Цыпка• 29 августа 2022

Дитина повернулася від бабусі і каже, що не хоче з нами жити(

Донька, 9 років, поїхала в село до бабусі. Все літо там провела. Сьогодні приїхала додому. Спочатку все було добре. Ми говорили, спілкувалися, розповідала як вона гарно проводила час. Коли прийшов час лягати спати почала плакати, огризатися. Я терпіла, думаю стрес, їй треба звикнути. Огризатися почала ше більше, на шо я їй сказала, щоб вона не говорила так зі мною і щоб не огризалася. Вона почала кидати речі, плакати, кричати. Я її залишила в спокої. Це не припинилося. На що чоловік зірвався і почав на неї кричати, що вона занадто багато собі дозволяє. Дитина ще більше почала плакати, каже шо не хоче з нами жити, шо ми її не розуміємо і сваримо. Я з ним поговорила, бо крики були зайві, і він ще гірше тим зробив. Малу якось заспокоїла, вона пішла спати. Я розстроїна. Ми скучали, чекали, а тут таке. Але я її розумію - літо закінчилося, треба їхати додому, школа, одноманітність, не те що в бабусі - свобода, цілують в попу, все дозволяють. Це просто стрес? Це пройде? Адаптується? Чи це ненормально? Чоловік теж ... псіханув дуже даремно ( не знаю як себе з нею поводити. І сідати собі на шию не хочу їй дозволяти, але і шкода, бо розумію її почуття (
НичеНипанимаю• 29 августа 2022
Ответ дляНалогообложу
И расстояние же не 500 км. Правда?
Даже и 500 и 1000, дело не в расстоянии. Когда мне было 6, я все лето была в 1500км от дома, мама и папа приезжали каждые 2 недели на пару дней навестить

автор Цыпка • 29 августа 2022
Ответ дляБарабасиха
невдячна худоба
Жінко, ви не в собі?
Пэрисхилтонша• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
Вона в червні поїхала, а сьогодні приїхала. Ми кожен день спілкувалися по відеозв´язку. Я не бачила необхідності туди їхати
Это большая ошибка, автор(((
Тем более если рядом с ней были дети, которых навещали родители.

Ну, и из своего опыта в детстве в селе по три месяца без родителей - бабушки многое не замечают все же и их проще обмануть подрастающим детям. Надо обязательно ездить, смотреть на ребенка, ловить его настроения и держать руку на пульсе.
Барабасиха• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
В нас хороші стосунки з батьками, вони розуміють те, шо ми батьки і наші правила основні. Ніколи не підривали наш авторитет. Проблема не в цьому. Я теж розуміюча мама, завжди вислухаю, обніму і підтримаю. Но їй треба саме бабусю і все. Понятно, що в нас не курорт, є домашні обов´язки, скоро школа. Але я ж і не маю її бавити цілими днями як 3х річну дитину
а як ви авторитет напрацювали свій? за що вас дитина поважає?
Налогообложу• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
Вы думаете что вы понимающая Мама, но это не так. Вместо разговоров целый вечер - она рыдает и истерит. Вы далеко от неё, душевно. Нет близости. Никто из вас друг за другом не скучал.
С перепою• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
Вы какая мама? Это Вы сейчас кого пытаетесь обмануть?
’розуміюча мама, завжди вислухаю, обніму і підтримаю’
Бросили на 3 мес, не видела необходимости вообще дочку видеть
Я так понимаю папа ещё хуже
Налогообложу• 29 августа 2022
Ответ дляНичеНипанимаю
Ну вот. А тут, прям уверена расстояние не более 200 км.

