Уточка• Изменено 29 августа 2022
Дитина не пройшла на бюджет до ВНЗ
До сьогоднішнього ранку були впевнені, що донька пройде на бюджет за спеціальністю Соціологія, бо з 40 місць макс. 27 під держ. замовлення, 180.3 бал. Але на бюджет зарахували тільки двох квотників із низькими балами і все! Як з´ясувалося, вже після подання заяви об´єднали в широкому конкурсі дві спеціальності- Психологію і Соціологію. Хоча в минулому році у них була значна різниця в мінімальному прохідному балі. Цього року після таких маніпуляцій прохідний бал став на 10 б вищим- 190.8. На бюджет рекомендовано тільки 15% із заявлених ((( на контракт, звісно, донька пройшла. Але вартість навчання в Кну і Могілянці дуже висока. Ми не змогли передбачити того, що сталося і не розраховували на навчання за контрактом. Із пільг донька має статус ВПО, але при регістрації заяв в кабінеті це ніде не позначалось. Зараз не знаємо, чи залишились шанси вступу на вакантні бюджетні місця за пільгою ВПО. Що робить далі...
Радость моя• 31 августа 2022
Ответ дляТетя из министерства
Наприклад, енергетика, гідроінженерія. У Вас же все написано, нащо перепитувати. Туди мало подають заяв, а вони оплачуються нормально, тим більше будуть затребувані після війни. От і думайте: вчитися у групі, де 25-30 чоловік, чи де 5-10?
до чого тут вчитись?
де гроші заробляти гыдроінженерією?
що значить оплачують нормально? 20-30 тис для ЧОЛОВІКА з довідом роботи років 10 та купою навичок - це нормально?
я як раз інженер-енергетик :-)))
де гроші заробляти гыдроінженерією?
я як раз інженер-енергетик :-)))
Радость моя• 31 августа 2022
Ответ дляТетя из министерства
Повірте, зарплатня тут набагато більша, ніж у ’психологів’ з ’соціологами’. А ділять професії на чоловічі і жіночі лише недалекі люди
Ви самі інженер ? спробуйте влаштуватись на чоловічу роботу жінці :-) так у мене є одногрупниці та однокурсниці які працюють на чоловічих посадах, але воно їм не просто так як чоловікам далось - працювати треба набагато більше, матюкатись вдвічі більше ніж чоловікам - хочете такого своїй доньці? а чи заплатять ще чоловічу зарплату? невідомо...
я просила підвищення зарплатні - мені відповіли ’в тебе чоловік є, навіщо тобі більша зарплатня’ :-) отака в нас гендерна рівність :-)))
Радость моя• 31 августа 2022
Ответ дляТетя из министерства
ніхто не відкриє зараз групу на 5 студентів, якщо там не наберуть контрактніків ще мінімум хоч 5 :-(((
Yarina-753a• 31 августа 2022
Ответ дляРаботать надо
знаю я этих девушек лично.
не тянут они. и не воспринимают их коллеги как профи.
я сама инженер- знаю все эти проблемы
кроме бумажной работы - ничего им не доверят и нигде
ни в ИТ, ни в радио,технике, строительстве, машиностроении.
я сама инженер- знаю все эти проблемы
это ваше личное восприятие. и все.
А профессионалов своего дела на мужчин и женщин адекватные люди не делят
Таракашечка• 31 августа 2022
Ответ дляТетя из министерства
Вірити, що можна вступити на топові спеціальності з середнім балом 180)))
конечно. Это зависит от количества бюджетных мест, от проходного балла. Можно и с 190 не пройти. В КИМО например.
Уточка
• 31 августа 2022
Ответ дляТаракашечка
Тут писала женщина, что ее дочь с баллом 190 не попала на бюджет никуда по экономическим специальностям на заочную форму.
Таракашечка• 31 августа 2022
Ответ дляУточка
ну конечно.
Чем круче специальность и меньше бюджета, тем выше конкурс.
Хотя если задаться целью, то можно и со 130 пройти.. Куда-нибудь). Есть и такие специальности
Работать надо• 31 августа 2022
Ответ дляYarina-753a
это ваше личное восприятие. и все.
я просто вижк женщин, которые не находят работу по специальности.
а пустi пафоснi балачки не должны сбивать девушек при выборе.
зачаем идти на специальности, где ты не состоишся в карьерном плане? где ты не ровня мужчинам?
где над тобой посмеиваются?
вы еще им в матросы предложите....там вообще токо поваром и все,,,, и то предпочитают поваров-мужчин на длительные рейсы
где над тобой посмеиваются?
Вишнёвая Леди• 31 августа 2022
Ответ дляРаботать надо
знаю я этих девушек лично.
я сама инженер- знаю все эти проблемы
Це не правда, я знаю одну айтішніцу, заснувала свою компанію в Україні, дуже цілеспрямована, не кожен чоловік потягне. Знаю ще жінку-інженера комунікаційних мереж, керує невеликим відділом. І це лише серед близьких знайомих
Люблю_смаколики• 01 сентября 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Советую Вам поинтересоваться у айтишницы, кто за ней стоит. Кто ей помог. Деньгами, связями и прочее. Будете удивлены
Вишнёвая Леди• 01 сентября 2022
Ответ дляЛюблю_смаколики
Якщо в голові пусто, ніякі зв‘язки не допоможуть.
Звісно, вона не з бідних селянок, знаю її з 13 років, нема чим дивувати, вона фактично виросла на моїх очах.
Люблю_смаколики• 01 сентября 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Вы считаете, можно открыть сегодня конкурентный бизнес в такой сфере без начального крупного капитала? или она Вам рассказывает о своей жизни всю подноготную? Ну или там бизнес мелкий.
Вишнёвая Леди• 01 сентября 2022
Ответ дляЛюблю_смаколики
Не сьогодні, а десять років назад. Я вважаю, що їй ніхто не скаже, що вона не конкурентка програмістам чоловічої статі, як ви заявляли.
Люблю_смаколики• 01 сентября 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Что я заявляла?
Yarina-753a• 01 сентября 2022
Ответ дляРаботать надо
где над тобой посмеиваются?
эти заявления смешные))
как и непрошенные советы кому какую специальность выбирать
Вишнёвая Леди• 01 сентября 2022
Ответ дляЛюблю_смаколики
Что я заявляла?
А, вибачте, не побачила, що ви вклинились в діалог. Відповідала людині, яка стверджувала, що жінок не сприймають серйозно в професії інженера, IT і т.д. і нічого навіть йти вчитись на ці спеціальності.