19 августа 2022

В кого гіпотеріоз, зайдіть пліз

Приймаю еутірокс, 125 мг. Думала, за результатами дозу треба знижувати. Хіба ні?
автор Оченьценная 19 августа 2022
Раніше в мене був гіпертеріоз. Зараз щитовидка видалена. І я шось нічого не розумію(
Це правильне призначення?
Пацан к успеху шел 19 августа 2022
У вас ТТГ повышенный, нужно повышать дозу
juli344 19 августа 2022
Повышать
НичеНипанимаю 19 августа 2022
Повышать, не понижать.
очки_ннадо 19 августа 2022
Повышать до 150
автор Оченьценная 19 августа 2022
Ответ дляочки_ннадо
Повышать до 150
очки_ннадо 19 августа 2022
Ответ дляОченьценная
уже прочитала, что вы с удаленной ЩЖ. Повышать до 150 нужно
Жена_КотораяСтена 19 августа 2022
Присоединяюсь, ТТГ высокий.
Разведка Маша 19 августа 2022
Ответ дляОченьценная
Раніше в мене був гіпертеріоз. Зараз щитовидка видалена. І я шось нічого не розумію(
Це правильне призначення?
Потрібно підвищувати дозу, замала доза і гіпотиріоз прогресує.
В мене теж видалена повністю, взагалі ідеальний показник, якщо ТТГ буде меньше верхньої межі, наприклад 2. Якщо ближче до верхньої межі, наприклад 3,8, то ендокринолог збільшувала дозу.
А загалом після видалення я починала з дози 100, поступово доводилося підвищувати. Зараз вже 175 доза і то поки не знаю, чи достатня.
Разведка Маша 19 августа 2022
Ответ дляОченьценная
фото
Абсолютно правильне призначення.
До речі, доза еутироксу і від ваги залежить, якщо збільшується вага, то збільшують дозу.
Без QR коду 19 августа 2022
Повышать надо и через время опять сдать ттг
Телефон Рубика 19 августа 2022
повышать конечно
Зубная фея 19 августа 2022
Ви ж самі бачите, що ТТГ ще високий - 6,1, потрібно додати еутіроксу. Ви пили дозу 125мг 2 місяці?
автор Оченьценная 19 августа 2022
Ответ дляЗубная фея
Ви ж самі бачите, що ТТГ ще високий - 6,1, потрібно додати еутіроксу. Ви пили дозу 125мг 2 місяці?
3 місяці пила. Після операції показник був ідеальний
Зубная фея 19 августа 2022
Ответ дляОченьценная
3 місяці пила. Після операції показник був ідеальний
Тоді ще тільки видалили щитовидну, а зараз її нема. Пийте 150 і через 2 міс контроль знову. П’єте вірно, натощак, запивати чистою водою, їжа не раніше 40хв?
автор Оченьценная 19 августа 2022
Ответ дляЗубная фея
Тоді ще тільки видалили щитовидну, а зараз її нема. Пийте 150 і через 2 міс контроль знову. П’єте вірно, натощак, запивати чистою водою, їжа не раніше 40хв?
Дякую!
Про 40 хв не знала. Каву п´ю хвилин через 15