Обнимашкина• 24 августа 2022

Віктор Мандзяк нутріциолог-шахрай?

Доброго дня. Замовила в нього програму схуднення.
Прислали набір продуктів , з якими потрібно розбиратися самостійно. Тобто вибираєш з переліку .
Хто знає такого тренера -нутріциолога?
автор Обнимашкина • 24 августа 2022
Ответ дляНепонятно
Назва теми така, що хочеться жалобу залишити. Навіть якщо там стоїть знак питання... навіщо так писати, тактичних формулювань вашої ’мені не зрозуміло’ позиціі, не змогли підібрати? Зверніться до нього, і напишить, так і так, прошу приділити мені увагу, трошки не зрозуміла, розтулмачте.
Мене дивує, що людина тут може тему склепати, а зясувати незрозумілості, неможе. Головне написати -шахрай, бо ’щось воно непонятне...’
Писали йому.
Бабочки в моём животе• 24 августа 2022
про еду скиньте скрины еще!!
Бабочки в моём животе• 24 августа 2022
Ответ дляОбнимашкина
Писали йому.
писать надо не ему, а прикрепленному к вам тренеру, наверно той девушке, что вам присылает инструкции
Непонятно• 24 августа 2022
Це як, приходиш на роботу, а колега тобі при директорові ’ о, ти твереза сьогодні!’, і виходить ,що правду ж каже, ти твереза, сьогодні. Але ти завжди твереза. Но о таке... ложечки нашли,а осадок остался.
sobacura• 24 августа 2022
З мого міста жінка худла в нього. То дуже задоволена. Вже більше року ходить худенькою.
І я не знала, що в нього є телеграм канал, підписана на нього у ФБ.
Непонятно• 24 августа 2022
Ответ дляОбнимашкина
Писали йому.
І? Що відповів? Ще напишіть, в фейсбук напишіть, в мессенджер. Або намагайтесь розібратись. Але ж писати -шахрай? Навіщо? А хтось напише так про вас, безпідставно, ну це ж неприємно, а інколи і досить чуттєво б´є по репутаціі , карьєрі