viki_33• 19 августа 2022

Снова за нападение и ракеты

Девочки,ну точно же есть на сайте кто знает что будет,напишите хоть в личку пожалуйста.Только что позвонил руководитель сказал складывать монатки,ребенка под мышку и на дачу.Я не верю и думаю что все будет хорошо и настрой хороший был.Сейчас в жар и в холод бросает.
Конкордія• 20 августа 2022
Удалено администрацией...

gamachok• 20 августа 2022
Чаплига
kristi_ana• 20 августа 2022
Ответ дляKs-5574
беларусы нападут?
руководитель позвонил, муж брат свата сказал а он в сбу, опять 25 под анонимом)) когда вам новые методички выдадут
то 8 марта, то 9 мая
Можете считать как угодно, но мне звонили из Киева человек в органах работает и тоже сказал, что готовят что то с 20 по 25 на Чернигов, Киев. Мы сами в Чернигове, только приехали, тоже в панике... При чём тут методички и т.п.?
Я моя• 20 августа 2022
Надіюся що черговий ’ вброс’ але сама вже в горах. Про ці дати також попереджала директор ще в перших числах серпня, казала щоб виїхали по можливості з Києва в 20х.
HappyM• 20 августа 2022
Ответ дляDaria12
Миха Анархист Чаплыга
почитала и там опять новая дата в конце, ну и как с этим жить теперь?
rybka21• 20 августа 2022
Ответ дляЯ моя
Мені цікаво, де і хто інформує директорів
Я моя• 20 августа 2022
Ответ дляrybka21
В моєї чоловік військовий, командир батальйону. Сказав їй щоб готувалася виїхати на свята
автор viki_33 • 20 августа 2022
Ответ дляMila 11
Удалено администрацией...
А Вы готовы оплатить если это не вброс?Но к сожалению жизни не оплатить.Поживем увидим
ok1904• 20 августа 2022
Ответ дляЯ моя
Зараз схожу до чоловіка в гараж, може кого ще застану з зсу-шників, наче хлопці у відпустку приїхали, розпитаю.

Конкордія• 20 августа 2022
Ответ дляviki_33
Паника - враг здравого смысла , не нагнетайте
автор viki_33 • 20 августа 2022
Ответ дляok1904
Напишите пожалуйста если что-то узнаете
Байдуже• 20 августа 2022
Ответ дляЕлена 2016
можно свое мнение по поводу Белоруссии, у меня много знакомых спортсменов из Минска (я в прошлом спортсмен), все они после военной кафедры, их вызвали два месяца назад на принудительную подготовку, штурмовые навыки, тактика ведения боя, у кого в дипломе стоит теория управление РЗК (ну понимаете куда направили). Стоят под нашим Овручем 14 км и все ждут команду... так что белорусы еще те ’суки-братья’ если не сказать матом... грустно, но уверенна что замес с их стороны будет, их на передок... а за ними техника рашисткая будет пытаться наступать.
под Овручем
alina 94• 20 августа 2022
Набридло вже це залякування,якщо чесно.Мої родичи вчора поїхали на Закарпаття.Чоловік працює в головному управлінні СБУ .Жінка з дітьми поїхала на 2 тижні.Сказала що водички попити,але хтозна.Може так співпало,а може й перестрахувалися.
Julia 2020• 20 августа 2022
Ответ дляЕленка14
Кто хозяйничает? Обыкновенные люди. Вы как то далеки от всего этого, и от экономики в целом.
Отвечу на ваш вопрос: для вкладывания - нужны вкладывания. Вы предлагаете у обычных фермеров отнять землю и отдать французам?
Про оросительные системы если начну писать, то формата форума не хватит. Так что, давайте закроем тему, в которой вы не разбираетесь.
действительно обсуждать нечего, если вы реально думаете что обычные люди без техники могут обработать 6-10 гектаров, а приблизительно столько и получила обычная семья в 90-х при распаевании
Yana_pl• 20 августа 2022
Ответ дляMila 11
Удалено администрацией...
У арестовича чего не требуете за 2-3 недели компенсацию морального ущерба?) Или 2-3 недели радостного ожидания конца войны, компенсируют, то, что осознаете, что вас опять нахитали?)))
Я так понимаю, если вы всё, что в инете так нервно воспринимаете, просто не читайте. И не нужно за всех расписываться, вряд ли автор кого то тут сильно пошатнула. Все прочитали: кто то гавна на вентилятор накидал, кто то сказал ’пофиг, не верю’, кто то и правда на время переедет. И это все, люди сами решают, что делать.
Вы так слабы морально, что пост автора вас выбил из колеи? Перескажите все мужу, может он более трезво и спокойно смотрит на ситуацию и вас успокоит.
А пафосные фразы’ не отмоетесь’ тут точно неуместны. Автор не призывает никого бежать, она пересказала о своих волнениях и что ей сказали, не более.
Конкордія• 20 августа 2022
Ответ дляYana_pl
Кони, люди, все смешали, ну хоть яд сцедили, уже день не зря прошёл... Так размышлять склонен или по жизни поверхностный человек без критического мышления или наивный и очень недооценивающий силу вбросов, что тоже наивно
lilyD• 20 августа 2022
Ответ дляMila 11
Удалено администрацией...
У вас за останні 6 міс найбільший стрес від цієї теми?
Що аж компенсацію хочете за моральний і матєріальний ущєрб?)
Відразу помітно, що ви людина грамотна, юридично підкована))
Конкордія• 20 августа 2022
Ответ дляlilyD
Ну що ви, куди мені до вас з вашою експертністю, давайте всі будемо жити як бидло і гадити на все і всіх там, де живемо, Ок
lilyD• 20 августа 2022
Ответ дляMila 11
Як давно так живете?
Прийшли в тему і давай качати права і вимагати компенсацій. Більше претензій нема ні до кого?
Я, як бидло не хочу, а ви свій вибір зробили…

