Редисочка• 19 августа 2022
Нікотинова кислота від випадання волосся
Хто користувався, підкажіть будь ласка. Всюди читаю, що треба втирати одну ампулу в день після миття голови. Я купила ампули по 1 мл, мені не вистачає навіть на половину голови. Я щось не те купила, чи щось неправильно зрозуміла..? Як ви робили? Дякую.
Гадаю_По_шнуркам• 19 августа 2022
По проборам втирайте. Главное приток крови, а не всю голову намазать.