автор Цыпка • 29 августа 2022
Ответ дляНалогообложу
Купили это хорошо… но оно нах не надо когда не обнимают, не говорят что любят, нет душевных разговоров.
Уж поверьте.
Наорали двое родителей… вот это встреча.
Так є і душевні розмови, і обійми. Це все є. В тому то і справа. Я не кричала на неї. Я спокійно сказала, шо не вважаю удар в голову смішним приколом і шо не треба мені хамити. Чоловік так, накричав.
Залатавая• 29 августа 2022
Ответ дляС перепою
Так она же должна была плакать от счастья, что мама с папой бросили её на 3 мес, а потом тортик купили, так ждали.
А она свинья неблагодарная бабушке звонит.
Конечно, маму задело. Она хамства не потерпит.
Це нормально що дитина звикла до інших порядків, але за пару днів все б було добре. Але відношення до дитини і її почуттів, як до якогось поліна. В чому хамство? У тому що в дитини почалась істерика через сум і хвилювання за бабусею? Саме час матері самостверджуватись.
Тамбовский мел• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
Добре що ви себе похвалили
Патриоточка• 29 августа 2022
У вас очень красивая мова, как соловьиной говооите, вы из какого региона?
С перепою• 29 августа 2022
Ответ дляЗалатавая
Автор себя считает ’понимающей’ матерью
Пенек Возмездия• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
Нуууу.....
От і маєте
Удар, який Ви отримали сьогодні і істерика - це за Вашу ’зраду’. Думаю, так це бачить дитина.
Я Вас не засуджую. Сама так собі мама. Дитину б на стільки не залишила, але в інших аспектах не блищу.
Тому без засудження. Просто поміркуйте.
І малу Вашу шкода дуже
Налогообложу• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
Она сзади подбежала и сковородной оглушила по голове, от радости что домой вернулась или случайно так получилось? Как 9 летний ребёнок мог достать вам до головы ногой?
Борисфенка• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
Дитина день їхала, виматалася, втомилася, влаштувала істерику, щоб розгрузити нервову систему.
Натомість ви також впали в істерику, а слідом ще й чоловік роздув скандал.
Вам же більше 9 років, покласти дитину спати не здогадалися?
автор Цыпка • 29 августа 2022
Ответ дляС перепою
Какой удар по голове? Вы же выше написали, что ребенок так хотел пошутить, может неудачно, но точно не с целью избить Вас.
Ну я ж не мала помовчати після цього. Я сказала, шо це не смішно і що не треба так робити. Спокійно це їй сказала. Воно наклалося на хамство, яке було до і після цього
Налогообложу• 29 августа 2022
Ответ дляТамбовский мел
Добре що ви себе похвалили
Потому как больше немому 🤪
Alena-алёна• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
Ні разу. Ми на роботі, вона все літо була в селі. Говорили по відеозв´язку кожен день практично
У ребенка явно был стресс. Она скучает за бабушкой. Дочку надо было окружить заботой и лаской. Она же вас 3 месяца не видела. Отвыкла и от вас, и от дома вашего. Ей бабушка сейчас была ближе. Нужно несколько дней, чтобы она привыкла к дому. А вам больше проявлять к ней заботу и ласку. Не будьте такими строгими. Всё наладится.
автор Цыпка • 29 августа 2022
Ответ дляЗалатавая
Дитина не виправдала очікувань...
Ні, діло не в цьому.

НичеНипанимаю• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
Ну ладно, вы без чувства юмора. Муж чего вмешался? Так сильно соскучился, что аж наорал в первый день приезда. Задумайтесь кто вы и кем является на самом деле муж. Ребенок высказал свои истинные чувства. Задумайтесь, может ей действительно лучше с бабушкой и дедушкой. Да и вам она не особо нужна, 3 мес не видели, можете и в дальнейшем по видео общаться
С перепою• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
А у бабушки в селе нет школы?
Вы бы сразу на выпускной приехали
Патриотка• 29 августа 2022
плакать почему начала и на что огрызаться?
Налогообложу• 29 августа 2022
Ответ дляС перепою
А у бабушки в селе нет школы?
Вы бы сразу на выпускной приехали
Кстати, а это хорошая идея
И все будут счастливы.
С перепою• 29 августа 2022
Ответ дляПатриотка
Бабушку хотела перед сном набрать, а мама сказала мыться
Залатавая• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
Ні, діло не в цьому.
Не обманюйте хочаб себе. Очікували, що буде обніматися, шовковою і розповідати як сумувала за батьками. А ви отримали щось незрозуміле, якісь переживання, сльози, істерику. Ні щоб подякувати?!
С перепою• 29 августа 2022
Ответ дляНалогообложу
Кстати, а это хорошая идея
И все будут счастливы.
Но не на выпускном. Потому что автор его испортит.
автор Цыпка • 29 августа 2022
Ответ длякотопёс
автор, вы видели дочку летом?
или как отвезли, так только и забрали?
В червні відвезли, сьогодні забрали. Ви не перша про це питаєте. Це проблеми, що ми її не бачили все літо? І минуло року було так. І там багато дітей було, шо батьки привезли на все літо. Це погано?
Гага Газу• 29 августа 2022
Авторе, мене коли мама забирала після таких довгих літніх канікул від бабусі, я теж плакала, весь день терпіла, а ввечері ховалась від батьків і ревіла: так, не хотілось в школу, все навколо було чуже і нерідне, а головне, хоч бабуся і була зайнята зранку до вечора худобою та домашнім господарством, вона знаходила час на «обійняти, поговорити, сказати, що любить мене», а батьки ні, ніколи, все формально: приїхали, поїли, лягай спати, збирай речі до школи, вчи уроки і тд. Коли ж до бабусі з дідусем їхала сліз не було ніколи. Плюс мої батьки часто голосно сварились між собою при мені, дідусь з бабусею ніколи, я завжди знала, що вони «пара назавжди». Донька звісно звикне, але за чимось таким вона сумує, чого не отримує від вас з чоловіком
Alena-алёна• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
Странно как-то. Далеко очень ехать, видимо. Видеосвязь же не заменяет обнимашек и поцелуйчиков, детям это очень нужно, как и каждому нормальному человеку.
Патриотка• 29 августа 2022
Ответ дляС перепою
мама не может один день провести без приказов, с пониманием потребности дочери?
ОДИН день ПЕРВЫЙ по приезду и рев и ссора, ругань, не праздник? Встретили дочь родненькую.((