Обнимашкина• 24 августа 2022
Віктор Мандзяк нутріциолог-шахрай?
Доброго дня. Замовила в нього програму схуднення.
Прислали набір продуктів , з якими потрібно розбиратися самостійно. Тобто вибираєш з переліку .
Хто знає такого тренера -нутріциолога?
Печенюшка• 24 августа 2022
А що на так?
Вам дали перелік продуктів, ви обираєте.
Чи ви думали, вам готуватимуть і додому судочки з їжею привозити?
Обнимашкина
• 24 августа 2022
Ответ дляПеченюшка
А що на так?
Ну за 3 тис.грн можна це доступно написати?
Луковая• 24 августа 2022
Нормально расписали, дали выбор. Что не так?
А чувак классный, он шарит. Если выполнять все рекомендации по питанию и тренировкам то будет результат
Я не тону• 24 августа 2022
Ответ дляОбнимашкина
2999грн
Прикольно) и вы заплатили за то, чтобы кто-то вам написал, что есть? Сейчас столько информации о питании в интернете. Какой в этом смысл?
В рот не ложи• 24 августа 2022
Ответ дляОбнимашкина
Я проходила марафон похудения, там было понятное меню на выбор из нескольких блюд.
Рву и мечу• 24 августа 2022
О боги)) почитайте принципи здорового харчування і основне дотримуйтеся їх щодня. Плюс щодня багато ходіть, ввечері замість 30 хвилин у телефоні зробіть фізичні вправи, побігайте біля будинку. І буде Вам щастя.
Схуднення це в основному про силу волі ідисципліну.
Обнимашкина
• 24 августа 2022
Ответ дляЛуковая
Може і нормально, але мені ( ніколи не сиділа на дієтах) не зрозуміло.
Луковая• 24 августа 2022
Ответ дляОбнимашкина
Там написано сколько грамм чего можна в каждый прием пищи.
При чем составляющие Вы сами себе выбираете, никто не ограничивает что можно есть только курицу и гречку с огурцами
Кнопус• 24 августа 2022
я сама не по этим делам типа спорта, пп и т.д.)) но от знакомых только положительные отзывы о нем. Коллега покупала года два (если не больше) назад у него программу какую-то - реально преобразилась. Ну правда потом все назад вернула, когда перестала тренироваться и начала опять есть все подряд. Но на своей свадьбе была конфетка))
Печенюшка• 24 августа 2022
Ответ дляОбнимашкина
А що там недоступного?
В кожний прийом їжи ви обираєте щось одне з букви, грами написані
Печенюшка• 24 августа 2022
Ответ дляЛуковая
Авторка не зрозуміла, а винуватий хтось іншій, як завжди у таких)
Кнопус• 24 августа 2022
Ответ дляЛуковая
когда я еще заморачивалась проблемами лишнего веса и плоского живота - всегда выбирала варианты, где дают альтернативы. Так морально проще, плюс есть продукты которые человек категорически не приемлет, а так хоть можно выбирать.
Печенюшка• 24 августа 2022
Ответ дляОбнимашкина
Так запитайте, вам розжують і до рота покладуть.
Ви ж сюди одрази прибігли з воланнями про шахрайство!
Рву и мечу• 24 августа 2022
Ответ дляКнопус
Авторе, прочитайте і вдумайтеся) коментар правдивий на 1000%.
Якщо мрієте про гарну фігуру, здорове харчування і регулярний спорт повинні стати стилем життя.
Хай 3 тис грн стануть Вашим стимулом)
В реалі чарівної таблетки жоден тренер чи нутріціолог Вам не видасть.
Дефіцит калорій і спорт для похудання.
Норма калорій і спорт для підтримання форми.
Хай 3 тис грн стануть Вашим стимулом)
Дефіцит калорій і спорт для похудання.
Бабочки в моём животе• 24 августа 2022
слежу за ним, но на программу еще не созрела. 3 тыс это за месяц?
Сладкий лимончик• 24 августа 2022
не знаю,но фото с результатами он выкладывает офигенскими. причём пишет,что минимум спорта+ сладкое
Обнимашкина
• 24 августа 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
3 тис. За ось це меню + 5 відео з вправами
Обнимашкина
• 24 августа 2022
✅Каву (до 4 чашок) та чай можна.
✅Підсолювати їжу трішки можна.
✅Готуючи рідкі страви, враховуйте вагу не страви, а інгредієнтів.
✅Їжа важиться СИРОЮ. Важити їжу обов‘язково перші два тижні, далі можна „на око“, якщо маєте хороший окомір😜
✅Їжу термічно обробляєте будь-як, при смажінні обов’язково враховуйте олію, на якій смажили.
📎Харчування відносно тренування:
- 2 години до тренування (це приблизно, якщо так не виходить, не хвилюйтесь);
- після тренування коли захочете;
- останній прийом їжі - коли забажаєте.
✅Воду пийте за бажанням, але НЕ компоти, соки, солодкі калорійні води. Це має бути звичайна питна вода, можна газовану.
📎Харчуйтесь смачно і різноманітно:
- запікайте, відварюйте, підтушуйте їжу тощо;
- додавайте спеції;
- гарно оформляйте страви.
🍩Один раз в тиждень (в будь-який день) ВІЛЬНИЙ ПРИЙОМ ЇЖІ, замість одного з 4-ох прийомів їжі. Це будь-яка їжа чи алкоголь. Потрібно вкластись в 1 годину, і знайте міру, смакуйте, не об‘їдайтесь. У звіті вказуйте, що це «вільний прийом».
