Уточка• Изменено 29 августа 2022

Дитина не пройшла на бюджет до ВНЗ

До сьогоднішнього ранку були впевнені, що донька пройде на бюджет за спеціальністю Соціологія, бо з 40 місць макс. 27 під держ. замовлення, 180.3 бал. Але на бюджет зарахували тільки двох квотників із низькими балами і все! Як з´ясувалося, вже після подання заяви об´єднали в широкому конкурсі дві спеціальності- Психологію і Соціологію. Хоча в минулому році у них була значна різниця в мінімальному прохідному балі. Цього року після таких маніпуляцій прохідний бал став на 10 б вищим- 190.8. На бюджет рекомендовано тільки 15% із заявлених ((( на контракт, звісно, донька пройшла. Але вартість навчання в Кну і Могілянці дуже висока. Ми не змогли передбачити того, що сталося і не розраховували на навчання за контрактом. Із пільг донька має статус ВПО, але при регістрації заяв в кабінеті це ніде не позначалось. Зараз не знаємо, чи залишились шанси вступу на вакантні бюджетні місця за пільгою ВПО. Що робить далі...
дама_из_декрета• 30 августа 2022
Ответ дляРаботать надо
HR ом- ?
психологом...только в прошлом году тут писали, как девушка год собиралась на социологоа и на какомто европейском форуме ее высмеяли, мол профессия ни о чем...
Автор, тут знакомая девушка поступила на филолга рома- герм и собирантся переходить на более конкретного педагога.
тк не понимает кем будет она будет работать?
кто такой филолог?
Так с учителем англ- нем как бы прозрачно....а вот филолог?
мне кажеться как и социолог....што за зверь?
У мене мама закінчила ром-герм філологію в КНУ. Більшість життя пропрацювала літредактором та перекладачем. В скрутні часи підробляла і репетиторством.
Українська Мрія• 30 августа 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Блін, ну я в свій час з балом 192 не пройшла в КНУ. З 180 було дуже самонадіяно так робити.

Ну які тепер варіанти: або контракт, або чекати рік.
В мене донька в тому році не пройшла з балом 185 на бюджет
Радикальная• 30 августа 2022
Ответ дляДжавеліна
Характер дуже важливий. У мене колись знання були, а характер/амбіції підкачали. Дівчата з меншими знаннями і з характером/цілями досягли більшого.
100%
Джавеліна• 30 августа 2022
Ответ длядама_из_декрета
Моя знайома закінчила соціологію в Могилянці. Взяла магістерку психологію. Відкрили з чоловіком центр психологічний. Там тренінги для звичайний людей, супервізія для психологів, акції, групові заняття, індивідуальні. Орендували класне приміщення на Подолі і процвітали. Ковід з війною внесли корективи, звісно.
Знову таки психологія, а не соціологія … враховуючи як це піарять і ледь щось радять йти до психолога і те, який нестабільний світ, то так, це затребувано.
Запыхалась• 30 августа 2022
Ответ дляДобрый Жук
Смешно. У них нет льгот. Только выплаты им положены и то не всем. Гуманитарка еще.
У нас покмінниця з окупованої частини Запорізької області вступила на бюджет як ВПО маючи лише поріг зно. Тому пільги для впо точно є, її ПІБ зашифровані, результати були відомі більше тижня тому.
Кожугетовый ансамбль• 30 августа 2022
Ответ дляУточка
И еще у нее идея фикс таки перевестить на бюджет если не в этом, так в следующем году. А при подаче заявления только на контракт такой возможности не будет
В кну это будет очень и очень сложно. Часто переводят с контракта на бюджет за взяли или по знакомству. У меня так подругу перевели, хотя училась она плохо. Но папа не хотел платить за учебу :))
дама_из_декрета• 30 августа 2022
Ответ дляmymoly
Могу посоветовать, попробовать, если это вообще возможно, пойти в частный вуз типа МАУП. Может они смогут вас оформить без подачи документов через сайт. Вы вообще не подавали больше заяв, даже на контракт?
Краще вже пропрацювати і потім знову пробувати.
сама себе прекрасная• 30 августа 2022
Ответ дляУточка
Соціологія 36000
а в другой вуз нельзя было подать доки ?
дама_из_декрета• 30 августа 2022
Ответ дляКрасавица писяная
Да, с историей подкузьмили технарям. Точно так же, как в прошлом году на технические специальности разрешили сдавать любой предмет. И главное, зачем техническому вузу типичный гуманитарий, который прошел благодаря истории и украинскому? Чтоб вылетел после первой сессии? В прошлом году, когда подавали документы, преподаватель из приемной комиссии чуть не плакал, что документы на бюджет принесли дети с математикой 170. Спрашивал у них: а как у вас дела с физикой? А они в ответ: а что, у вас чтоли физику нужно будет учить???
У нас в 2000 році була історія: діти падали в обморок від лабораторки, де патрали жаб та щурів. І дуже обурювалися необхідністю це робити. Тому що на юристів не пройшли, вскочили на біоологію.
сама себе прекрасная• 30 августа 2022
Ответ дляУточка
Легко было тем, кто писал в последних числах, и тем, кто списал
сами видели как списывали)
Запыхалась• 30 августа 2022
Ответ дляУточка
Подружка дочкина, с баллом 175 прошла в НАУ на кибербезпеку, но родители против этого Вуза, хотя на эту же специальность на контракт в КПИ
Автор, послухайте маму студента.
Якщо вам матеріально важко витягнути ті 40 тис за контракт - вступайте або у коледж на бюджет або пропускайте рік. Через рік дитина перездає зно, є шанс покращити результат. І вступаєте на бюджет.
Дуже багато студентів саме на 1 курсі починають розуміти, що обрали не ту спеціальність чи напрямок. Багато хто перевступає за рік геть у іншому напрямку.
Моя дитина також через рік встцпала ще раз, з бюджета на бюджет. Мені було дуже дорого компенсувати перший бюджет. Але так буває. У двох співробітниць діти також захотіли змінити ВНЗ. Одна дозволила (контракт змінили на контракт), інша сказала ’через мій труп’, бо перший був бюджет. Але чи захоче потім дитина робить по тій спеціальності, якщо вже за рік зрозуміла, що в перший раз помилилася з вибором?
Не поспішайте! Тим більше, що знань зараз по факту дистанційно і нема. Втрачати особливо нічого.
По вашій подружці: однозначно НАУ бюджет! Тут і думати нічого. Підкажіть батькам задати це питання на форумі DOU, там тусять випускники обох ВНЗ. Чому нау? Бо в ні в КПІ, ні в НАУ не зроблять з вас спеціаліста. Всі знання дитина буде отримувати за межами ВНЗ - з курсів чи з роботи. Але в НАУ буде більше вільного часу на ці самі курси і менший шанс вилетіти.
Первоклашка Я• 30 августа 2022
Я закінчила факультет соціології в КПІ працюю менеджером по персоналу, краще б закінчила економічний напрямок. Я знаю що можна перевестись потім на бюджет, після закінчення 1 курсу
автор Уточка • 30 августа 2022
Ответ длясама себе прекрасная
Можно. Предварительно выбрали уже.
автор Уточка • 30 августа 2022
Был семейный совет, долго решали и решили отказаться от контрактов в КНУ и Могилянке и от данных специальностей, раз не вышло - значит и пробовать не будем. Выбрали другую специальность и частный вуз Киева, цена контракта 23100, подача заявления с 1.09.
Первоклашка Я• 30 августа 2022
Ответ дляУточка
Який Вуз якщо це не секрет:)?
дама_из_декрета• 30 августа 2022
Ответ дляУточка
Не питала, як в Могилянці, але в КНУ 1 предмет - 8000 в рік
Коли я вчилася, то це було пакетом без можливості вибору предметів. Могилянка на той час мала власну систему вступу типу сьогоднішнього зно.
автор Уточка • 30 августа 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Який Вуз якщо це не секрет:)?
Юридический. Если тему не закроют, напишу после подачи заявления.
Первоклашка Я• 30 августа 2022
Ответ дляУточка
Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака НАПрН України цей не поганий Вуз був, є знайомі що там вчилися, зараз вона викладач
дама_из_декрета• 30 августа 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Ще є Крок.

