Бандитка Сью• 16 августа 2022
Ваші чоловіки бояться переїзду?
А що я там буду робити, не зможу заробити гроші, не отримаю документи і т.д.
Результат:
вже голосів:
27 (38.57%)
Бояться
21 (30%)
Хочуть переїхати
12 (17.14%)
Інше
10 (14.29%)
Результат
Проня_Прокоповна• 16 августа 2022
Ответ длядЫнька
Мой не поедет. Ему под 50. Язык учить не будет.
Мы сейчас выехали,вывезли внука. Мужу 64. Язык учит,но со скрипом,лентяй. А я не знаю на сколько мы здесь застряли 🤦🏼. Мы с Донецкой области...
ОхиИВздохи• 16 августа 2022
Ответ дляАноним-ка
Це найбільш затребувані спеціалісти, ви мабуть не в курсі і не пробивали цю тему. 1200-1400 у.о. в тій самій Чехії, Словакії. Електрики, як правило потрібні тягнути лінії/ ремонт і підключити в віддалених регіонах. Робота з відрядженнями постійно, тому місцеві і не погоджуються.
Плюсуюсь! В Австрії електрик заробляє від 2т € чистими. Якщо з досвідом і знанням мови, то від 3т €
Сарафанное радио• 16 августа 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
Я би і не тікала, но дитина повинна жити в тиші
Я якщо що без пред´яв до вас. Всі повинні жити в тиші і комфорті. Тому агітки кидати, кому можна їхати, а кому нє - справа не благородна, м´яко кажучи. Тим паче уце слово ’ тікати’.
Милашка-оторвашка• 16 августа 2022
Ответ длякнопкодав
Это сарказм?
Многие мужчины всеми силами пытаются вырваться.
Каких я только историй не слышала
в моем окружении никто никуда не вырывается. даже с белыми билетами, и даже с тремя детьми.
Акварель 38• 16 августа 2022
Ответ дляАноним-ка
1400 у.е это много?Муж сейчас в Украине получает около 2000 у е.Если уезжать то хотя бы ради 4-5 тысяч.
СМСница• 16 августа 2022
Ответ дляБандитка Сью
Не потрібно, головне бути добрим спеціалістом
щовимелете...