17 августа 2022

Балетки, яка модель актуальніша

Хочу купити на наступний рік. На яку модель дивитися , щоб була актуальна? Завтра піду в ТЦ шукати в Києві

А може хтось поділиться, де ще можна купити, буду вдячна
Результат:
вже голосів: 110
56 (50.91%) 3. Напівкруглі класичні
27 (24.55%) 4. Результати
20 (18.18%) 2. З тупим
7 (6.36%) 1.З гострим носком
Не будь КакСвета 17 августа 2022
1 и 2- какие-то из крайности в крайность
ПуГоФФка 17 августа 2022
А є гострий, але не настільки?)
автор язззззь!!! 17 августа 2022
Ответ дляПуГоФФка
А є гострий, але не настільки?)
Мабуть, немає
Єдина Країна 17 августа 2022
Острые как в носке лично вам ещё нужно смотреть. У меня похожая модель, практически сразу стесались носки
автор язззззь!!! 17 августа 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
1 и 2- какие-то из крайности в крайность
Інста такі варіанти показує. Що є в магазинах наших, не в курсі. Просто хочу завчасно розуміти, на що дивитися.
бифидобактерияЖоржик 17 августа 2022
Остроносые на большом размере ноги - та ещё дичь.
автор язззззь!!! 17 августа 2022
Ответ дляЄдина Країна
Острые как в носке лично вам ещё нужно смотреть. У меня похожая модель, практически сразу стесались носки
Я ще боюсь, що нога буде як лижа в них.
Єдина Країна 17 августа 2022
Ответ дляязззззь!!!
Я ще боюсь, що нога буде як лижа в них.
У меня 36 р, норм вроде как, но ходить в них нереально почти . Заказывала на инсайте, в живую точно не купила бы после примерки
Блондинка в Законе 17 августа 2022
Кто голосует за 3 вариант? Вообще устаревшие и не актуальные. Люди, вы чего??? 😳
parele 17 августа 2022
Нет варианта «ни одни из». Вообще не встречала в жизни удобных балеток.
Мама Карло 17 августа 2022
Ответ дляЄдина Країна
Острые как в носке лично вам ещё нужно смотреть. У меня похожая модель, практически сразу стесались носки
+1
Тоже было такое
Гопница-Советчица 17 августа 2022
Мне нравятся изумрудные на втором фото. Себе б такие брала.
А такой острый носок , как на 1 фото неудобен. Ещё лет двадцать назад они вошли в моду, носила. Так первым делом уголки эти постирались, потому как они пустые, и вперёд выступают,форма ж стопы другая.
Мама Карло 17 августа 2022
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Остроносые на большом размере ноги - та ещё дичь.
Стопы Голлума
ЧукИГеки 17 августа 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Кто голосует за 3 вариант? Вообще устаревшие и не актуальные. Люди, вы чего??? 😳
Так они самые удобные. Хотя может и да сейчас форма устарела, но те все остроносые и квадратные еще тот треш..
Мама Карло 17 августа 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Кто голосует за 3 вариант? Вообще устаревшие и не актуальные. Люди, вы чего??? 😳
Не,лучше пусть уродуют ногу,зато в тренде
Блондинка в Законе 17 августа 2022
Ответ дляЧукИГеки
Так они самые удобные. Хотя может и да сейчас форма устарела, но те все остроносые и квадратные еще тот треш..
Удобные да, тут согласна. Но вопрос про актуальность… короче я не в теме наверное.
автор язззззь!!! 17 августа 2022
Ответ дляparele
Нет варианта «ни одни из». Вообще не встречала в жизни удобных балеток.
Для мене це саме краще взуття влітку, ноги всунула і побігла. В цьому році в кедах, поки зашнуруєш...

Просто балетки наче неактуальні взагалі наразі, тому хочу сучаснішу знайти модель.

В мене такі є, схожі, майже не ношу, якісь дитячі мені
Блондинка в Законе 17 августа 2022
Ответ дляязззззь!!!
Для мене це саме краще взуття влітку, ноги всунула і побігла. В цьому році в кедах, поки зашнуруєш...

