железный занавес• 16 августа 2022
Сусід спить з нашою сусідкою, от для чого мені ця інфа
От прям завжди переживала щоб не опинитись і цій дурній ситуації, але опинилась.
Його дружина з дітьми закордоном, її чоловік давним давно в Німеччині. Я і раніше помічала що між ними щось є, але пофіг, не моя справа .
А тут сьогодні вийшло так шо вона зайшла на подвір‘я, слово за слово, я каву запропонувала, посиділа, тут пішла в туалет і тел на столі. Пропімкало на вайбері повідомлення і вибило на екрані: Привіт зайка, скучаю. І відразу : хочу тебе. Скоро буду. Фотка сусіда і підписаний він.
З його жінкою ми близько спілкуємось. Ясне діло що я нікому нічого не скажу, навіть своєму чоловікові. Але от, нафіг мені ця інфа, що мені з нею робити?
Зашла на 5минут• 16 августа 2022
Ответ дляжелезный занавес
Це нормально коли при винекнені звуку увага переключається на об‘єкт цього звуку. Заспокойтесь вже
звернути увагу та прочитати це різні речі. Я спокійна, а ось вам тепер спокою не бачити і поділом, може навчитесь поважати чужий простір і не пхати до нього свого носа
Пингвинчик сизокрылый• 16 августа 2022
Ответ дляжелезный занавес
А для чого ви тут?
Щоб поставити це питання. А ви?
железный занавес
• 16 августа 2022
Ответ дляЗашла на 5минут
Скользкая• 16 августа 2022
На месте жены, я бы хотела знать, что муж изменяет. Возможно это позволило бы жене в нынешних условиях строить свою жизнь в более выгодных условиях, а не переживать за мужа, который остался дома.