Дадосвидания• 22 августа 2022
А що, тепер моя дитина не піде в перший клас?
Сьогодні педіатр відмовила мені у видачі форми 086 (яка потрібна для школи, перший клас).
Були пройдені всі лікарі, здані аналізи .
Вакцини у нас немає.
Ніяких заяв про відмову або відтермінування вакцинації і подібне лікар приймати не хотіла.
"У нас наказ форму 086 без вакцинації не надавати".
Завтра піду до головного педіатра.
Буду у неї вимагати цю форму.
Вони всі зациклені на 15 статті закону України.
Вакцини у нас немає.
Завтра піду до головного педіатра.
Буду у неї вимагати цю форму.
Ацетилсалициловая кислота• 22 августа 2022
Зробіть у частній клініці справку, там не дивляться на карту прививок.
маминаБубочка• 22 августа 2022
Ми робили прививки але на останню була жахлива реакція ..
Нам не вистачало 2 вакцин. З боями з криками скандалами написали відмову, справу видали 086
Але там і ні слова про прививки
Стефанія• 22 августа 2022
Моего без прививки отстранили с начала второго семестра в выпускном классе гимназии.
World Shop• 22 августа 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
+++
брала в частной клинике
заплатите и спите спокойно,не портите себе нервы с невменяемыми
брала в частной клинике
маминаБубочка• 22 августа 2022
Тут була дівчина вона добре розуміється і всім писала стосовно прививки по закону і тд.
Вона менітдопомогла.
Я ходила до педіатра зі сварками але дали довідку.
Нас прям змушували доробити ті вакцини
Вона менітдопомогла.
Нас прям змушували доробити ті вакцини
Маша хороша• 22 августа 2022
Ответ дляNat-li
Что значит зациклены? Закон есть закон
Верно, и врач его нарушает
Ответ дляБесбардак
Наша даже ничего не проверяет. Просто дала и все
І в нас така ж. Але там такі черги, що їздемо у частну. Возила нашу карту прививок їм, щоб довідку дали. На мене подивились, як на чудну. Перевірили дитині все:сердце, зор, слух, пульс провірив хірург всі кістки прощупав, ортопед дивився, лор,
дерматолог. Короче, повне обстеження і ніяких прививок. А до нас підешь в державну, шльопнуть ту справку, заглянувши в рота дитині, і все.
Кружите меня,кружите• 22 августа 2022
Ответ дляNat-li
Что значит зациклены? Закон есть закон
нет закона что без ваакцинации ф 086 не выдается
ЧакрыНеРаскрылись• 22 августа 2022
Немає ніякого наказу, вона бреше.
Є рекомендаційний лист від МОн, ще старий.
Кружите меня,кружите• 22 августа 2022
автор заплатите деньги сделайте в частной и меняйте педиатра на лояльного, а не вот это вот нечто..
ЧакрыНеРаскрылись• 22 августа 2022
Ответ длямаминаБубочка
Вона менітдопомогла.
Нас прям змушували доробити ті вакцини
Вона менітдопомогла.
Нас прям змушували доробити ті вакцини
Я теж сварилася часто, але все ж давали.
Ответ дляNat-li
Они что сами придумали? А смысл? Ссылаются же на какой-какой-то документ
То не закон, а рекомендації.
Дайте подуться• 22 августа 2022
Ваша дитина піде в перший клас на сімейну форму навчання. Або на вакцинацію.
Весенний Марафон• 22 августа 2022
Весь цивилизованный мир делает прививки без разговоров, а мы как дикари. Каждая эксперт и иммунолог.
Манный комочек• 22 августа 2022
Делала справку в частной клинике. У меня даже никто не спросил, есть прививки или нет. Выдали справку и все.
Крошка Енот• 22 августа 2022
Робила довідку 2 роки назад. Писала відмову ще з часу садочків. Продублювала відмову від щеплень. Розмовляла з лікарем ВКК і мені підписали все. Щеплень не має у дитини. В школу пішла.
Кружите меня,кружите• 22 августа 2022
Ответ дляNat-li
вот документ
нет там такого
Кружите меня,кружите• 22 августа 2022
Ответ дляКрошка Енот
довідку ВКК для невакцинованих вже відмінили
Поросенка• 22 августа 2022
а что значит зацикленны?))) есть закон они его обязаны выполнять...это не к ним надо идти , а к тем кто его принимал
Весенний Марафон• 22 августа 2022
Ответ дляNat-li
Это вообще нечто! Форумы и сплетни от мамок на площадках-наше все. А потом эпидемия кори, полиомиелита и прочей дряни..
Та отож 😔
Я не тону• 22 августа 2022
Хоч частково можна дитині пару щеплень зробити,найнеобхідніших,для безпеки дитини? Можна хоч 2-3акдски поставити? Потім спостеріла картину,як біженці в селі привезли дитину 4-5років без жодного щеплення з пропоротою п´яточкою ,бігала на городі,зустріла якусь металеву брудну деталь. А потім ті батьки сидять з круглими очима і сруться правця. Якби глибока рана,іржа і земля,той ще коктейль. Їх лікар черговий добре вжарював.
Техпаспорт на медузу• 22 августа 2022
Ответ дляВесенний Марафон
И не говорите. Как сопли , так миллион лекарств готовы в детей влить. А вакцинация - это ж зло вселенское. Ещё и адекватных врачей хаят 🤪
бювет_в_обед• 22 августа 2022
Буквально в сб отримали цю довідку без проблем у приватній клініці. Вакцини всі є, але не питали про них взагалі нічого. За 2 години прийшли всіх лікарів.