СОЛНЦА ЛУЧИК• 19 августа 2022

Влада з народом? Військовий облік жінок

Для кого працює влада, якщо вона не хоче чути громадян, які її обрали?
Скрін дуже красномовний.
Обурює те, що жодних громадських слухань у суспільстві не було. Думку самих жінок ніхто не враховував.

Прошу підписати петицію  https://petition.president.gov.ua/petition/148478
Маємо зібрати підписи. Це наш шанс бути почутими.
Irinaina• 19 августа 2022
Да от Марьяны никто ничего другого и не ждал, собственно))

Кузякин• 19 августа 2022
Ответ дляIrinaina
Зачем я посмотрела ее фото?
gamachok• 19 августа 2022
Анастасія Луук пояснила - що навіть вагітні повині стати на облік
це жесть
автор СОЛНЦА ЛУЧИК • 19 августа 2022
Ответ дляIrinaina
Так. Але вона представник влади, тому мусить бути мудрою.
Polz• 19 августа 2022
Ми вже навчені добровільною вакцинацією, тому така реакція
автор СОЛНЦА ЛУЧИК • 19 августа 2022
Ответ дляgamachok
це жесть
Жах
Lelena80• 19 августа 2022
Конечно, всё «добровольно», сами же будете писать заявление при постановке на учёт, как и вакцинация у нас «добровольная». Бардак, одним словом!
автор СОЛНЦА ЛУЧИК • 19 августа 2022
Ответ дляLelena80
Шкода, що таке робиться під час війни.
Lelena80• 19 августа 2022
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Шкода, що таке робиться під час війни.
Шкода, що таке взагалі відбувається в нашій країні!

автор СОЛНЦА ЛУЧИК • 19 августа 2022
Ответ дляLelena80
Так. Ви праві.
Irinaina• 19 августа 2022
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Никому ничего не должна - как девиз
Nathalie27• 19 августа 2022
Скажіть хтось Мар‘яні, що бази даних громадян пріоритетних професій вже є і можна їх не дублювати через військовий облік. Вже б щось більш переконливе придумали замість цієї фігні.
автор СОЛНЦА ЛУЧИК • 19 августа 2022
Ответ дляNathalie27
Вона закрила можливість коментувати її дописи.
olgabaluta• 19 августа 2022
Ответ дляgamachok
це жесть
А чем вагітні лучше остальных? Конечно, должны. Народ сам выбрал эту власть, кстати. 73%. 😬
автор СОЛНЦА ЛУЧИК • 19 августа 2022
Ответ дляolgabaluta
Сподіваюсь, це сарказм.
olgabaluta• 19 августа 2022
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Сподіваюсь, це сарказм.
Нет. Беременность - не болезнь. Беременные ничем не отличаются от остальных!
Анна-3f64• 19 августа 2022
Ответ дляgamachok
це жесть
Это такой маразм. Вот я например всю беременность вылежала, была угроза срыва. Я лишний раз пошевелиться боялась. Я даже предстааить не могу себя беременной в очередях , среди кучи людей, с нервотрепкрй и сбором кучи документов. И я не одна такая, не все беременные могут нести такую нагрузку
автор СОЛНЦА ЛУЧИК • 19 августа 2022
Ответ дляolgabaluta
Так. Я знаю, що це фізиологічний стан.
Уявляю у черзі у військомат жіночок 55-60 з трошки зайвою вагою, вагітних з пузиками, жінок з новонародженими. Ото посміємося
автор СОЛНЦА ЛУЧИК • 19 августа 2022
Хтось іще сподівається, що влада нас почула?

Леска• 19 августа 2022
Поки що одне ьішить-що нема кінцеврї дати, до якої ьреба стати на облік.
Аое, впевненна, і з цим щось придумають
...Anna• 19 августа 2022
Ответ дляАнна-3f64
А я прорыг... )))все 9 месяцев с дичайшим токсикозом и даже в больничке лежала из за этого...ну их ...девочки ,подписываем петицию,это последний наш рычаг...
Fotografkiev• 19 августа 2022
Що значить: «має знати скільки у неї громадян пріоритетних професій»? А ви що не знаєте скільки кожного року університети яких спеціалістів випускає? Чи вони кудись випаровуються?
автор СОЛНЦА ЛУЧИК • 19 августа 2022
Ответ дляFotografkiev
Згодна з вами
Vio-lenta• 19 августа 2022
Відчуття гвалтування(((((((
автор СОЛНЦА ЛУЧИК • 19 августа 2022
Ответ дляVio-lenta
Відчуття гвалтування(((((((
Те саме
Fotografkiev• 19 августа 2022
Ответ дляVio-lenta
Відчуття гвалтування(((((((
Такі ж відчуття як і з вакцинацією. Люди не хочуть вакцинуватися, але під страхом звільнення роблять це. Я б послала б усіх під три чорти. Їхнє щастя, що я зараз у декретах.
Ellillд• 19 августа 2022
Ответ дляNathalie27
Она не поймёт)
Там надо думать уметь.
Ее запустили для розжига. Маляр и эту. Вопрос- кто руководит шоу
Ellillд• 19 августа 2022
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Нет
BLUE_SKY• 19 августа 2022
безглуздая?
так это ж та СУУ(пермилаябаба) которая солдат предлагала расстреливать
а такде ездила к военным и пыталамь ними командавать для пиара
зачем тащить сюда этот мусор?
ku4eravaku4erava• 19 августа 2022
Ответ дляFotografkiev
И что им эти знания дадут, чем приблизят победу?