Папина дочка• 18 августа 2022

Оставлять ребенка дочери? Помогите советом

Ей 18, мы - бедная семья. Тянули едва ей учебу, деньги на съем комнаты, деньги на жизнь. Работала в Киеве на новой почте. Вскружил голову мужик лет 32, неженатый, но её не любит. Она ребенка категорически не хочет, но видно, что ей давит на совесть. Сделает аборт и будет всю жизнь себя винить? А если детей больше не будет?
Брыкалка• 18 августа 2022
Ответ дляБаба на горошине
А лучше нищету плодить? Зачем это
Как бы вам лучше ответить....вы же всё-равно не поймете.
Зачем то этот ребёнок имеет намеренье появиться на свет.
Пукимончиг• 18 августа 2022
Конечно!!! У меня бы даже сомнений не было.
Тихомандражная• 18 августа 2022
Ответ дляПапина дочка
у неё срок 10 недель
А чому так затягнула, якщо зразу не хотіла дитину?
Напланетянка• 18 августа 2022
Ответ дляБаба на горошине
А лучше нищету плодить? Зачем это
Так вы будучи в достатке по уши можете наплодить и кинуть в нищету и с сумой по свету пустить
Уж кому кому,а украинцам минувшие полгода показали в какое место вставлено все наше мнимое благополучие
Брыкалка• 18 августа 2022
Ответ длядЫнька
Про алименты смешно, мало кто может взыскать с законного мужа, открываем реестр должников алиментов и шокируемся
Ну смешно, смешно, да не смешно.
Я шалунья• 18 августа 2022
В таком вопросе даже мама не может советы давать,не то,что чужие люди.
дЫнька• 18 августа 2022
Ответ дляБрыкалка
Удалено администрацией...
Баба на горошине• 18 августа 2022
Ответ дляНапланетянка
Тем более , не время рожать без отца и помощи
Запыхалась• 18 августа 2022
Ответ дляНапланетянка
В шоке ,как много людей склоняют девушку к убийству
Ну а потом бегут к полякам под крылышко за помощью, а у поляков все хорошо в стране,потому что духовность не убита и не растоптана,как в Украине
Удивляйся теперь.....
Берете дівчину і її дитину до себе на утримання? Ваша духовність не може пропустити такий шанс.
Духовність поляків приймає всіх біженців. Продемонструйте українську
Тихомандражная• 18 августа 2022
Ответ дляВодійка хімарса
А щоб потім ту дитину ненавидіти все життя.
І було на кому зриватися та обвинувачувати за всі життєві невдачі.
дЫнька• 18 августа 2022
Ответ дляБрыкалка
Ну смешно, смешно, да не смешно.
Да очень печальная статистика должников алиментов
Брыкалка• 18 августа 2022
Ответ длядЫнька
Удалено администрацией...
Жалуюсь и других призываю.
Вы очень НЕ умны.
Напланетянка• 18 августа 2022
Ответ дляПокращена
В тому, що це страшний гріх я з вами погоджуюся,і будучи людиною віруючою з побожної сім´ї , сама мабуть на таке бтне наважилася. Але про поляків це ви даремно. Польки у клініках Львова( здебільшого приватних), масово роблять аборти, щоб Ви розуміли масово!!!!)
Ну ця масовысть помітна більше у масштабах Львову, коли в масі люди ці там опиняються з певною метою
Але у більшості там інакше. У нас в 2018-20 були партнери польська фірма, три чоловіки 33,35 і 44 роки , то ми знали,що у неділю до обіду ми навіть їх на вайбер не пишем не турбуєм - вони з сім’ями на мессі
Тихомандражная• 18 августа 2022
Ответ дляНапланетянка
Удивляйся теперь.....
Як легко бути добренькою в інтернеті під анонімом.
Самій же не доведеться цю дитину ростити, а отже, можна легко повчати інших, так?
Покращена• 18 августа 2022
Ответ дляспейси
Тут советы не уместны.Мы не знаем психотип дочери,как на ней отразится любой вариант.Надо,чтоб она сама к чему-то пришла.Взяла ответственность
