Я шалунья• 17 августа 2022

Ваше відношення до росіян за кордоном після нашої перемоги?

Наша сім´я до війни любила подорожувати, 2-3 рази на рік точно виїзджали за межі країни.
Дуже хочемо після війни відновити такі поїздки.
Не раз вже з чоловіком говорили на тему того як поводитись при зустрічі з руськими (неадекватними).
Чи зможу я в чужій країні піти на конфлікт?
Чоловік налаштованний на мордобій, а я, мабуть, боягузка, я б їх ігнорила і не вступала в конфлікт.
Як будете поводитись ви?
Результат:
вже голосів: 169
115 (68.05%) ігнор (краще гімно не чіпати)
34 (20.12%) ТИЦ (ваш варіант)
20 (11.83%) буду відповідати (мордобій)
Jave• 17 августа 2022
Автор, їздити відпочивати щоб мордобої влаштовувати ну то таке задоволення)
Там-тарарам• 17 августа 2022
Оце у вас проблеми
СноваЗдорова• 17 августа 2022
Поставить человека на место можно не обязательно мордобоем. Слова иногда бьют больнее. Игнорировать точно не смогу.
Детские_Будут?• 17 августа 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Вы Жванецкий?
ЯспАкойнаЯ• 17 августа 2022
Скільки подорожую, ніколи не виникало потреби контактувати . За мордобій у вас будуть проблеми, краще з таким настроєм сидіти вдома
Там-тарарам• 17 августа 2022
Ответ дляJave
Нє ну буває такий настрій, типу: ну скажи мені щось, морда кацапська)) Але думати про це, плануючи подорожі - це дуже дивно)
Единорог_помог• 17 августа 2022
Просто не общайтесь, зачем мордобой? Редко кто на отдыхе из россиян будет к Вам цепляться. Они обычные люди, приехали отдыхать также как Вы
автор Я шалунья • 17 августа 2022
Ответ дляJave
я ж написала, неадекватних, коли вони самі починають провокувати.
ніколи ні з ким не з´ясовували відносини на відпочинку.
ЗабежАЛОЧКА• 17 августа 2022
Ответ дляДетские_Будут?
Вы Жванецкий?
ЯспАкойнаЯ• 17 августа 2022
Ответ дляЯ шалунья
Де ви неадекватних зустрічаєте на відпочинку?
Там-тарарам• 17 августа 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Заради справедливості: ті рідкісні кадри, що вибралися за кордон і при цьому нариваються на мордобій, до ваших слів несприйнятливі. Бо дурні)
СноваЗдорова• 17 августа 2022
Ответ дляДетские_Будут?
Вы Жванецкий?
Дратути!)) Зачем сатира или сарказм? Острословие прерогатива не только писателей. К тому же Жванецкий мертв, а я очень даже жива и очень зла на русню.
неДодекаэдр• 17 августа 2022
Смотря,что значит ’неадекватные’,мне, к счастью,раньше такие не попадались. А вообще,если будут хамить,то можно и мордобой. А вообще,если бы мне хамили,я с любыми вступлю в конфликт,не имеет значения, россияне это или любые другие.
автор Я шалунья • 17 августа 2022
Ответ дляЕдинорог_помог
я на це також надіюся, але багато з´являється відео де всякій непотріб лізе до наших громадян.
Булку Дай• 17 августа 2022
Ответ дляJave
Я тоже в шоке.
Два раза перечитала даже - не поверила с первого раза
Манька Галченок• 17 августа 2022
Закордоном мордобій? А нащо. Покажіть кращий приклад нашої нації, а не витягуйте чоловіка потім з в´язниці за напад. Класно відпочинете, ну.

Я ніколи їх не чіпала і не чіпатиму надалі.
Булку Дай• 17 августа 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Булку Дай• 17 августа 2022
Ответ дляТам-тарарам
Странно у меня никогда не бывает такого настроения на отдыхе.....
Там-тарарам• 17 августа 2022
Ответ дляЯ шалунья
Ну і знімайте на відео. З короткими саркастичними коментарями за кадром)
СноваЗдорова• 17 августа 2022
Ответ дляЕдинорог_помог
Не бывает обычных россиян. Коллективная ответственность в силе. Они соучастники.
Булку Дай• 17 августа 2022
Ответ дляЯ шалунья
Я никогда не встречала на отдыхе таких неадекватов.
Но даже если вдруг вам попадутся - в чем проблема пройти мимо?
СноваЗдорова• 17 августа 2022
Ответ дляТам-тарарам
Я их первая трогать не буду, чтобы не пахло дурно, но если что...
Там-тарарам• 17 августа 2022
Ответ дляБулку Дай
Коліться, де відпочиваєте?) І настрій завжди хороший, і неадекватів не зустрічається
Невидимка Майя• 17 августа 2022
Пока неадекватных не встречала, наоборот скорее, встречались адекватней, чем некоторые наши. Но еслиьы встретила таких, то конфликта вряд ли бы избежала
никогда такого не было• 17 августа 2022
Мое условие турагенту будет звучать так - отель без русских!
В Египет и Турцию на отдых ехать в ближайшие годы не планирую (они какашки). А в Европе я очень надеюсь, что многие перестанут визы выдавать этой недонации
Cordoba• 17 августа 2022
Чет кажется мне, что в вашем случае неадекватные совсем не русские
Мордобоя желать на отдыхе, ага. Зачем еще туда ездить истинно адекватеым петешественникам...
ok1904• 17 августа 2022
По перше не ’відношення’, а моє ’ставлення’. Звісно вороже, ніяких зносин з ними не буде. Буду уникати мінімальних контактів. І давати відсіч будь якому їх блеянню, та вважаю, що вони самі не хотітимуть мати стосунки з українцями, така там пропаганда.
Доль Чекомбана• 17 августа 2022
Чоловік налаштованний на мордобій? не Кошевой случайно его фамилие? отчего такой боец и не на фронте?
вареный_look• 17 августа 2022
Такое впечатление что русня настойчиво прощупывает настроения о себе тут постоянно. Ну обожать и за людей считать их мягко говоря мало кто станет после всего, даже если и путлер сгинет. Всяко им будет, на кого нарвутся, при чем получать будут не только от украинцев и в Крыму тоже))
автор Я шалунья • 17 августа 2022
Ответ дляБулку Дай
Ситуації бувають різні, коли неможливо пройти мимо.
3 роки тому в Батумі на підйомнику в одній кабінці опинилися с 3 росіяннами і одним грузином, хлопці були не дуже приємні і грузин гарячої крові, тяжко було витримати і доїхати.