Вінниця, Могилів,...можливо чутки,поширюється інформація, що зірвано хім.завод.І хмари туману по областях.
Можливо щось відомо?
Ответ дляVikyliya
Теж таке чула, лише що підірвали Черкаський завод азотних добрив. І що аж до завтрашнього вечора воно так буде. Якщо й справді таке сталось, то наша влада нічим не краща за союзну,коли замовчували за Чорнобиль.
100 % вранье, у меня родственник там работает, ничего не подорвали
Ответ дляSo_so
Читаешь сегодняшние темы и становится страшно. Мы живём среди людей с 0 критическим мышлением (((.
Критичне мислиння під час війни саме то!
Ответ дляVikyliya
Ви з якого міста? Якби підірвали завод азотних добрив, був би специфічний запах. Я з Черкас
Ответ дляSlava90
У мене батьки живуть в Чернівецькій обл. дуже близько до Вінницької. Начебто все спокійно
Я на межі трьох Чернівецької,Вінницької і Хмельницької.Таку картинку раніше не бачила.Дай Бог щоб дійсно природнє.
malinka.ya• 22 августа 2022
Ответ для@ альонка@
Вінниця ,Чернівецька обл.ввечір
Киев почти так же
Ещё со вчера
Ответ дляVikyliya
Через війну і погрози рашистів люди знаходяться в постійному стресі. Тому не можуть раціонально все осмислити. В мирний час я б і уваги не звернула на це явище, а зараз мандраж.
Я не через війну звернула увагу ,а через явище,якого раніше не бачила.Їхала додому близько 8 вечора, здивувалася ,бо думала над річкою туман,чи гроза.Посправлялася з домашньою роботою і повідомили таку новину,зайшла сюди і запитала,бо в новинах нічого не чути.Щось заборонене я зробила?
Ответ дляVikyliya
Цього року у нас війна з тими придурошними. Тому й панікують люди. Ще й влада з тими попередженнями і інструкціями дій під час хімічної та ядерної загрози додає нервів.
Одна я в космосі...нічого не знаю
Ответ дляОль_Вія
То ще не почали бадилля і листя палити((((
У вас палять до цих пір?ого...
Ответ дляSlava90
Я вже так втомилася переживати за все((( В Києві років два назад вже було щось подібне, тому думаю пилова буря
Дай Господь)
alyona_niki• 22 августа 2022
Ответ для@ альонка@
Вінниця ,Чернівецька обл.ввечір
Какую брехню только не пишут