P.S. Можете вносити корективи в раціон, але ОБОВ´ЯЗКОВО узгоджуйте зі мною.
🏃♀️ТРЕНУВАННЯ ДЛЯ ДОМУ (відео з числами)
✅Перегляньте відео, чи справитесь з технікою❓
✅Перед виконанням вправ обов’язково виконайте розминку (відео скинув).
✅Вправи виконуєте по колу, так як пронумеровано. Починаєте з 8 разів (тобто 8 разів присіли, 8 разів відтиснулись, і так всі вправи). Повторити два-три рази (2-3 кола, в залежності від самопочуття).
✅Кількість повторень має збільшуватись: по можливості прогресуйте, збільшуючи кількість повторень: вчора - 8, сьогодні - 9, далі вже - 10, і так до 18.
⚠️Прогресуйте по можливості: якщо надто важко, не збільшуйте кількість повторень, якщо легко,прогресуйте швидше. Слухайте своє тіло, надто важко робити три кола, робіть два, але не лінуйтесь.
✅Дійдете до 18 разів, поміняємо комплекс на складніший.
✅Ті вправи, які легше даються, ви можете робити більше разів, але до нового комплексу перейдемо тоді, коли всі вправи будете робити по 18 разів два-три кола.(Дуже велике прохання, не намагайтесь всіма правдами-неправдами прогресувати. Результат залежитьне так від того, який рівень вправ ви подолали, як від того, наскільки якісно ви виконуєте вправи.)
✅У вправах, де треба працювати однією ногою (асиметричні вправи), зробіть потрібну кількість на одну ногу, відпочиньте, а тоді ту ж кількість на іншу.
✅Між підходами відпочивайте. Відпочинок може коливатись в проміжку 10с.-3хв., до наступної вправи приступайте, коли суб’єктивно відчуєте, що готові (віддихались).
✅Робите все плавно та підконтрольно.
✅Рух вниз повільніший ніж рух вверх.
✅Вправи лежачи на спині виконуйте ДУЖЕ плавно.
✅У всіх вправах видихайте НА ПІДНІМАННІ!
✅Під час тренування пийте воду за бажанням!
✅Тренуйтесь під улюблену музику.
⚠️Важливо: при поганому самопочутті не тренуйтесь. Якщо самопочуття погіршилось під час тренування, припиняйте виконання вправ.
✅Тренуєтесь чотири рази на тиждень (перший тиждень - 3), в будь-який час (але не пізніше, ніж 2 години до сну) і будь-які дні, важливо щоб план був виконаний - 4 тренування на тиждень, (максимум 6).
‼️Старайтесь більше рухатись: прогулянки, прибирання і т.д..
📝Щовечора, після того, як відбувся останній прийом їжі, пишіть мені лаконічний звіт за харчуванням та тренуванням (якщо було).
🙏Будь-ласка вказуйте у звіті який день (не дату) ви на програмі.
📝Приклад звіту:
«День 12
1.Творог 80г, кефір 100г, чайна ложка меду.
2.Риба нототенія 160г, капуста 250г, авокадо 55г.
3.Диня 210г,грецькі горіхи 15г.
4.Яйця 2шт; картопля 180г,лист салату, огірки, помідори 300г; олія ч.л., сметана 20г.,шоколад 30 г.
Тренування відбулось. 3 круги по 16 разів. Втома присутня. Рухова активність: 7тис. кроків, прибирання по дому. Почуваюсь чудово»
‼️Звітувати щодня важливо, бо ви можете допускати ті чи інші помилки, які я не буду бачити. До того ж звітність дисциплінує.
Скидайте короткі відео вправ, які важко даються. Запитуйте мене все, що вас цікавить. Чим більше Ви мене інформуєте, тим ефективнішою буде наша співпраця.
✅Підсолювати їжу трішки можна.
📎Харчування відносно тренування:
- після тренування коли захочете;
- останній прийом їжі - коли забажаєте.
📎Харчуйтесь смачно і різноманітно:
- додавайте спеції;
- гарно оформляйте страви.
✅Робите все плавно та підконтрольно.
✅Рух вниз повільніший ніж рух вверх.
✅Тренуйтесь під улюблену музику.
📝Приклад звіту:
«День 12
3.Диня 210г,грецькі горіхи 15г.
Чупа-чупс• 24 августа 2022
Ответ дляОбнимашкина
Капець, конечно.
Я похудела на диете Магги. Чередовала яичную и творожную.
А потом ела все подряд, только кал считала. Итог -27 кг за 1,5 года. Но я сама по себе мелкая. Так что для меня это отличный результат.
ПушАпница• 24 августа 2022
Всегда завидовала таким людям. Берешь бесплатную информацию в интернете, пишешь сверху: ,,Авторская программа,, и загоняешь по 3000 лохам. Молодец, чувак!
Непонятно• 24 августа 2022
Назва теми така, що хочеться жалобу залишити. Навіть якщо там стоїть знак питання... навіщо так писати, тактичних формулювань вашої ’мені не зрозуміло’ позиціі, не змогли підібрати? Зверніться до нього, і напишить, так і так, прошу приділити мені увагу, трошки не зрозуміла, розтулмачте.
Мене дивує, що людина тут може тему склепати, а зясувати незрозумілості, неможе. Головне написати -шахрай, бо ’щось воно непонятне...’