Уточка• Изменено 29 августа 2022

Дитина не пройшла на бюджет до ВНЗ

До сьогоднішнього ранку були впевнені, що донька пройде на бюджет за спеціальністю Соціологія, бо з 40 місць макс. 27 під держ. замовлення, 180.3 бал. Але на бюджет зарахували тільки двох квотників із низькими балами і все! Як з´ясувалося, вже після подання заяви об´єднали в широкому конкурсі дві спеціальності- Психологію і Соціологію. Хоча в минулому році у них була значна різниця в мінімальному прохідному балі. Цього року після таких маніпуляцій прохідний бал став на 10 б вищим- 190.8. На бюджет рекомендовано тільки 15% із заявлених ((( на контракт, звісно, донька пройшла. Але вартість навчання в Кну і Могілянці дуже висока. Ми не змогли передбачити того, що сталося і не розраховували на навчання за контрактом. Із пільг донька має статус ВПО, але при регістрації заяв в кабінеті це ніде не позначалось. Зараз не знаємо, чи залишились шанси вступу на вакантні бюджетні місця за пільгою ВПО. Що робить далі...
Таракашечка• 30 августа 2022
Ответ дляВірші на замовлення
Вибираючи між мамою та донькою, вибрали маму
От і маєте
долго думали?
Таракашечка• 30 августа 2022
Ответ дляУточка
Уже нет)
это я еще не дочитала тогда).
Все, поняла ваше решение.
Удачи девочке!
Yarina-753a• 30 августа 2022
Ответ дляРаботать надо
заче м девушке в инженери?
ее никто там сероьезно воспринимать не будет!
это мужские професии, разве что мужа искать, и то, на фиг нужен инженер?
ИТ - это тоже инженеры если что. С весьма хорошими зарплатами и мозгами. И девушки там тоже есть.
Россказни про то, что инженеры - это лохи, это как привет из древних 90х))) устарело
Кишмишная Мая• 30 августа 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
а скільки цей абітхелп коштував в цьому році?
безкоштовно , торік наче 100 грн
автор Уточка • 30 августа 2022
Ответ дляТаракашечка
это я еще не дочитала тогда).
Все, поняла ваше решение.
Удачи девочке!
Спасибо)
Работать надо• 30 августа 2022
както странно , что использовпли только один приоритет

