Цвіту і пахну• 15 августа 2022

Чому ви називаєте росіян орками?

Особисто ви.
иркин• 15 августа 2022
Я не називаю

Марина-10• 15 августа 2022
Дикие, невежественные,нелюди
Майстерня домашнього текстилю• 15 августа 2022
Бо вони нелюди з викривленою свідомістю. Володар перстнів дивились? От звідти і пішла назва.
Somik• 15 августа 2022
Тупые уроды
JENYABEST• 15 августа 2022
Зеленые, противные, страшные, вредят...
tirin• 15 августа 2022
Я не называю. И лучше так не называть. Лучше прямо говорить, кто нас убивает и с кем мы воюем. А то получается, не россияне виноваты, а какие-то сказочные существа.
alisarich• 15 августа 2022
Потому что все россияне и есть тупые безмозглые орки, нелюди. Существа тупорылые

Nikosbud• 15 августа 2022
Из просторов интернета:
У літературі орками називали армію міфічних істот, які були відлюдниками з низьким інтелектом, нечупарами і не організованими.

Сучасником орків став англійський письменник Джон Толкін. У його розумінні орки – це темні створіння, які втілюють зло. Цей варварський народ підкорявся Темному Володарю і становив основу його збройних сил. Їх військо підкорювало не силою, а кількістю. Орки мали вкрай низький інтелект і не звикли жити в комфорті.
автор Цвіту і пахну • 15 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
В тому і питання чому цих тварєй, які мають досить конкретну назву
’ росіяни’ називають видуманими казковими персонажами?
juliankoste• 15 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А у меня ассоциация с игрой Готика еще
dabby2007• 15 августа 2022
Орда конченая
Ответ дляЦвіту і пахну
Кому як. Мені кожен росіянин - орк. Ніякі вони не міфічні, а конкретні істоти
Калиопа• 15 августа 2022
У меня из Властелина колец ассоциации, очень точно написано.
В книге сказано, что орки - грязные неотесанные существа, интеллектуальные возможности которых вряд ли могут конкурировать с уровнем развития придорожного булыжника.
Вылитые русские мрази
ТриАна• 15 августа 2022
Ответ дляиркин
Я не називаю
Пробачте, я вас як гиркин прочитала, аж дернуло
автор Цвіту і пахну • 15 августа 2022
Ответ дляtirin
Я абсолютно вас підтримую, сама такої самої думки, тому дуже ріже слух це тупе ’ орки’ звідусіль. Їх так називають поліцейські, мери міст, звичайні люди. Вони росіяни, і це треба повторювати безкінечно, щоб пам´ятати все життя. Щоб більше не було цих братань. Бо нас вбивають росіяни. А не якісь там орки, чмоні і так далі
автор Цвіту і пахну • 15 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Орків не існує в реальному світі. А росіяни існують.
автор Цвіту і пахну • 15 августа 2022
Якась підміна понять
Ответ дляЦвіту і пахну
У Вас якась психічна проблема з цим. Орки існують - це росіяни.
sobacura• 15 августа 2022
Я не називаю. Вони рашисти, росіяни, кацапи.

tirin• 15 августа 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Согласна.
_Lary_• 15 августа 2022
Рашисти, виродки і сволота
Rikitikitavi_2022• 15 августа 2022
это сокращение от:
Обезумевшие
Русские
Кровождные-мрази
Ответ дляЦвіту і пахну
Тварі, дебіли, виродки - це підходяща назва для росіян? Чим орки гірше?
Безимени890123• 15 августа 2022
Для мене вони - виблядки русняві, московити, підхуйлики, рашисти і ще декілька визначень. Вони швидше орда, яка втратила людяність навіть всередині, серед своїх.
Дафна• 15 августа 2022
Москалями называю.
Орки у меня ассоциируются с большими мускулистыми воинами, да дикими, но воинами
А москали мелкие и мерзкие. Орки для них комплимент.
Kiss the sky• 15 августа 2022
Падаль, мразь, отбросыы, твари, выб... ки, пида.... ги, сволочи, уе... ны кацапские.
JENYABEST• 15 августа 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
это сокращение от:
Обезумевшие
Русские
Кровождные-мрази
Как то быква М не в ходит в название
Ответ дляKiss the sky
Ну, або так
Безимени890123• 15 августа 2022
Ответ дляДафна
Москалями называю.
А тут згодна цілком, вони - Ґолум під дією персня.
автор Цвіту і пахну • 15 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Орків не існує. Є росіяни.
Орки це казкові герої, не більше. Може у вас і зубні феї існують?) Тоді про розлад питання не до мене.