Любви вам!• 21 августа 2022
Обробка котеня від паразитів
Купила для обробки котеня(5місяців, невеликий) засіб для обробки Стронхолд. Одна піпетка.
Як правильно застосовувати? всю на холку? чи якусь частину? Котеня звичайне , дворова приблуда😀
Любви вам!
• 21 августа 2022
Ответ дляСижуревувшоке
А, бачу п´ять місяців. На холку всю пипетку. Інструкцію вам дали?
ні, купувала в інтернет магазині, прислали просто запаковану піпетку
Сижуревувшоке• 21 августа 2022
Замотуєте кошеня рушником, щоб не вирвалось, або вдвох з кимось, щоб один тримав, а інший розсунув шерсть на холці і наніс рідину з піпетки прямо на шкіру. Я потім одягала майку зроблену з рукава на кошенятко. Щоб прикривало те місце, і кошеня вже точно не дістало лапкою.
Любви вам!
• 21 августа 2022
Ответ дляСижуревувшоке
дякую за пораду з майкою, так і зроблю
Любви вам!
• 21 августа 2022
Ответ дляСижуревувшоке
прочитала, що всю, раніше в інструкціях не зустріла цього, тому не зрозуміло було ,дякую Вам