Закусенец• 21 августа 2022
Модниці, під таке пальто підійдуть такі кросівки?
Під джинси, светри і світшоти/худі точно підійдуть. А під пальто, це питання..
Закусенец
• 21 августа 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Пидийдуть
Дякую за пораду. Чомусь сумніваюся трохи
Дюагональ• 21 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
фото
Под вещи из старпоста подойдут (там вообще все Мега крутое у вас), под эти белые брюки не уверена, 50/50, я бы под них не обула такая кроссовки
Закусенец
• 21 августа 2022
Ответ дляДюагональ
Дякую!)
Я бачила таке поєднання у блогера і воно мені сподобалося
В динаміці краще.
Якщо що то маю ще лофери
В динаміці краще.
Якщо що то маю ще лофери
ksunuyabelaya• 21 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
Дякую!)
В динаміці краще.
Якщо що то маю ще лофери
В динаміці краще.
Якщо що то маю ще лофери
Именно эти кроссовки ужас
А то что вы хотите классно будет под пальто
Дюагональ• 21 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
Дякую!)
В динаміці краще.
Якщо що то маю ще лофери
В динаміці краще.
Якщо що то маю ще лофери
Вот поэтому 50/50, образ классный, но мне не нравится с кроссовками, лично я не люблю такое, хоть это и модно…
Я в таком чувствую себя неуверенно почему то, как с лото забавы)))))
ЛюбимаЯНЬ• 21 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
Дякую!)
В динаміці краще.
Якщо що то маю ще лофери
В динаміці краще.
Якщо що то маю ще лофери
У нее другая модель кроссовок. Да и ничего супер классного в ее образе нет.
Кроссовки в посте не подойдут под пальто. Там нужна немного другая модель. Сами по себе кросы хорошие
Закусенец
• 21 августа 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Именно эти кроссовки ужас
Кросівки блогера ужас?
Чи ті що я обрала?
В кросівках зовсім не розуміюся.
Підозрюю що у блогера останній писк, а я обрала сторічну класику яка в рібок давним давно))
Чи ті що я обрала?
В кросівках зовсім не розуміюся.
Кокосиха• 21 августа 2022
У моей мамы такое пальто( модель), у моего мужа такие кроссовки. Вот честно не представляю это все соединить 😂
Кокосиха• 21 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
Дякую!)
В динаміці краще.
Якщо що то маю ще лофери
В динаміці краще.
Якщо що то маю ще лофери
Кроссовки вообще другие.
Закусенец
• 21 августа 2022
Ответ дляДюагональ
Зрозуміла. Переглянула ще раз на її штани і свої і моі ще класичніші. Її розслаблені такі, м‘яті.
Там більш пасують кросівки, а під моі ризиковано))
Але є інше взуття раптом що
ХикориДикори• 21 августа 2022
Закусенец
• 21 августа 2022
Ответ дляКокосиха
Кроссовки вообще другие.
Так звісно. Просто її я під пальто тим більше не уявляю
Я не розуміюся в кросівках
Бурундучиха• 21 августа 2022
Чесно кажучи, під таке пальто краще стильні туфлі на низькому ходу. А кроси під таке пальто можуть бути як сідло до корови. Кроси краще під пальто більш спортивного покрою.
Кокосиха• 21 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
Я не розуміюся в кросівках
Я тоже в кроссовках не очень разбираюсь, но маме покупала кроссовки кожаные белые нью баланс+ это пальто, очень даже такое сочетание могу представить.
Закусенец
• 21 августа 2022
Ответ дляБурундучиха
Які наприклад стильні туфлі на низькому?
Можна фото?
Лофери маєте на увазі?
Можна фото?
Лофери маєте на увазі?
Неугомонная• 21 августа 2022
девочки, и мне подскажите)
можно ли бежевые кроссовки носить с черными джинсами и черным пальто?? с темно-серым или темно-синим?
просто не люблю я белые кроссы
вкрации• 21 августа 2022
У блогерші штани з кросівками не гармонують, лише псують вигляд. Моя мала схожі носила 10 років назад💩, у 3 класі)). У кожного свій смак. Я б носила це пальто без пояса, з масивними однотонними кросами, білими чи беж. І вони б до цих штанів пасували. Хоча зараз у моді поєднання різних типів тканин та сезонностей, не завжди льняні штани добре з класичними Рібок)).
Закусенец
• 21 августа 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Подойдут такие. А то что у Вас вообще не стоит брать.
Я щось не люблю кросівки від неспортивних фірм.
Подобаються спортивні, але не вмію підбирати щоб було стильно
Як ось в дівчини
вкрации• 21 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
Як ось в дівчини
Так тут кроси з іншими штанами, зовсім інша справа.
Закусенец
• 21 августа 2022
Ответ длявкрации
Розумію. Але тут видно що є смак що до кросів. І звичайно кілька різних, а не одні універсальні як я обираю)).
Це додає сучасності..
Хоча мені 35, під тінейджера косити не хочу. То ж такі найки вже напевно ні?
Чи образи дівчини з фото (їй 27) підійдуть в 35?
Це додає сучасності..
Заюшка_хозяюшка• 21 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
Як ось в дівчини
Я вижу как вы умеете
у вас не фото старпоста классика борщаговской гопоты. Не модно, не стильно, отвратительно. А кросовки спорт фирм в большинстве пригодны для спорта, или мужичков и тетенек, которые одеваются ’в спортивном стиле’
типа как на 2 фото тут.