Просто балетки наче неактуальні взагалі наразі, тому хочу сучаснішу знайти модель.

В мене такі є, схожі, майже не ношу, якісь дитячі мені
И вы хотите купить точно такие же?
3 вариант на фото.
автор язззззь!!! 17 августа 2022
Ответ дляЧукИГеки
Так они самые удобные. Хотя может и да сейчас форма устарела, но те все остроносые и квадратные еще тот треш..
Мені другі квадратні наче копитця, навіть не міряла такі ще
ЧукИГеки 17 августа 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Удобные да, тут согласна. Но вопрос про актуальность… короче я не в теме наверное.
У меня были остроносые и как тут девочки написали проблема в носке возникла, стерлись носы и даже с моим 35р остроносые удлиняли стопу. Но мода тогда была такая, у меня и туфли лодочки были остроносые))
Гопница-Советчица 17 августа 2022
Ответ дляязззззь!!!
Для мене це саме краще взуття влітку, ноги всунула і побігла. В цьому році в кедах, поки зашнуруєш...

Просто балетки наче неактуальні взагалі наразі, тому хочу сучаснішу знайти модель.

В мене такі є, схожі, майже не ношу, якісь дитячі мені
А пятка не трётся в них об асфальт? Сколько видела девчонок в таких балетках и у всех на пятке возле подошвы подертое
автор язззззь!!! 17 августа 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
И вы хотите купить точно такие же?
3 вариант на фото.
Ні, навпаки, мені наче дитячі, не хочу . Треті, до речі, трохи видовжені, а мої кругленькі зовсім
Елена 4160 17 августа 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Кто голосует за 3 вариант? Вообще устаревшие и не актуальные. Люди, вы чего??? 😳
И в первых и во вторых мой 41 растоптанный выглядит на 45 размер минимум. А вот третий вариант смотрится вполне даже ничего.
автор язззззь!!! 17 августа 2022
Ответ дляГопница-Советчица
А пятка не трётся в них об асфальт? Сколько видела девчонок в таких балетках и у всех на пятке возле подошвы подертое
Так, просідає.

Тоді питання в іншому, щоб без підборів і не кеди, яке взуття купувати. Крім балеток нічого в голову не приходить
Sweet_Cat 17 августа 2022
Автор,я купувала клька пар взуття в фізичному магазині в Аркадії біля Індустріального мосту. Взуття добре зберігає гарний зовнішній вигляд, зручне , повномірне і не за всі гроші світу . Але був момент,коли купила босоніжки з чорною устілкою,то вона фарбувала ноги . Їхати навмисне в той магазин через все місто не варто,а от якщо Ви десь не далеко,зайти можна
ось їх сторінка в інстаграмі
https://www.instagram.com/see__seven/
ЧукИГеки 17 августа 2022
Ответ дляязззззь!!!
Для мене це саме краще взуття влітку, ноги всунула і побігла. В цьому році в кедах, поки зашнуруєш...

Просто балетки наче неактуальні взагалі наразі, тому хочу сучаснішу знайти модель.

В мене такі є, схожі, майже не ношу, якісь дитячі мені
Так у вас же классика как бы) Может дело в цвете
автор язззззь!!! 17 августа 2022
Ответ дляSweet_Cat
Автор,я купувала клька пар взуття в фізичному магазині в Аркадії біля Індустріального мосту. Взуття добре зберігає гарний зовнішній вигляд, зручне , повномірне і не за всі гроші світу . Але був момент,коли купила босоніжки з чорною устілкою,то вона фарбувала ноги . Їхати навмисне в той магазин через все місто не варто,а от якщо Ви десь не далеко,зайти можна
ось їх сторінка в інстаграмі
https://www.instagram.com/see__seven/
Далеко, зовсім інший бік, я більше по синій гілці метро курсую. Оушен закритий, тому Дрім залишається із ТЦ
Кюветчица 17 августа 2022
Ответ дляязззззь!!!
Я ще боюсь, що нога буде як лижа в них.
носки будут загибаться, будет залом вечный
Мяуням 17 августа 2022
Как по мне, то это прошлый век
Апочемучка 17 августа 2022
Може гострий, але коротший?