а вообще настоящих условиях - яб предпочла бюджет.
у моего ребенкаочень много контрактников в группе поуходило....не в состоянии платить.
несколько человек перевенлись из Киева ( дорого там стало для них)
вообще вся эта эйфория напоминает первый класс и за год проходит.
родители сплхватываются и перепоступают после первого курса ( доки три года действительны)...переводят ближе к дому....бросают и
тк не подошло или нехватает денег
Таракашечка• 30 августа 2022
Ответ дляРаботать надо
заче м девушке в инженери?
что это я только что прочитала??
Работать надо• 31 августа 2022
Ответ дляТаракашечка
что это я только что прочитала??
это не Вам, а советчице, которая советует автору отдать ребенка в ’гидроинженеры’
сообшение 513
автор Уточка • 31 августа 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я знову за НАУ, там оголосили додатковий конкурс на Публічне управління, але не знаю це на бюджет чи контракт.
Дякую, вже побачила, на контракт. Подамо заяву і туди на всяк випадок)
Зам. зав. Анонима• 31 августа 2022
Ответ дляУточка
Як варіант потім спробуєте перевестися на Факультет лінгвістики і соцкомунікацій, там є і соціологія, і психологія. На психології є дуже гарні викладачки, душевні такі)
Кишмишная Мая• 31 августа 2022
Ответ дляУточка
Был семейный совет, долго решали и решили отказаться от контрактов в КНУ и Могилянке и от данных специальностей, раз не вышло - значит и пробовать не будем. Выбрали другую специальность и частный вуз Киева, цена контракта 23100, подача заявления с 1.09.
чудово, хай все складається як найкраще для вашої дитини!
Кишмишная Мая• 31 августа 2022
Ответ дляСам себе Петросян
дівчата, можливо хтось в курсі і підкаже, якщо дитина пройшла на бюджет по 2 пріорітету, чи є шанс попасти ще на 1 пріорітет(не вистачило 2 місця) якщо раптом хтось не принесе оригінали саме сюди, чи таке можливо взагалі? чи чекати не варто?
ні, система вже спрацювала
Кишмишная Мая• 31 августа 2022
Ответ дляВірші на замовлення
От і маєте
Соня-сонятко• 31 августа 2022
Ответ дляТетя из министерства
Ну, слухати дитину, у якої життєвого досвіду 0 і є лише ’хочу’... Інколи треба і підштовхнути. А взагалі варто пройти профорієнтаційні тести класі так у дев´ятому, щоб потім не шкодувати
Ну так от і пройшла дитина профорієнтацію, вибрала з вузького переліку, що їй подобається, мріє про певну професію, хоче вчитися саме в тому вузі, а я буду її відмовляти і доводити, що треба іти краще на лікаря, припустимо, бо тоді не пропадеш? Або іти на іншу спеціальність, бо там бюджет? З таким підходом, про який ви кажете, у нас творчих професій би не було)) Всі люди різні.
автор Уточка • 31 августа 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
На Соціологію і Психологію теж відкрили додатковий набір)
автор Уточка • 31 августа 2022
Ответ дляКишмишная Мая
Дякую, все буде чудово, я вірю
Зам. зав. Анонима• 31 августа 2022
Ответ дляУточка
О, то Вам і карти в руки. Наче в НАУ дешевше вчитися) плюс після першого семестру можна платити помісячно. А ще на час війни пропонують реструктуризацію боргу, коли зовсім скрута
автор Уточка • 31 августа 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Дякую вам за поради😊
Работать надо• 31 августа 2022
Ответ дляYarina-753a
знаю я этих девушек лично.
не тянут они. и не воспринимают их коллеги как профи.
я сама инженер- знаю все эти проблемы
кроме бумажной работы - ничего им не доверят и нигде
ни в ИТ, ни в радио,технике, строительстве, машиностроении.
Работать надо• 31 августа 2022
Ответ дляКишмишная Мая
безкоштовно , торік наче 100 грн
всегда бесплатно
Тетя из министерства• 31 августа 2022
Ответ дляУточка
Вам медом намазано в моей теме, что вы тут постоянно пасетесь? Или вам в кайф унижать моего ребенка и меня? Что значит учиться лучше? Все 11 лет самостоятельно, без пересдач, без участия родителей(взяток и прочей ерунды) ребенок учился на отлично, получил заслуженную золотую медаль. А НМТ все перечеркнул, волнение, страх и вот результат. Может у кого- то железные нервы, но не у моей дочки. В 9 лет ей пришлось пережить обстрелы в Донецке (район аэропорта), спать в погребе. Прошло 8 лет и все повторилось полномасштабно. Так что не смейте унижать мою дочь за слабые баллы никчемного НМТ.
Знаєте, заслужена золота медаль - не показник успішної здачі тесту. Ви сама створили тему і ще комусь щось вказуєте? Вам дали купу гідних порад, але, як бачу, все дарма. Бо сподівалися на підтримку, яка і була кілька сторінок теми, а потім, коли Вам вказали на помилки, так зразу на диби. Створюючи обговорення, будьте готові до будь-яких думок. Не здатна Ваша дитина ще вчитися, якщо так стрес зашкалює! Бали не слабкі, слабка підготовка до вступу. Налажали, а всі винні, що дитинство не задалося. А як же тоді 200бальники? Вони не жили у підвалах? Не нервували? Ах да, це ж вони списали, а Ваша дитинка чесно здавала, їй ніхто не підказував. Їй, бідненькій, ніхто не сказав, що нічого лізти туди, де вчитися не зможе, мамка рожеві окуляри не зняла. Нічого, зараз на контракті повчиться на не омріяній спеціальності, швидко зрозуміє життя. А потім ще нам тут пожалієтеся, як важко, коли дитина кидає контракт, бо це не її. Давайте, охочих поспівчувати буде достатньо.
Тетя из министерства• 31 августа 2022
Ответ для-Инга-
в чем ’лоховство’, если у ребенка отличные баллы и медаль?
Вірити, що можна вступити на топові спеціальності з середнім балом 180)))
Тетя из министерства• 31 августа 2022
Ответ дляУточка
В том, что судя по ее комментариям, она каджый год кого-то ’поступает’ , варится в этом котле уже давно и чмырит тех, кто не разобрался в алгоритме поступления на бюджет, причем унижает конкретно
Удалено администрацией...
Тетя из министерства• 31 августа 2022
Ответ дляРаботать надо
заче м девушке в инженери?
У нас півгрупи дівчата, староста з балами ЗНО під 200.То у Вас якесь упереджене ставлення. Ясно, що з такими мамами, до речі, безграмотними, дитина піде туди, де вкажуть
Тетя из министерства• 31 августа 2022
Ответ дляРаботать надо
сообшение 513
Повірте, зарплатня тут набагато більша, ніж у ’психологів’ з ’соціологами’. А ділять професії на чоловічі і жіночі лише недалекі люди
Тетя из министерства• 31 августа 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Ви проходили профорієнтацію? Який вузький перелік, там опис схильностей близько п´яти сторінок! Ви не будете вмовляти і доводити, а мовчки вступите на контракт. А ось автор не погоджується з такою тезою, їй треба, щоб з низькими балами для їх спеціальності взяли дитину на бюджет, бо впо, бо дитина по підвалах сиділа, бо нмт нікчемне, бо, бо, бо.. Відчуваєте різницю?
автор Уточка • 31 августа 2022
Тётя, что вы никак не отвяжетесь? Если бы вы читали тему внимательно, то видели бы мой вопрос про то, как закрыть тему. Ибо, как оказалось, самостоятельно это сделать - такой возможности нет. Так что считайте, что тема закрыта, отпишитесь и не лезтьте.
Советы я выслушала и всех поблагодарила, решение мы приняли. Может хватит уже переливать из пустого в порожнее, унижать и оскорблять, показывая свой низкий уровень воспитания?
Работать надо• 31 августа 2022
Ответ дляТетя из министерства
та прям, а то я не вижу кто и кем работает окончив инженерный факультет

в основном девчата пререучились на финансах на педагогику и пошли в банк/ курсы работать
остпльные в менеджеры, торговцы чаем, барахлом или или сидят дома.
не отдавайте девушек на технические специальности
нет там карееры для женщин.
это не заблуждение , это наблюдение и опыт.

ИТ тоже не исключение , разве что тестирование ( но тамисейчас тоже знания хорошие по програмированию+ язык нужны) и управление проектами и немного вебдизайн.
в остальном - не будет дела
Работать надо• 31 августа 2022
Ответ дляТетя из министерства
не нужно оскорблять...
балы ваши потом до одного места будут...
у нас в группе такиемже отличницы поняли все про инженерию ки3 курсу и бегом побежали за вторым образованием на экономический факультет и на курсы англ язаа....некоторые пошли по окончанию в Драгоманова заочно....
короче если идти в тех спеуиальности - то за хорошим мужем или бумажкоперебиранием вместо карьеры
сами все поймете. цыплят по осени считают, а не на первом курсн

автор Уточка • 31 августа 2022
Администратор, закройте тему, пожалуйста.