Допоможіть, хто компетентний. Знаходжусь у Німеччині з двома дітьми. У мене закордонний паспорт не біометричний, дійсний до листопада цього року. У дочки закордонний паспорт біометричний, дійсний до червня цього року. Тобто вже просрочений. У сина все нормально. В Україні в паспортному столі лежать наші з дочкою нові закордонні паспорти. Ми не встигли їх забрати. Будуть вони там лежати рік. Тобто до наступного травня.
А тепер питання. Чи можу я з цими паспортами, які маю зараз, поїхати в Україну, забрати нові паспорти і повернутись назад?
ВНЖ ще зараз не маю, лише Фікціон. Поки його не отримаю нікуди не поїду, я це знаю. Вже десь скоро має бути, бо подавала документи ще в травні. Правда не знаю як той ВНЖ виглядає в наших землях.. Північний Рейн-Вестфалія. Чи це окремий документ чи його якось в паспорт вклеюють.. якщо вклеюють, то як тоді з новим паспортом бути..
Я живу далеко від Дюсельдорфу, їхати туди в консульство з дитиною у якої інвалідність не маю великого натхнення. Це ціла проблема. А ще й Термін туди взяти нереально.
Мені обов‘язково потрібно буде повернутись назад в Німеччину, бо ми тут на лікуванні.
Natabond76• 22 августа 2022
Можна зробити доручення у нотаріуса на людину, яка в Україні забере ваші паспорти і передасть вам їх перевізником
Напишу как в земле Баден Вюттенберг, фикцион я так и не получила(заехала 22 мая), с ратуши пришло в июле приглашение письмо взять термин на получение ВНЖ. Очередь на термин месяц, нужно делать фотографии и на месте будут брать ещё раз отпечатки пальцев. А потом, через 5 недель нужно прийти забрать пластик.
Ответ дляМатеринка
Мені теж казали, що не можна. Отримати можу лише я особисто.
В нас така сама проблема. У сина готовий паспорт лежить.
Вони беруть знов відбитки при отриманні. Будемо робити інший паспорт у консульстві в Німеччині. Але термін маємо аж на травень наступного року))))) Та може війна раніше скінчиться. Я сподіваюсь.
Ольга Рассохацкая• 22 августа 2022
Ответ дляNatabond76
Точно забирать только лично , там нужны ваши отпечатки или лицо
Natabond76• 22 августа 2022
Ответ дляОльга Рассохацкая
Значить нам пощастило. Чоловіку віддали дитячий паспорт хоча документи подавала я. Дитині 11 років. Мені зателефонували і спитали чи я не проти. Але в мене чоловік вміє попросити так, що не відмовлять😂
Ответ дляNatabond76
Так паспорт не дiйсний без відбитків. Може дітям 11 років не треба. Можливо.