emomot• 16 августа 2022

Житло, Нідерланди

Шукаю житло для дівчини студентки в Утрехті або поблизу, можливо хтось є тут, хто може допомогти?
Будь ласка, дуже потрібно!
Не обижаюсь• 16 августа 2022
А сколько лет? Красивая?

ПироженкА• 16 августа 2022
Умиляют такие темы на советчице
автор emomot • 16 августа 2022
Чому?
Вона не безкоштовнє шукає,можливо тут хтось є звідти і ( можливо) має інформацію про аренду. Зараз важко знайти житло, шукаємо дє можемо.
ПироженкА• 16 августа 2022
Ответ дляemomot
Чому?
Даже за большие деньги комнату в нидерландах найти сложно, не только сейчас
ПироженкА• 16 августа 2022
Ответ дляemomot
Чому?
Studenten stoppen met opleiding door woningtekort, hogeschool roept medewerkers op ze in huis te nemen
ПироженкА• 16 августа 2022
Перевести или сами?
автор emomot • 16 августа 2022
Ответ дляПироженкА
Перевести или сами?
Дякую, переведемо.