Волшебная палочка• 21 августа 2022

Класний керівник, цікава думка інших.

Наш класний керівник випадково в батьківский чат скинула фото карти росії на якомусь святі, мабуть день росії...викладала раніше вона російську мову та літературу ,з тих пір як в місті мову не вивчають-зарубіжну літературу. Родом вона з расєї, діти там і живуть.Після запитання батьків що це за фото-фото видалила, на питання не відповіла. Видно що сталося це випадково, але тут вже діти приєдналися до розмов ,як виявилося вона дітям говорить ,що для неї війни немає,що вона оптимістично на все дивиться і не проти свят,тому чекає їх від батьків. Запропонувала подарувати їй гроші на д.н.???
Це як?
Хочеться піти з цього класу...знову збирання грошей і т.д.....
Стекловыжималка• 21 августа 2022
То йдіть. Чи ви сюди за дозволом?)
автор Волшебная палочка • 21 августа 2022
Ответ дляСтекловыжималка
То йдіть. Чи ви сюди за дозволом?)
Так.
Чучело-Мяучело• 21 августа 2022
Записати розмову де вона ссить в вуха дітям, що війни немає, залити у соц.мережі, відправити у районо, вимагати від директора звільнення цього шлаку.
Писи: син ходить до школи, де були російські класи.Викладач рос.мови після уроків спілкувалась виключно українською, підтримала відмову від уроків рос.
МастерЮля• 21 августа 2022
Щось у вас все в купу: і свята, і гроші і карта росії. Не знаєте, на що краще поведуться?
Чучело-Мяучело• 21 августа 2022
В країні ще до війни студенти вишів все це робили, а авторка думає, чи дарувати на дн
Ответ дляМастерЮля
Хто?
Заспокойтесь, фантастика просто ,да?
Ответ дляЧучело-Мяучело
Що робили?
Фото карт росії?
МастерЮля• 21 августа 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Хто?
Заспокойтесь, фантастика просто ,да?
Так, фантастика. Тому що кого не влаштовує, той або йде з класу або воює (через Батьки SOS, наприклад) а не клепає теми під анонімом
Ответ дляЧучело-Мяучело
Батьки зробили скріншот .
Не можу зрозуміти чому не написати просто в чаті ,що то було,а видалити...
Ответ дляМастерЮля
Я порушила правила спільноти?
Я не маю права запитати анонімно?
Я не маю права почути відповіді адекватних людей?