Чебурастик• 21 августа 2022

Київ - Берлін автобус. Які краще перевізники?

Gvenna• 21 августа 2022
Сегодня муж поехал на поезде на Берлин из Пшемысля. Он уходит в 7.18 утра. А под него приходит Киев Пшемысль в 5 утра.

автор Чебурастик • 21 августа 2022
Ответ дляGvenna
Интересно. Я также сиотрела. Но не могла найти поезд из Пшемишля на Берлин. На каком сайте он купили?
Муууумие• 21 августа 2022
Та які перевізники, там такий ажіотаж на кордоні що нереально місце знайти
Волшебная палочка• 21 августа 2022
Ответ дляМуууумие
чего?
Муууумие• 21 августа 2022
Ответ дляВолшебная палочка
чего?
Ну багато людей, от подруга 16 годин вже стоїть
Шаманю второпях• 21 августа 2022
Дивіться, де є квитки. Всі однакові +-
Ноу коммент• 21 августа 2022
Подивіться тут https://sale.regionavto.com.ua/
Ненька наша• 21 августа 2022
Я їхала Євроклабом, без пересадок, навіть попри стояння на кордоні до 5 годин, приїхали майже без спізнення, дорога 25 годин. Кондиціонер і туалет працювали.
Знайома вирішила потягом, потяг спізнився на кілька годин + перетягувала валізу, але зручніше ходити в дорозі проходом, хоча автобус був незабитий і постояти теж можна було при потребі. Потягами вийшло трохи більше 30 годин.
Ненька наша• 21 августа 2022
І врахуйте, що оті мікроавтобуси стоять у черзі авто, а вона більша, ніж черга автобусів. Це якщо вирішите малими приватними їхати

bella-mafia• 21 августа 2022
ПП Шевченко
Карамелька• 21 августа 2022
Эколайн, нам понравилось
Матрёна• 21 августа 2022
Ответ дляНенька наша
Не сочиняйте.Бусики совсем другая очередь.Легковые машины отдельно и очереди нет
Ненька наша• 21 августа 2022
Ответ дляМатрёна
Что сочинять, я стояла у границы, автобусы большие отдельно, бусинки стояли с легковушками
автор Чебурастик • 21 августа 2022
Ответ дляКарамелька
Эколайн, нам понравилось
Еколайн він же Автолюкс. Брала знайома квиток , то гроші зняло а квитка на пошті немає. То там довгі розборки з квитком. Теж дивилась їх але такі справи з ними
ЯблокоРаздора• 21 августа 2022
Сегодня на границе12 часов стояли
Перевозчик КLR
Очень хорошие водители
Матрёна• 21 августа 2022
Ответ дляНенька наша
Не стоят они с легковушками,для них отдельная полоса
Gvenna• 22 августа 2022
Ответ дляЧебурастик
Он проходящий. Сейчас спрошу
Gvenna• 22 августа 2022
Интерсити IC 56
Про сайт позже ответит