Marivanna_Dnepr• 16 августа 2022

Дозвіл батька на виїзд дитини для канадської візи

Вітаю! Питання до тих, хто отримував канадську візу. В списку документів для візи є "Лист від батька про дозвіл виїзду для дитини", але нічого не написано про те, що цей лист має бути нотаріально посвідченим. Ви ходили до нотаріуса посвідчувати, чи непосвідчений лист теж підходить? Він має бути написаним від руки, чи надрукований теж ок?
Завчасно всім дякую!
ЗвездочкаЯсная• 16 августа 2022
здесь писали что можно написать довільної форми и сделать фото на фоне доков отца ребенка
ЗвездочкаЯсная• 16 августа 2022
без нотариуса
Tatianka87• 16 августа 2022
заполняла в произвольной форме, прикрепила фото паспорта отца.
автор Marivanna_Dnepr • 16 августа 2022
Ответ дляTatianka87
Дякую вам!
автор Marivanna_Dnepr • 16 августа 2022
Ответ дляЗвездочкаЯсная
без нотариуса
Дякую!
автор Marivanna_Dnepr • 16 августа 2022
Ответ дляЗвездочкаЯсная
Дякую!