Справді, Ви мені нагали давню історію. Колись давно я працювала з дівчиною ( їй на той час було не більше 21 року), вона зробила аборт. Я не знаю всіх тонкощів, більше чутки, але потім з нею творилися страшні речі, кажуть що і в психіатра лікували. Вона часто ходила на лікарняний, батьки по неї приїжджали, але десь років 2 після того випадку була просто як робот, як не людина, страшна чорна. Зараз ніби вийшла заміж має діток, не знаю її долі 😢
Коко Шанель• 18 августа 2022
Ви тріль? Чи реально зробите те, що вам порадять абсолютно незнайомі люди? Напишуть аборт- зробите аборт, напишуть народжувати - будете народжувати? Самі вирішуйте. Майте на увазі, що дитина, скоріш за все, ляже на ваші плечі. Але я б на аборт дочку не посилала.
Тихомандражная• 18 августа 2022
Ответ дляЗапыхалась
Її рішення народити на шиї батьків?🧐
Ні. Її рішення, враховуючи всі обставини, в т.ч. чи готова автор допомагати, чи справиться донька автора саме без такої допомоги і так далі.
Покращена• 18 августа 2022
Ответ дляНапланетянка
Ну, для мене, як для Галичанки це не дивно. Переважна більшість щонеділі ходить на Службу божу, і шанує свята
Дуболом• 18 августа 2022
А чоловік її що каже?
Стеклянная мышь• 18 августа 2022
Ответ дляБрыкалка
Не смешите. Расскажите это алкашам и маргиналам всяким,которые каждый год рожают
Запыхалась• 18 августа 2022
Ответ дляТихомандражная
Ви старпост читали?
Голі/босі
Море_море_я_скучаю• 18 августа 2022
Ответ дляПокращена
Белочкой зови• 18 августа 2022
Ответ дляНапланетянка
Удивляйся теперь.....
У поляков перегиб в этой области, а не духовность. Даже наши женщины, которых изнасиловали рашисты - не могли там получить разрешение на аборт.
Напланетянка• 18 августа 2022
Ответ дляТихомандражная
Заспокойтеся,жіночко під анонімом
Я свою доньку ростила сама ,так сталося, коли не стало її батька ,то я без копійки була з малою на руках . Знайшла роботу по дропу, брала в місті на ринку товар на продаж, зимою йшла на відправки на нп у хуртелицю з малою на одній руці і торбою у другій руці. Було складно,але саме це випробування зробило мене тим,ким я є зараз .
Для аборту бувать причини нажаль, не дай Бог комусь зтикнутися зі страшною патолгією або згвалтуванням.
Але та причина про яку пише Автор - ну то вже таке
Svitlo_• 18 августа 2022
Ну не така ви й бідна сім´я. Бідні - живуть в гуртожитках, а ще бідніші - залишаються без освіти.
А так звісно народжувати, бо аборт - це вбивство, що нічим не відрізняється від звивства російськими військовими дітей в Бучі.
Акукарача• 18 августа 2022
А кто ей давит на совесть? Прекратите давить и она примет адекватное решение
Жена миллионера• 18 августа 2022
Тянули едва ей учебу...

почему в прошедшем времени? уже закончила учебу?
и кстати, где учится? пту, техникум, вуз?
Тихомандражная• 18 августа 2022
Ответ дляЗапыхалась
Ви старпост читали?
Голі/босі
І що? Це якось дає іншим людям право вирішувати долю дівчини? Тим більше, що в старт-пості вказано й те, що дівчина цю дитину не хоче. До чого взагалі тоді цей сир-бор? Не хоче, то й не хоче, як взагалі можна нав´язати таке рішення?
Море_море_я_скучаю• 18 августа 2022
Автор, дитя дурне, само дитину зробило, та й само хай ростить Якщо в 18 ще не появились ті мізки, то що тут казати. Я не уявляю, що б я робила з дитиною на руках в 18 років. Мучилась би всю молодість.
вАлнуюся сильнА• 18 августа 2022
Ответ дляПапина дочка
у неё срок 10 недель
сядьте и поговорите с дочкой, и признайтесь себе и ей честно - этот ребенок никому не нужен.. ну и как бы 21 век на дворе, нужно уметь предохранятся. О себе - я в браке сделала аборт, так как ’сами виноваты’ - не рву волосы, не плачу ночами, не мучает совесть (дети у меня есть).