ХдеЯсь?• 16 августа 2022
Суміш для новонароджених
Яка краща суміш для діток з народження?
З´явилось дуже багато з Європи bebiko,bebivita і тд.
Чи краще наша?
Поки в очікуванні,хочу знати на майбутнє
Чи краще наша?
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 16 августа 2022
Бебико и бебивита не из лучших и не новые. Каждому ребенку подходит своя
ХдеЯсь?
• 16 августа 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Можливо,раніше не цікавилась
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 16 августа 2022
Ответ дляХдеЯсь?
Можливо,раніше не цікавилась
Хипп, хумана, фрисолак были в фаворитах у моих
ХдеЯсь?
• 16 августа 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
В моїх знайомих частина на Нані,частина на Малютці
Майстерня домашнього текстилю• 16 августа 2022
Якщо малюк буде на штучному вигодовуванні, то будете підбирати. Немає кращого варіанту, є підходить, і ні. Моєму підійшов наш Малиш, ні Хумана, ні Хіп не зайшов.
Ищу-брожу• 16 августа 2022
Мы с рождения кормили Милупой, потом перешли на Нутрилон. Идеально подошли обе смеси, запоров не было, аллергий тоже)
ХдеЯсь?
• 16 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Преміум?
Розумію,що все індивідуально.
Але щось почала переживати,відгуки дуже різні
Розумію,що все індивідуально.
Ответ дляХдеЯсь?
Преміум?
Розумію,що все індивідуально.
Бо все індивідуально. Я починала з Мілупи. Алергія пішла. Не через те, що суміш погана, просто моїй дитині не підійшло. Пробувала багато чого, від одного закрепи, від іншого висипи. Комусь вдається зразу попасти на потрібного виробника, а хтось вимучиться, поки знайде. Про Малиша я і не думала, а нам подарували, не викидати ж, спробували, і нарешті, дитина наїлась і спала усю ніч, вже 7 років пройшло, а я ту ніч пам´ятаю, перша ніч сну без криків.
СкокоМнеДадите• 16 августа 2022
Спочатку купили Нан саму дорожчу але нам не підійшов, перейшли на Малютку(але вона з цукром і зараз не знаю чи є) потім коли переїхали у Польщу перейшли на бебіко. Нам дуже сподобалось. Зараз ще на іншій)
ХдеЯсь?
• 16 августа 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
А бебіко дуже солодка?
Теж читала про те,що малютка дуже солодка,але в складі цукрозамінники як і в інших сумішах
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 16 августа 2022
Ответ дляХдеЯсь?
Ну малютка спорно
ХдеЯсь?
• 16 августа 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Ну малютка спорно
Дивлюсь фрісо,в моєму місті немає напевно з поставками біда
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 16 августа 2022
Ответ дляХдеЯсь?
А чего спешите? Рожать скоро? Я в роддом брала хуману. Не зашла совсем
ХдеЯсь?
• 16 августа 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
На початку вересня,щось почалась паніка
Физрукая• 16 августа 2022
Малютка премиум без пальмового масла, берите украинскую. И по цене доступно, и качество хорошее.
Душка-свекровь)))• 16 августа 2022
Ответ дляФизрукая
Вы состав той малютки читали? Один сахар
Физрукая• 16 августа 2022
Ответ дляДушка-свекровь)))
Там не один сахар.
ХдеЯсь?
• 16 августа 2022
Ответ дляДушка-свекровь)))
Автор, вы планируете ив?
Не планую,але переживаю,що не буде молока
ХдеЯсь?
• 16 августа 2022
Ответ дляДушка-свекровь)))
В малютці преміум 1 цукру немає,є у 2.
Читаю про Мілупу,вроді норм склад
Душка-свекровь)))• 16 августа 2022
Ответ дляХдеЯсь?
Ви не переживайте. Молоко приходить за попитом, якщо Ви одразу будете догодовувати сумішшю, то молоко з’явиться пізніше і можливо менше.
Важливо часто прикладати до грудей ледь не на кожен писк. Навіть декілька крапель молозива достатньо дитині, воно дуже поживне.
ХдеЯсь?
• 16 августа 2022
Ответ дляДушка-свекровь)))
Я це розумію,читала гв консультантів,але з іншої сторони якби все так було просто не було так багато дітей на сумішах
Душка-свекровь)))• 16 августа 2022
Ответ дляХдеЯсь?
Звісно не було б, але ж виробникам треба заробляти гроші
Для когось суміш свідомий вибір по деяким причинам, для когось це вибір бо «не наідається грудним молоком і часто прокидається», для когось від незнання і невміння прикладати, для когось через фізіологічні особливості малюка (коротка вуздечка під язиком не дає можливості смоктати молоко і воно «пропадає»).
Природа не дурна, якби всі були «немолочні» то людство вже вимерло б давно