Весотехник• 26 августа 2022
Питання тільки до батьків учнів Атмосферної школи
Допоможіть, будь-ласка з комунікаціями. В червні зв´язувалась з Атмосферною школою з питання переведення дітей, а зараз вайбер скидають, на тел не відповідають, на анкети не реагують. Нехай мені хтось скаже, що школа закрилась і я заспокоюсь. Або підкаже тел, за яким можна зв´язатись.
Дуже дякую!
Фигура мечты• 26 августа 2022
мне наоборот звонили в начале августа, предлагали, а я сказала что решу после 25.08.
но что уже сейчас нет нормальной коммуникации - настораживает
Повелительница лампочек• 26 августа 2022
И мне сами звонили. Они набрали очень много детей, не успевают.
Весотехник
• 26 августа 2022
Сила Порадниці! Мені щойно передзвонили))
Закриваю, всім дякую!