Репетиторша• 25 августа 2022
Посилка Нова пошта
Чекаю посилку через нову пошту. З відправником не зв’язувалася, коли він її відправить не знаю. Вчора зранку взяла телефон, а там повідомлення (з додатку НП, я так зрозуміла), чи то «очікується відправлення», чи то «посилка прямує» - не пам’ятаю. Зайшла в додаток, а там такої інфи нема. От думаю, може у мене галюцинації спросоння, чи щось наплутала, чи таке може бути, якщо відправник створює сам посилку в додатку, наприклад?
Розавенная• 25 августа 2022
Смс или уведомление приходит, если посылка уже отправлена. В приложении отправленная посылка должна и так высветиться в списке посылок
Репетиторша
• 25 августа 2022
Ответ дляРозавенная
От сповіщення бачила, але в додатку посилки нема. Я вже думаю, може видалила якось. І по номеру телефону вже не відслідкувати