Я шалунья• 17 августа 2022

Ваше відношення до росіян за кордоном після нашої перемоги?

Наша сім´я до війни любила подорожувати, 2-3 рази на рік точно виїзджали за межі країни.
Дуже хочемо після війни відновити такі поїздки.
Не раз вже з чоловіком говорили на тему того як поводитись при зустрічі з руськими (неадекватними).
Чи зможу я в чужій країні піти на конфлікт?
Чоловік налаштованний на мордобій, а я, мабуть, боягузка, я б їх ігнорила і не вступала в конфлікт.
Як будете поводитись ви?
Результат:
вже голосів: 169
115 (68.05%) ігнор (краще гімно не чіпати)
34 (20.12%) ТИЦ (ваш варіант)
20 (11.83%) буду відповідати (мордобій)
Благодарная Свинья• 17 августа 2022
Ответ дляМанька Галченок
Закордоном мордобій? А нащо. Покажіть кращий приклад нашої нації, а не витягуйте чоловіка потім з в´язниці за напад. Класно відпочинете, ну.

Я ніколи їх не чіпала і не чіпатиму надалі.
За кордоном мордобій...
Потому что заграницу нельзя использовать как предмет для нанесения ударов по морде. )
BloomBom• 17 августа 2022
Ответ дляNikaVesna
Стосункi, a не зносини. Зносини - сношения.
Зносин точно не надо))
Кохайтеся чорноброві, та не з москалями
Olga Zelenyak• 17 августа 2022
Представьте ситуацию, что вы идёте по улице и видите на обочине кучу говна. Какая может быть на неё реакция?
Kiss the sky• 17 августа 2022
Ой, автор слилась. Анонимы сняли и фсё..Видно пошла выбирать курорт, чтоб русни побольше, чтоб было кого лупить и выкладывать в тик-ток
Black Umbrella• 17 августа 2022
Ответ дляNikaVesna
Тоді вже стосунки, а не стосункі
Black Umbrella• 17 августа 2022
По теме: я уже тут такой вопрос задавала. Для себя решила - если отельный отдых, то очень надеюсь, будут отели с разграничением - одни для украинцев, европейцев и других нормальных людей. Другие - для смердючих свинособак. Было бы идеально

