Хлопаю ресницами• 30 августа 2022
Дали «пахучі» памперси. Як їх вивітрити? Як в машині «пахучки»
Дуже нудить від нього….
4есотка• 30 августа 2022
Тим дебілам, які придумали ароматизувати прокладки, підгузки, носові хусточки і чай - я щиро бажаю нюхати гівно до кінця їх нікчемного життя
Хлопаю ресницами
• 30 августа 2022
Ответ для4есотка
Я також не розумію нащо(
КинДза• 30 августа 2022
Ответ для4есотка
Пингвинчик сизокрылый• 30 августа 2022
Залиште відкриту пачку а сухому і провітрюваному місті, інтенсивність запаху зменьшиться. Але не зникне повністю, суджу по прокладках.
Гороховая• 30 августа 2022
Ответ дляХлопаю ресницами
Я також не розумію нащо(
Просто розкладуєте памперси на столі і вони вивітрюються.
Надежда наш компас• 30 августа 2022
Якось 2 місяці вивітрювала на балконі відкриту пачку - не дуже допомогло. Одягали їх лише на вулицю