Наизнанку• 26 августа 2022

Чи треба учню вчити таблицю додавання і віднімання напам´ять?

Сижуревувшоке• 26 августа 2022
А такие таблицы есть?

Яйцеголовая• 26 августа 2022
що це за таблиця така?)))
Грушки-яблочки• 26 августа 2022
ну если он логически не мыслит, то видимо надо...
Ресничный червь• 26 августа 2022
Треба вчити.
Або поясніть вашій дитині як рахувати без зазубрювання. Це доведеться зробити вам, бо у школі зараз таблички просто вчать напам´ять
Намакушка• 26 августа 2022
Склад числа з дитячого садочка треба вчити. В ігровій формі. З настолками. Тоді ніяких таблиць в школі не доведеться зубрити.
Ресничный червь• 26 августа 2022
Ответ дляСижуревувшоке
А такие таблицы есть?
Так, у молодшій школі вже років 15 так вчать
Яйцеголовая• 26 августа 2022
Ответ дляРесничный червь
в межах десяти?
Ресничный червь• 26 августа 2022
Ответ дляЯйцеголовая
в межах десяти?
В межах 20, а далі по аналогії
Антонина матушка• 26 августа 2022
Учите мыслить, раскладывать числа. Я своих не заставляла, не помнят, пусть думают - 6*8=60(6*10)-12(6*2), например

Домовенок Кузя• 26 августа 2022
состав числа очень важен для перепрыгивания через десяток в сложении и вычитании.Нужно уметь не думая раскладывать числа на составляющие.
автор Наизнанку • 26 августа 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Так что нужно зубрить, как и просят учителя?
Сижуревувшоке• 26 августа 2022
Ответ дляРесничный червь
И напридумывают же…
Яйцеголовая• 26 августа 2022
Ответ дляРесничный червь
В межах 20, а далі по аналогії
тут правильно написали, скоріше це стосується складу числа, бо якщо знаєш як розбивати, то легше складати
Яйцеголовая• 26 августа 2022
Ответ дляНаизнанку
покажіть що саме просять
Домовенок Кузя• 26 августа 2022
Ответ дляНаизнанку
да, до 20 сложение желательно учить. Вычитание можно не учить, если логически ребенок способен повернуть в обратную сторону.
автор Наизнанку • 26 августа 2022
Ответ дляЯйцеголовая
покажіть що саме просять
Вчить таблиці додавання і віднімання, як далі буде таблиця множення.
Яйцеголовая• 26 августа 2022
Ответ дляНаизнанку
мається на увазі таблиця склад числа 10. її треба вчити.
Домовенок Кузя• 26 августа 2022
я младшему ребенку с неважной памятью скачала приложение для тренировок, очень удобно.
suslik• 26 августа 2022
вчити напам’ять не треба)
головне розуміти сам принцип додавання\віднімання\множення і вміти виконувати операції... і ці ’таблиці’ самі собою вивчаться непомітно

склад числа - давати дитині оперувати пальчиками/олівцями/цукерками - і за кілька тижнів діти запам’ятовують його

зазубрювання і заучування напам’ять, з досвіду, до хорошого не доводить

Рву и мечу• 26 августа 2022
Треба розуміти і вміти рахувати.
Рву и мечу• 26 августа 2022
Ответ дляАнтонина матушка
Я так считаю, и сына учу
Рву и мечу• 26 августа 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Спасибо, надо поискать
Зайканалужайке• 26 августа 2022
Сын не учил. Но упражнениями довели этот навык до автоматизма, он считает, можно сказать, не задумываясь. Так и с таблицей умножения. Он ее наизусть не учил по порядку. А в процессе выполнения сотен примеров вразброс, игр, песенок и т.д. на автомате считает.