А если туризм, то конечно морозиться, делать вид, что не понимаешь, о чем эта куча дерьма блеет, говорить между собой на укр или англ. Думаю, это выход.
Nat-li• 17 августа 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
Прикрыть черным пакетиком
автор lyubov_1984 • 17 августа 2022
Ответ дляKiss the sky
Автор на місці, нікуди не зникала, просто не постійно сиджу на кідстафі, робочий день таки.
А при написанні теми дуже вагалася публікувати тему під анонімом чи без.
Бо без аноніма всі дуже вічливі і порядні, а хотілося почитати які всі на справді.
ok1904• 17 августа 2022
Ответ дляNikaVesna
А що зносини можуть бути без стосунків?
Не буде зносин і стосунків не буде.
Але в мене їз і не ьуло. Оз останнім кацапом спілкуаалася в 2011 році в Алушті, ну ще у чоловіка дир-р, то на корпоративі зимою 2020 мала необережність познайомитися, той директор чкурнув у Фінляндію зараз.
Kiss the sky• 17 августа 2022
Ответ дляlyubov_1984
Я по отношению к убийцам украинцев не вежлива и не порядочная. Но поддавться на их гов... ные провокации не стала бы. И драться тоже. Это как в выгребную яму руки засунуть. И не полезно и вонять потом будешь.
alenkatravel• 17 августа 2022
Автор, если вы в Украине, то я завидую Вашему отпимизму. Когда это будет и будет ли вообще?!
Война на сколько? Вон новые вирусы штампуют по графику. Мне кажется не видать нам больше прошлой жизни, как это не грустно(((
alenkatravel• 17 августа 2022
Вообще надеюсь их скоро нигде принимать не будут! Убийцам место за высоким забором!
автор lyubov_1984 • 17 августа 2022
Ответ дляalenkatravel
я вам більше скажу, я з чоловіком періодично дома в Харкові .
і тримаюся тільки за рахунок оптимізму.
4мама• 17 августа 2022
Ответ дляЯ шалунья
я ж написала, неадекватних, коли вони самі починають провокувати.
ніколи ні з ким не з´ясовували відносини на відпочинку.
Обираю максимально москаль-фрі країни для відпочинку та шопінгу. Вже давно. Терпіти їх не можу.
При нагоді не мовчатиму.
Inigma01• 17 августа 2022
Ответ дляlyubov_1984
Насправді?
Почему муж не на фронте?
Раз вы уже обсуждаете курорты после победы?
Почему муж не приближает победу?
Ночка_темная• 17 августа 2022
Ответ дляLedi April
Коллективная ответственность- это дичь. Вы готовы, чтобы на васеё повесили в случае чего , если так за неё ратуете?
Це не дічь,це факти.Народ чи группа людей несуть відповідальність за вчинки свого народу.От в нас панькалися з парашанами,мишебратствували,не запасалися зброєю,не влаштували паспорт негромадянина та інше.Не всі панькалися,не всі були за те що навіщо нам зброя і т.д.,а от війну отримали ми всі.Без винятку.Це і є відповідальність.Тобто не тикання що це ти винуватий,а конкретні результати діяльності колективу.Так і в парашії,не всі за,не всі агресивні,але політичні та економічні наслідки будуть застосовані до всіх.Вішать не вішать це слова,расянам на них срати.А наслідки будуть хльобати хором
shamarik_turk• 17 августа 2022
Я в Туреччині живу. Тут зара русні навіть в маленьких містечках що бліх на вуличному собаці. Бісить страшенно, але, в більшості своїй, вони самі не провокують. Були випадки що й самі підходили, коли бачили в нас укр символіку зі словами ’вибачте’ але то рідко. Єдиний раз хотілося від@издити одну су@ку,яка розповідала що вона з маріку і типу Україна в усьому винна і ми загарбники і тд. Мама її українською щось запитала, а та така:’ви что, ми же із русскоязичного регіона, восток всєгда по русскі гаваріл. Я вас не панімаю’. Мама їй-’ах ти ж, курво ра@истська, а ми тоді звідки? Той же схід, Запоріжжя. Немає жодного українця, який не знає української. Так шо вали звідси і не пи@ди зайвого. ’ Це ще й як раз в період’ Азовсталі’ було. Тому ми злі були що черті на всю русню. А так... Туреччина приймає рашиків, але за будь-яке розпалювання нацконфлікту-штраф, суд і депорт.
автор lyubov_1984 • 17 августа 2022
Ответ дляInigma01
Насправді?
Почему муж не на фронте?
Почему муж не приближает победу?
не зрозуміло ваше насправді?
Мій чоловік не на фронті бо . по перше не має воєнного досвіду, на початку війни декілька раз ходив до тероборони, в Харкові і вони були переповненні не було зброї на всіх бажаючих навіть з досвідом.
По друге в вільний від роботи час, збирає, агітує та возить людей на пунктіи здачі крові для військових, сам вже тричі був донором.
А також на початку війни допомогав волонтерам з пошуку їжі та доставки до віддаленних районів, коли все було закрито і не працювало, зараз вже цим не займається. Бо є робота з якої він платить податки.
Будуть ще питання чому чоловік не на фронті?
_Olka_• 17 августа 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Тоді вже стосунки, а не стосункі
Это еще почему?)
Black Umbrella• 17 августа 2022
Ответ для_Olka_
Это еще почему?)
,Потому что это правильно)
_Olka_• 17 августа 2022
Ответ дляBlack Umbrella
,Потому что это правильно)
’Но это не точно’, видимо) https://slovnyk.ua/index.php?swrd=%D0%A1%D0%A2%D0%...
Black Umbrella• 18 августа 2022
Ответ для_Olka_
Что не точно? Покажите в словаре слово ’стосункі’.
_Olka_• 18 августа 2022
Ответ дляBlack Umbrella

Прошу прощения, я прочитала, что Вы настаиваете на ’стосункі’, что это правильно . Еще удивилась такому упрямству
Black Umbrella• 21 августа 2022
Ответ для_Olka_

Бывает