Бурчака непоганий, згодна. Чула про нього
Гопница-Советчица• 30 августа 2022
Ответ дляЗоркая Зорро
В этом году было лёгкое зно,очень много высоких балов
легкое, только дети с юга не учились с первого дня войны, даже дистанционно.
Ума Палата• 30 августа 2022
Могилянка дає середовище розумних і амбітних молодих людей, а це дуже суттєво і для майбутнього життя теж.
Ума Палата• 30 августа 2022
Ответ дляУточка
Вони вчора прислали листа з запрошенням подавати документи на контракт. Я так зрозуміла, що навіть подавши ці документи, можна туди не вступити?
Так, можна не вступити. Подивіться списки минулорічні, побачите картину, з якими балами пройшли на контракт в Могилянці.
дамаАмстердама• 30 августа 2022
Соціологія в КНУ дуже складний факультет. Якість підготовки фахівців висока, але і вимоги до студентів теж високі. Якщо ще декан Горбачик, а він офігенний викладач, улюбленець факультету багато років тому, то з низьким балом, а у вас бал низький, там робити нічого. Пту, мауп, коледж ваше всьо
автор Уточка • 30 августа 2022
Ответ длядамаАмстердама
Ні, з 2019 інший декан, жінка. Дзвонили з кафедри, запрошували на контракт. З нашими балами ми в топі. Пту і коледж - ні, мауп також. Обрали інший приватний внз
автор Уточка • 30 августа 2022
Ответ дляУма Палата
З Могилянки відповили так - приїзджаєте на факультет Соціології , який вам прислав лист із запрошенням на контракт, і питаєте у декана ’чи ви мене точно берете?’. Якщо так, тоді в приймальну комісію подавати документи. Ми цей внз вже не розглядаємо
Мейк-ап форева• 30 августа 2022
Ответ дляУточка
Социология, проходной был 180.3 в прошлом году
Так каждый год меняется проходной, в прошлом 180, в следующем 190, а ещё через год может 175 быть , не угадаешь
Тетя из министерства• 30 августа 2022
Ответ дляКрасавица писяная
П. С. Широкий конкурс нереально спрогнозировать. Сложно даже просчитать вручную.
Чому ж, все можливо. Я прорахувала вручну дівчині на філологію бюджет, хоча мама сумнівалася. А дівчина була останньою у списку рекомендованих) розумію їхню радість. Просто треба вибирати ті внз, де більше бюджетних місць, і правильно розставляти пріоритети. Подавати заяви ближче до кінця. Все реально. Мій син теж за 1 пріоритетом на бюджет вступив
Мейк-ап форева• 30 августа 2022
У Вас , автор, низкий балл, дети не могут пройти и со 190, тут как повезёт
Красавица писяная• 30 августа 2022
Ответ дляТетя из министерства
Считали, когда уже почти все подались? Все равно была вероятность не попасть. Все ж зависит от количества желающих, а это непредсказуемо. Девочке крупно повезло.
автор Уточка • 30 августа 2022
Ответ дляМейк-ап форева
Да, я уже разобралась, спасибо. Мы изначально выбрали не те специальности для нашего балла и неправильно ориентировались при подаче документов.