Капитошечка• 18 августа 2022

Хто з Польщі переїхав до Німеччини? Як оформити це правильно?

Живу в Польщі, маю песель укр. Дні безвізу закінчилися, є дія.пл. З допомог отримую лише 500 злотих на дитину, офіційно працюю на умові о праці. Так складається ситуація, що буду їхати до Німеччини і оформлювати тимчасовий захист. Як правильно? Спочатку закрити допомогу, забрати документи зі школи в Польщі і лише потім оформлювати захист в Німеччині? Чи порядок дій не має значення?
автор Капитошечка • 18 августа 2022
Давайте не будемо обговорювати причини, які змушують мене діяти саме так. Вони особисті і вагомі. Питання лише в тому, як все правильно оформити.

Бесбардак• 18 августа 2022
У вас залишився тиждень
Спочатку видмовитись вид 500+ в зуси
звильнитися
повидомити в уряд що виизжаэте зняти приставку укр з песеля и тоди можна ихати в Нимеччину
автор Капитошечка • 18 августа 2022
Ответ дляБесбардак
У вас залишився тиждень
Спочатку видмовитись вид 500+ в зуси
звильнитися
Дякую.
ОхиИВздохи• 18 августа 2022
Вы для начала узнайте дадут ли вам статус в Германии. Позвоните в их миграционную службу. А то можете и в Польше защиту потерять и в Германии не получить.
автор Капитошечка • 18 августа 2022
Ответ дляОхиИВздохи
А якщо я поїду спробую оформити, а потім повернуся і тут закрию виплати? А як не нададуть статус, то просто повернуся на роботу.... Хоча це найгірший варіант.
ОхиИВздохи• 18 августа 2022
Ответ дляКапитошечка
Вы должны сначала закрыть статус в одной стране, а потом просить в другой. Поэтому звоните или пишите на почту сначала в Германии дадут вам статус или нет.
автор Капитошечка • 18 августа 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Де це прописано? Прочитала, що статус укр автоматично втрачається, якщо виїхати з Польщі понад 30 днів. Ну, припустимо, телефоном мені скажуть, що дадуть статус. Приїду в Німеччину, а ... по телефону помилилися.

Скокмоно - стокнуно• 19 августа 2022
Вас даже рассматривать в Германии не будут до тех пор, пока вы не закроете статус в Польше.
А дальше - неизвестно, могут и отказать в защите.
Марина-af26• 20 августа 2022
Ответ дляОхиИВздохи
У нас возможно будет наоборот Германия-Польша. Обратите внимание ’Возможно’, а не ’Точно’. Пока не знаем что будет в Декабре оставят ли в лагере или помогут найти подходящее жилье в Германии если не в лагере.
автор Капитошечка • 20 августа 2022
Ответ дляМарина-af26
Багато хто з моїх колег переїхав саме через проблеми з житлом. Тому я й хочу залишити собі шлях до повернення. Бо тут квартира, малесенька, але окрема! Роботу полюбила свою. Мову краще вчити вдається, ніж на курсах. Гарні колеги, їм цікаво мене вчити, а мені цікавіше вчитися в живому спілкуванні. Але в Німеччині є можливість жити всій сім´ї разом. Майже за півроку життя окремо я сімейні цінності ставлю на перше місце в пріоритетах.
Виннипуховна• 21 августа 2022
Автор подскажите как вы решили действовать? У моей сестры такая же ситуация. Она хочет переехать из Испании.
автор Капитошечка • 21 августа 2022
Ответ дляВиннипуховна
Взяла відпустку і буду їхати 25 червня. Відпишуся що вийшло.
Виннипуховна• 21 августа 2022
Ответ дляКапитошечка
Извините что мучаю вас. Вы запрос в миграционную службу не делали?
автор Капитошечка • 23 августа 2022
Ответ дляВиннипуховна
Ні. Мені він нічого не дасть. Або нас приймають, або ми повертаємося.
автор Капитошечка • 06 сентября 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Пишу, може хто зайде в тему і прочитає оцю чепуху та повірить. Прийняли без проблем, Польща не дає ВНЖ, тому з неї переїхати до Німеччини виявилося досить просто. Потрібно просто закрити виплати в кабінеті zus. Ну і в школі заяву написати. Все))
Скокмоно - стокнуно• 06 сентября 2022
Ответ дляКапитошечка
Не спешите радоваться. Подождите пару месяцев,когда пройдет проверка.
автор Капитошечка • 06 сентября 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Перевірка чого саме? Що виплати закриті? Польща не дає таких документів як Німеччина, в них немає ВНЖ, вони навіть документи на карти побита не приймали, не давали статусу біженця. Лише виплата на дитину 500 злотих на місяць і все.