Ананомчикус• Изменено 18 августа 2022
Допомога малозабезпеченим сім´ям
Оформила допомогу через "є Допомога´ малозабезпечена , хтось оформляв допомогу ? І через скільки місяців прийшли кошти ?
ЯяяКакаджамбо• 18 августа 2022
Оформляла где-то 10-15 июля, еще ничего нет. Но я оформляла не малообеспеченным, а пенсионерам и инвалидам, проживающим в р-не боевых действий
Анонимчик• 18 августа 2022
Така допомога приходить через 2 місяці, кошти за 2 місяці, але через едопомогу не оформляла. Через 2 тижні подзвоніть в соцобез, дізнайтеся чи пройшли документи