Летала_НаМетле• 20 августа 2022
Почему все стали рваться в Канаду?
У кого не спрошу все рассказывают какой там рай и помощь хорошая, и все дают и все оплачивают
У меня есть знакомые, которые в Украине просто учились, иностранцы, укр гражданства и даже внж нет, сейчас сидят в Германии получили помощь, жилье, а вот теперь в Канаду рвутся, типа там им больше денег дадут и помогут и язык английский
Мне говорят " да не переживай, тебе там все будут оплачивать, визы всем дают", а я вот думаю, как это без денег ехать за океан и надеяться, что тебе все оплатят
МошеЙница• 20 августа 2022
Ответ дляТетя из министерства
Канада это хорошо раскрученный маркетинговый ход .
Люди ведутся на сказки о ’прекрасной стране и стране возможностей ’.
Огромное разочарование ожидает очень многих .
Канада - це краща з країн, де я колись жила. Розчарування виникає, як правило, у людей, які звикли в Україні керувать і ’порешать’. Бо в Канаді всі починають з низькооплачуваних робіт, і ’порешать’ неможливо, тут все по закону.
Чи багато дійсно повертаються з Канади в Україну? До війни таких було одиниці.
Заюшка_хозяюшка• 20 августа 2022
Ответ дляТетя из министерства
Машина за 2 ??? С салона 12 ???
Где ,где напишите ,вы же в Канаде надеюсь ,так убедительно пишите .
Дешёвая еде ,да ...Можно примеры цен ?
Ага))да то сказочница ещё та...12000 с салона
Человек даже примерно не понимает что к чему...даже в самом дешманском Cosco цены такие что ого го..

Тетя из министерства• 20 августа 2022
Ответ дляМошеЙница
Много ,очень много возвращаются ,а будет больше .
БеллаДонна• 20 августа 2022
Ответ дляМошеЙница
Раніше люди їхали ціленаправлено, а зараз тому, що якась Валька сказала, що там ’страна возможностєй’
Ку ка ку ка ку• 20 августа 2022
Туди є сенс їхати, якщо маєш затребувану професію, план дій, гроші та згаєш мову. Поїхати, пожити перший час у спонсора, підтвердити диплом, на що піде час.
Зі 100 доларами в кишені і наївністю від рожевих окулярів там робити нема чого
ШапкаУшанка• 20 августа 2022
Ответ дляМошеЙница
До войны туда ехали целенаправленно, готовились материально, хорошо изучали информацию. Люди понимали, на что идут. Сейчас же все ’пользуются возможностью’, совершенно не понимая, в какую страну они едут. Поэтому, и бомжей прибавится, и в Украину многие вернутся
Клементина• 20 августа 2022
Ответ дляМошеЙница
Раніше люди багато про неї вивчали, вчили мову, готувалися. А зараз просто зібрали сумки і поїхали.
Мій колега, скріни переписки з яким викладала, також давно про Канаду мріяв. Повертаться не будуть, але розчаровані.
І ще : вони майже нікому не кажуть, що їм там насправді не подобається.
Тримають марку))) , начебто все круто у них.
МошеЙница• 20 августа 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка

Cosco ніколи не був дешманським
Економні люди ходять в No frills. Флайєри є у вільному доступі, можна порівняти ціни.
МошеЙница• 20 августа 2022
Ответ дляКлементина
Якщо людині дуже погано, вона повернеться звідусіль.
Не повернуться вони по одній причині: як би погано їм там не було, але то все одно значно краще, ніж дома. Оце і вся причина. Перші півроку мінімум їм морально буде дуже погано, а потім навпаки - полюблять Канаду.
13чудоСВЕТА• 20 августа 2022
Ответ дляПлету интриги
Конечно, пожили в одной стране, получили помощь, поехали в другую. А вы автор все в Украине сидите?
І яку таку допомогу де отримують? В Канаду дивились ціни на квитки, житло і тд?
My_everything• 20 августа 2022
У нас с мужем хороший уровень английского. Он даже сейчас в Украине в основном на англ общается так как работа с иностранцами. Я переводчик по образованию. Опыт работы у мужа за границей, подтверждённый диплом у него, очень хорошая финансовая подушка, детей пока нет у нас, мы мобильные. У мужа хорошая должность будет даже за границей. О Канаде представление имеем. У него там куча знакомых многие годы. Сейчас дают визу без проблем. Единственное за что переживаю, это как снять жильё, но без подготовки лететь не будем на авось.
А вот без знания языка, денег и при этом большой семьей лететь с детьми, вот тут я бы подумала стоит ли оно того. Выплаты одноразовые, жильё как в Германии не предоставят. Страна очень дорогая и очень далеко. За билеты из Польши я посчитала за двоих с багажом +/- 1300$. Туда-сюда не покатаешься.
Гороховая• 20 августа 2022
Ответ дляМошеЙница
А гроші на повернення є?
