Будете їхати із Києва кудись на наступному тижні?
Ответ дляbezpe4na_mavpa
Не збираємося
І я про це. Тільки тут такі страсті.
Юлия_Юлия-2175• 20 августа 2022
А мені от цікаво, чому саме про Київ теми. Теоретично вся країна в небезпеці.
Ответ дляmarata
Інформаційно-психологічна операція - пересилання повідомлень типу військові попередили і т.п.
Помню в марте звонки.Ты дома?Не подходи к окнам,через два часа ...Мне позвонила сестра,у нее брат кума предупредил,что ему...
И так через день
Да,еще,что инфа стопроцентная
И так через день Да,еще,что инфа стопроцентная
Все у нас буде добре!!!! Слава нашим ЗСУ!!!! І дякуємо їм!!!