Отвечаю всем• 25 августа 2022
Підскажіть будь ласка хто розуміє що з фіалкой (фото)
Рослина но фітільному поливі було все гаразд. Недавно замітила ,що проявляється жовтуватий наліт. А зараз вже щось з листочками в середині.
Последний вагон• 25 августа 2022
Жарко вашей фиалке. На нее могут попадать прямые солнечные лучи и листочки могут желтеть и вялыми становится
Отвечаю всем
• 25 августа 2022
Ответ дляПоследний вагон
На последнем фото листья желтые от спышки телефона. Листья в порядке , упругие и к тому же она не на солнце. Окно закрыто пергаментом. А вот нален пещинками желтый хз

Красавица писяная• 25 августа 2022
Ответ дляОтвечаю всем

Это как накипь на чайнике, соли от жёсткой воды. Они часто появляются, вреда не несут
Детектор лжи• 25 августа 2022
Забагато їй води. Грунт аж мокрий на фото.
Це з водою солі піднімаються, тому й ’іржа’.
Я тому не користуюсь гнотом, що треба вміти і грунт підібрати, і товщину гноту.
Саме цій фіалці треба або трохи тонший гніт, або вона не встигла наростити достатньо кореневу і має сенс час від часу на півдня ставити її просто у суху підставку, щоб трохи підсох грунт.
Отвечаю всем
• 25 августа 2022
Ответ дляДетектор лжи
Дякую за відповідь