Бутербродница• 28 августа 2022
Если бы была возможность не работать, вы бы все равно работали?
неДоПриличий• 28 августа 2022
Так, люблю свою роботу. Зараз вже 3 роки працюю віддалено, а до того в офісі, але завжди дуже близько до дому. Класні колективи, спілкування, тімбілдінги біля моря влітку, тематичні конференції та семінари. За 13 років я вже знаю, як налагодити все так, щоб робота займала максимум 2-3 години в день. Війна та ковід на мою роботу не впливають, бо вона пов´язана з критичною інфраструктурою. В декреті була 1,5 роки і з нетерпінням чекала часу, коли зможу повернутися. Чоловік заробляє достатньо, щоб я могла не працювати, питання не в фінансах. Хоча зараз я рада, що можу забезпечити себе і дитину у разі мобілізації чоловіка, наприклад.
Идеальная оптимистка• 28 августа 2022
Сидела бы дома, вышивала, выращивала цветы. Работу свою не люблю, хожу, потому что вынуждена.
Таракашечка• 28 августа 2022
Не працювала б. Об´їздила б всі країни. А через пару років знайшла б собі якусь справу для душі, чим займатися, а не як зараз, робота, на яку йду і думаю, як я її ненавиджу, а нічого кращого робити не вмію
АБВГДейка• 28 августа 2022
Ответ дляСанта Барбара
Начальник отдела продаж
Интересно,в чем работа заключается?
Сливочная пенка• 28 августа 2022
По настроению. Хочу- работаю. Не хочу- не работаю. Муж больше доволен, когда не работаю. А у меня периодами, иногда прям гордость берёт за лично заработанные 5 копеек)
Бокс-орун• 28 августа 2022
Нет. Я выдохлась, теперь тем более, когда все усилия оказались напрасны
Бутербродница
• 28 августа 2022
Ответ дляБокс-орун
А в каком направлении прикладывали свои усилия?
Бокс-орун• 28 августа 2022
Ответ дляБутербродница
Дом капитальный с полным фаршем. Квартира. Солнечные панели. Все в Харькове
Непонятно• 28 августа 2022
В 30 лет да, все равно на работу, была возможность сидеть дома, но не смогла. А сейчас в 50+ с удовольствием бы дома сидела, но возможности нет.
Миллениалка• 28 августа 2022
Ответ дляtarveldy
Своє виробництво?
Ні, так не дуже вигідно)
Маю перевірених підрядників, та партнерів з якими працюю на спец.умовах
Невидимка• 28 августа 2022
так, але свій бізнес би розвивала, не найм. я до війни почала, але зі зрозумілих причин зараз все на стопі. стабільна робота з зп у валюті зараз і наближчим часом кращий варіант, тому поки не кидаю.
взагалі не знаю що і як буде далі, де я буду. але мріяти про свою справу не перестаю)
може ще трохи фрілансу як буде настрій.
Невидимка• 28 августа 2022
Ответ дляБокс-орун
дуже вам співчуваю( але якщо змогли один раз, то зможете ще. ви точно сильна людина!
Санта Барбара• 28 августа 2022
Ответ дляАБВГДейка
Интересно,в чем работа заключается?
Организация работы в офисе, контроль над менеджерами, офис-менеджером и бухгалтером, отчеты генеральному директору и тд
Я вся ваша• 28 августа 2022
Работала бы для души, например в библиотеке детской, организовывала бы всякие штуки интересные, конкурсы. Или ездила бы в больницу к деткам, там Школы героев, там преподавала бы, английский или петриковскую роспись
Миллениалка• 28 августа 2022
Ответ дляtarveldy
, о так
Кожен має робити свою роботу)
Я не потягну такої кількості виробництв для різноманіття як роблю продукцію)
Бутербродница
• 28 августа 2022
Ответ дляБокс-орун
Сочувствую. Желаю сил и, чтобы была возможность обрести снова то, что потеряли или найти новое, еще лучше.
Ответ дляМиллениалка
Кожен має робити свою роботу)
Я навіть не знаю кому прикольніше, вам напряму з фантазіями клієнтів, чи нам то все втілити та ще за мінімум коштів
А фантазії в них бувають ух дикі
Запыхалась• 28 августа 2022
Ответ дляЗоя Жорівна
Вот когда работала в офисе, так ничего этого и в помине не было. Социализация - ну я как бы социализованный человек уже, в обществе жить умела и до работы, а вот начальница, которая весь день орет, и коллектив из людей, которые готовы сожрать друг друга - такая себе социализация. Общение - да, было пару человек, с кем общались, но в остальном смотри пункт первый. Усовершенствование себя - нет и нет, за полгода освоила свою работу от А до Я и дальше это чистая механика. Интересная жизнь - да какая она интересная, когда час на работу едешь, час назад, пока дома поел, покупался, кино посмотрел, уже ночь. А в выходные хоть бы выспаться. Так это еще тогда детей у меня не было.
Ну мені цікавіше встати зранку , нафарбуватись , поїхати на роботу , поспілкуватись з людьми , посміятись і попрацювати , потім приїхати додому і щось зготувати для своєї сім´ї та побути з нею. Ніж встати в 11-12 , без сил і режиму , сидіти в інтернеті , десь вилізти в кафе чи на манікюр і погуляти , приїхати додому. Цього замало для мене і я так деградую.
Миллениалка• 29 августа 2022
Ответ дляБутербродница
Прям цікаво що значить ’дика фантазія’?)) 😅
От в мене є запит на адвент календар
Поки що поняття немаю, чи буду за це братися, хоча і люблю складні завдання, та зараз трохи втомлена) подумаю, ще є кілька днів
АБВГДейка• 29 августа 2022
Ответ дляСанта Барбара
Спасибо