Ашотакова)))• 23 августа 2022

Ширина поличок в шафі

Хлопчику зараз 8 років, як думаєте, така шафа буде зручна, щоб через 5 років не треба було міняти?

Сумніваюсь саме на рахунок ширини поличок (40 см). Вся шафа - ширина 120 см, висота 205 см глибина 54,2 см.
Зубная фея• 23 августа 2022
У меня трое. Удобнее, чем комод с выдвижными ящиками - ничего нет для вещей. + Немного полок + шкаф для висячих вещей отдельно

Пацаааааааан• 23 августа 2022
Там где рейлинг для вешалок - 40 маловато
автор Ашотакова))) • 23 августа 2022
Ответ дляПацаааааааан
Там для вішаків 80 см, за першими і другими дверима суцільно.
Пацаааааааан• 23 августа 2022
Ответ дляАшотакова)))
Ой, вибачте. Ширину з глибиною переплутала, час мабудь спати
палка-копалка• 23 августа 2022
Внутри точно 40 см? От ширины шкафа нужно отнять минимум 6 см (толщина дсп). Итого шкаф 114 см.
автор Ашотакова))) • 23 августа 2022
Ответ дляЗубная фея
Я не знаю скільки треба для висячих, скільки для поличок, бо всі 8 років одяг зберігається в окремих місцях, тому важко оцінити яку саме шафу потрібно.
Але суджу по собі, більше потрібні полички ніж місце для вішаків.
Комод і шафа, здається забагато місця будуть займати.
палка-копалка• 23 августа 2022
Можно сделать внутри где полки еще выдвижение ящики. Штуки 3-4.
автор Ашотакова))) • 23 августа 2022
Ответ дляпалка-копалка
Шафа 120, ну так, сама середина полички десь 37 буде.
Пацаааааааан• 23 августа 2022
Орієнтуйтеся на кількість одягу - наприклад, якщо вивішувати на рейлінг лише сезонні речі - вистачить? На поличках буде зберігатися ще й одяг не до сезону… У мене дівчинка, то 120 однозначно було б замало.

автор Ашотакова))) • 23 августа 2022
Ответ дляПацаааааааан
Для дівчинки так. А хлопчику може вистачить. Одягу має не багато, не мало.
Верхній одяг не по сезону, на виріст, буде в мене в гардеробній.
Йому хочу щоб необхідне було, і більше простору, взагалі б шафу не ставила, не люблю їх.

Цікаво було саме за полички, чи не вузькі, бо собі запланувала 55 см, а тут 40.
Зубная фея• 23 августа 2022
Ответ дляАшотакова)))
Мой муж в подобный шкаф вставил выдвижные ящики. 4 штуки.
Для одежды на вешалках обычно 60 см хватает.
автор Ашотакова))) • 23 августа 2022
Ответ дляЗубная фея
От я теж думаю, що поки малий, йому заглибокий буде. Задній ряд одягу...точно буде бардак.
Дякую за пораду.
Сиренькая• 24 августа 2022
Ответ дляАшотакова)))
Вішаки теж потрібні і багатенько. У нас футболки на вулицю, рубашки, брюки висять. На полицях те, що не треба гладити: домашнє, джинси, спортивні костюми, світшоти, білизна...
Сиренькая• 24 августа 2022
Ответ дляАшотакова)))

Глибші і не потрібні. В 2 ряди складати - не зручно у використанні.
Сиренькая• 24 августа 2022
В мого шафа 90 см. Полиці 43 см, інше - вішаки 2 рівні. Вистачає.