Yana_pl• 20 августа 2022
Ответ дляMila 11
Вибачте, я вам відповіла російською мовою, бо ви так пишите, з поваги так би мовити. Але зараз пишу своєю мовою, раз ви така нечемна, і кинулись писати образи. Мене ви не образите, а себе опозорите.
Відповіла я вам точнісінько на вашу істерику, яка ви стурбована, що всі схвильовані будуть, та паніка посіяна.
Не позорьте себе, перейшовши на образи про ’поверхостний чєловєк’, це як? Може ’поверхностноє мишлєніє’ мали на увазі?))) Без критического мишленія до чого? Вам ще і критики накидати сюди?
Це ви повелися, раз вважаєте, що це вброс. Я спокійно прочитала це все, без паніки і нервів.
Так що годі на всі пости, які вам не подобаються писати образи, про мої розумові здібності. За собой слідкуйте, або вчиться відповідати людям, без того, щоб обзивати.
Конкордія• 20 августа 2022
Ответ дляlilyD
Як давно так живете?
За мій вибір не турбуйтесь, маєте свій. Але слова вийшли гарні, а от діі геть інші, особисто вам я ж тут нічого не писала, а ви або клон автора, або як справжня інтелігента людина делікатно і шляхетно пройшли мимо) ех, ці білі пальто і їх власниці...
ole4kakissa• 20 августа 2022
Я так понимаю на даче у вас есть бомбоубежище, раз ваш шеф туда посылает?

Как дачный домик может быть надёжнее дома в городе, особенно если учитывать, что в Киеве нормально работает ПВО?

Где логика?
ole4kakissa• 20 августа 2022
Ответ дляLotusA
Какой руководитель и на какую дачу?
Дача от предприятия или что?
Дача-бомбоубежище. Не иначе.
Такой палевный вброс 🤦‍♀️
zosya1973• 20 августа 2022
Ответ дляgamachok
Чаплига
Он уже на ночь с 1- го на 2-е все самое страшное перенес
Julia 2020• 20 августа 2022
Ответ дляole4kakissa

Где логика?
ПВО это не ПРО
если будет одновременный массированный запуск то часть собьют, а часть прилетит
ole4kakissa• 20 августа 2022
Ответ дляJulia 2020
ПВО это не ПРО
Автозаменилось 🤷‍♀️
ok1904• 20 августа 2022
Ответ дляviki_33
Напишите пожалуйста если что-то узнаете
Значить : бути треба обережним, на кожну бажано тривогу реагувати. Ймовірність така як на початку червня, коли два тижні всі були в підвішеному стані.
Конкордія• 20 августа 2022
Ответ дляYana_pl
Та не варто так перейматись, самі ж мене так гарно повчаєте вище не сприймати все до серця, радитись з чоловіком і тд, ще Арестовича приплели) до речі він молодець, мати таку здатність виходити сухим з води це круто)) а потім маю такі тиради відносно чужої точки зору)) От і все почалось з вкиду автора і має перші плоди, далеко не треба йти. Я не перший рік тут і маю доволі гарний імунітет, чого і вам бажаю.
Наш діалог веде до якої цілі? Вважаю що ні до якої, тому перепрошую, залишаюсь при своїй думці і іду краще зварю борщ)) ворожнеча між своїми- то зло. Чому ви мимо не пройшли мого поста- не моє діло, як і ваша реакція на нього і моя на ваш))
Я моя• 20 августа 2022
Ответ дляok1904
От брат чоловіка теж зсушник нічого нам не казав, але можливо тому що лежав в госпіталі і в нього зараз інші турботи...
alina 94• 20 августа 2022
Ответ дляЯ моя
У мого чоловіка теж брат в ЗСУ ,служить в ППО,знає те саме що й ми)