та пальне? З якого дива? Все вірно зробила. Наступного разу з іншою дівчиною він буде більш уввжніше слідкуввти за сллвами.
От реально, якби вам сказали, що їдуть 2 години не для того, щоб вас побачити, поспілкуватися, зустрітися, а заради приррди, ви б з щасливим вереском побігли до нього?
Как видите, 99% да ))
Жена_КотораяСтена• 15 августа 2022
Ответ дляНаизнанку
Не со мной, человек ясно сказал, что хотел прогуляться на природе
Вы читаете?
Это ваша тема была, где подружка вам написала ’Подумай’?
prozerpina123• 15 августа 2022
Ответ дляПоэтеСССа
Человек тратит 2 часа времени на дорогу, что б провести это время с автором.
Кто тут свинья, простите?
Де провести час з автором? Де це було? Він чітко сказав, що долає 2 години заради природи. Він за автором навіть не заїхав
автор Наизнанку • 15 августа 2022
Ответ дляДумы мои думы
щоб що? принизити людину?
Он меня унизил, не я его.
prozerpina123• 15 августа 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Поддерживаю.

А потом будет упиваться, смотря сериал и ныть, что одинока)
Ну да, краще ж хоч якісь штанці, ніж одній
автор Наизнанку • 15 августа 2022
Ответ дляprozerpina123
Это точно
Думы мои думы• 15 августа 2022
Ответ дляНаизнанку
Он меня унизил, не я его.
та природу подивитись він їхав з вами ж? то вас побачить привід. Ну як можна так недодуматись про це
prozerpina123• 15 августа 2022
Ответ дляШеллар
Та хоч хвилину, Ви заради нього вийшли з дому.
Яке заради ньоги? Вона йому що, пиріжки понесла чи що? Пішла подивитись особисто його реакцію, прям
prozerpina123• 15 августа 2022
Ответ дляДумы мои думы
щоб що? принизити людину?
Тобто він автора тим, що їде не до неї, а на природу, не принизив? Він навіть не зійшов до того, щоб за нею заїхати
автор Наизнанку • 15 августа 2022
Ответ дляprozerpina123
Тем более мне было идти недалеко
prozerpina123• 15 августа 2022
Ответ дляДумы мои думы
А чому про це прямо не сказати? До чого ті ігри в 25 років?
За автором він не заїхав теж, тому що на щось там натякав?
РукиМыли?• 15 августа 2022
Ответ дляПросериарила молодость
Крутая Вы!👍😅😅 но есть одно ’но’: может он постеснялся сказать что хочет видеть Вас и сморозил про природу🤷‍♀️
Да автор, я сначала посмеялась, а потом думаю, может он просто неудачно пошутил?
Думы мои думы• 15 августа 2022
Ответ дляprozerpina123
бо побути з автором і побачитись це мабуть саме по собі ясно, ну і природу подивитись теж.
Госпожа_тамагочи• 15 августа 2022
Ви маніпулятор і аб´юзер
prozerpina123• 15 августа 2022
Ответ дляПоэтеСССа
Надеюсь он вам больше не напишет. Истеричные дамы должны жить сами, так как потом от них страдают мужья, дети и окружающие.
Автор не істерична дама, а та, хто себе поважає. І знайде того, хто також буде її поважати.
Баби з порадниці, коли тут теми про поганого чоловіка, ж самі перщі верещать про те ’а до весілля він був яким?’ от таким і був. Ні чітко сказати про свої наміри, ні заїхати, ні квітів купити не міг. Прям мрія
РукиМыли?• 15 августа 2022
Меня больше смутило это ,,,…говорю ´ты ради часа будешь два часа ехать?´,,
Я вот не понимаю зачем взрослого мужчину переспрашивать, он принял решение и сказал, что приедет. А вы как будто напрашивались на комплимент, что ради вас, но не получили его) И мстя последовала
prozerpina123• 15 августа 2022
Ответ дляДумы мои думы
Ясно, це коли про то говорять і заїжджають за дівчиною. Про квіти вже мовчу.
А коли кажуть ’пішли дивитись на природу, я заради неї їду 2 години’, то сидять і дивляться на природу. Насамоті
Мастер Класс• 15 августа 2022
Ответ дляКозачка
А вы ради чего ехали? 🤔
Похлопать по плечу
prozerpina123• 15 августа 2022
Ответ дляРукиМыли?
Так вірно вона спитала. Вона дала йому шанс сказати, що він їде не витріщатись на тополі, а до неї. Він ним не скористався, тож, отримав, що хотів. Природу
Колдунья-вещунья• 15 августа 2022
Ответ дляprozerpina123
Не прыгайте, реально он сказал что сказал, а она придумала что придумала. Верещите автору а не мне, с лозунгами и вперед
Зам Ам• 15 августа 2022
Ответ дляprozerpina123
А хто взагалі придумав що він був на машині?)?)))))
prozerpina123• 15 августа 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Аітор, на відміну від вас, має повагу до себе, а не бігає за кожним, заглядаючи йому в очі у пошуквх зацікавлкності нею.
Бажаю вам підвищити свою самооцінку, щоб не бачити в першому ліпшому принця
Зам Ам• 15 августа 2022
Ответ дляprozerpina123
Ще гірше вона бігає і каже своє фє нікому не потрібне
prozerpina123• 15 августа 2022
Ответ дляЗам Ам
А хто придумав, що ні?
А якщо ні, то зайти за дівчиною та купити квітів, якщо він, бідненький, прям до неї 2 години їхав, то подвиг?
prozerpina123• 15 августа 2022
Ответ дляЗам Ам
Ну да, чоловіки взагалі не люблять напружуватись через те, що баби їх розбалували. То хай хоч послухає від автора
Думы мои думы• 15 августа 2022
Ответ дляprozerpina123
ви бачите, що автора лише ви підтримали? Всі інші сказали, що все ж автор погарячкувала м´яко кажучи
prozerpina123• 15 августа 2022
Ответ дляДумы мои думы
І що тепер? Ви думаєте, що зміните мою думку стадним інстинктом?)
На сайті багато жіночок, яким хоч якийсь мужчинка за щастя, то маю рівнятися на них?))) Серйозно?)
ПоэтеСССа• 15 августа 2022
Ответ дляprozerpina123
А вы можете левому человеку сразу в лоб говорить о своих чувствах?
Я нет