Летала_НаМетле
• 20 августа 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
А какие там профессии востребованы?
13чудоСВЕТА• 20 августа 2022
Всі хто сміється і засуджує тих хто в Європі, Канаді? Чому Вам це болить?
Летала_НаМетле
• 20 августа 2022
Ответ дляМошеЙница
Cosco ніколи не був дешманським
Для советчиц все дешман)
дама_из_декрета• 20 августа 2022
Ответ дляМошеЙница
Ну наши знакомые не вернулись, потому что некуда,в том числе. Чтоб выехать они продали квартиру в Киеве. Эти деньги они проели за полгода,пока искали работу,школу детям. Работу сначала жена нашла, клерком. Муж был руководителем, похожей работы не нашлось,устроился на завод. Только спустя 3 года все более менее наладилось, сейчас вроде ипотеку даже взяли. Как люди собрались ехать без денег ,не представляю.
Плету интриги• 20 августа 2022
Ответ дляЛетала_НаМетле
А какие там профессии востребованы?
тоже в Канаду захотели?
Гороховая• 20 августа 2022
Ответ для13чудоСВЕТА
А де ’сміх’ ’засудження’? Киньте номер посту будь ласка.Я особисто бачу вичерпно обмін інформацією, думками.
Клементина• 20 августа 2022
Ответ дляМошеЙница
Їм там зараз краще ніж дома, тільки тому, що поряд немає рашки.
В них мала дитина, а дорослим по 45 років. Тут вони працювали в продажах у великій компанії, мали посади керівників . Там влаштувалися на якийсь склад звичайними кладовщиками, підвищення на ближчі роки не світить.
Тут в них була крута квартира в Києві, там знімуть, щось саме простеньке.
Якщо їм по 45, іпотеку платити будуть до самої старості.
Це вже тільки їх дитина буде жити по нормальному подалі від рашки. Заради цього і лишаються.
Летала_НаМетле
• 20 августа 2022
Ответ дляПлету интриги
тоже в Канаду захотели?
Нет не хочу, хочу в сша😁
Летала_НаМетле
• 20 августа 2022
Ответ дляКлементина
Ну тут их понимаю
13чудоСВЕТА• 20 августа 2022
Ответ дляГороховая
13чудоСВЕТА• 20 августа 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
А у чому там халява я щось зрозуміти не можу?
Там стабільність. Зараз скрізь стабільніше ніж в Україні. Життя минає.
Я Главная• 20 августа 2022
О, у мене подруга в Канаді, ще з 2020 планувала туди їхати, але виїхала в травні. У неї друга вища освіта з престижного ВНЗ США, досвід роботи в США, англійська вільно, звичайно, а роботу знайти не може вже третій місяць, все, що пропонують, то мінімалка і лише суміжно-дотичне до спеціальності. Допомога одноразова, житло дуже дорого. Без суттєвої фінансової подушки туди немає чого їхати, ще й з дітьми.
Власне, всюди добре, де нас немає, а як починаєш розбиратися, то найкраще вдома, поки він є.
Советчица Года• 20 августа 2022
Ответ дляКлементина
Не подобається все!
Зараз скріни деякі надішлю
- Тут у них була дуже гарна робота, там самі низи
- дорого все! Машину мати обов´язково.
- медицина
Зараз скріни деякі надішлю
- дорого все! Машину мати обов´язково.
- медицина
Таким людям плохо будет везде, как на скрине
Я Главная• 20 августа 2022
Ответ дляСоветчица Года
Справа не в людях, хоча... Просто реальність не відповідає очікуванням. Думаю, зараз у кожного є купа знайомих, які виїхали в омріяний ’закордон’, а там все не так і все не те. Звісно, є ті, хто реально дивився на речі і розумів, куди їде, але дійсно багато тих, хто впевнений, що всюди ’маслом намазано’ і треба лишень приїхати та вхопити свій шанс, такі обламуються, здебільшого.
Тріль!• 20 августа 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Та чого ж,щоб туди їхати потрібні гроші і не маленькі...там ніхто із цим недопомагає просто робоча віза на три роки і усе
Тобто ’ да не переживай, тебе там все будут оплачивать, визы всем дают’, це не інфантилізм? Очікувати, що все дадуть, забезпечать. Планувати їхати не маючі ніякого підгрунття, це доросла поведінка?
Клементина• 20 августа 2022
Ответ дляСоветчица Года
Ні, це не так!
Це реальність. Канада - це не рай на землі. І починати там важко.
Що вони не так написали?
Все правда! І про ціни, і про медицину, і про роботу.
І відстані там великі, без машини нікуди.
Я, наприклад, також не в Україні. В Європі. Також все з нуля і також важко.
Що вони не так написали?
Ра ру ра ру ра• 20 августа 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
Не правда. Помощь 750 канадских долларов каждый месяц первых три месяца. А потом на языковые курсы по стипендией. Так по крайней мере в Квебеке
Первый раз слышу.