Чебураха с перцем• 30 августа 2022

Господиньки, показуйте що приготувати на обід/вечерю)

Я нічого не готувала. В мене вже фантазій 0…
Показуйте хоч подивлюсь на щось ваше смачненьке заодно може ідеї одна одній підкинемо щодо приготування їжі) 😋😋😋
Фокус-Покус• 30 августа 2022
Ще можу порадити незвичний ,але дуже смачний салат...кавун+фета+оливки+базилік чи м´ята і олія...може у когось свято наближається і шукає рецепт смачного салату.
Корсет_на_шурупах• 30 августа 2022
та ну ви бляха знущаєтеся. і що тепер робити, після оцих всіх смачшнющих фото??? не встигаю слину ковтати
Корсет_на_шурупах• 30 августа 2022
Ответ дляФокус-Покус
А ще я недавно готувала шпундру і робила фото для інсти...дуже смачно вийшло-смажена свинина з буряком...раджу приготувати.
краса!!!!
Бесконечность-не предел• 30 августа 2022
Дом ковбаса з картошкою, голубці
Ответ дляСвезло так свезло
Суп с цветной капустой
Ніколи не робила. Без мяса?
Ответ дляМуркамурковна
Я завтра готую багато: борщ з куркою, курку запечену, скумбрію запечену, млинці з сиром і м ясом, котлети з печінки, овощне рагу, картопля запечена з морквою і перцем, баклажани
А як котлети з печінку готуєте
Ответ дляМуркамурковна
Готую свекру в судочки, що б на тиждень було шо їсти
Ви золота невістка
Экспертиза• 30 августа 2022
Ответ дляЧебураха с перцем
Давайте рецепт і фото!
Давно хочу спробувати зробити
Та фото нету уже с чего делать, а готовлю по простому, пару кабачков молодых, 2 яйца, зелень и мука (на глаз, чтоб густо было). Соль и перец по вкусу. И еще можно к ним сметанный соус с чесноком приготовить, вкусно.
Муркамурковна• 30 августа 2022
Ответ дляБесконечность-не предел
А як котлети з печінку готуєте
Ріжу печіночку на малесенькі кусочки, яєчко, спеції, сіль, перчик, муку, шо б тістг таке в язке було і на сковородку, але я обов язково потім ще протушую з морковкою і цибулькою, що б зменшити навантаження жерінням)
Трахтибидох• 30 августа 2022
Перец фаршированный только доели.
Праздничный сервиз• 30 августа 2022
Ледачі голубці готувала, майже з´їли. Зараз поставила крильця запікати та зварила булгур
Карапулька• 30 августа 2022
Я робила картопляні оладки, і запіканку з кур.філе , помідорами, сиром і яйцями і синеньки запікала з овочами і сиром.
А дитина прийшовши, товчену картоплю і жаране яйце стала жарити на вечерю 🙄.
Мені аж обідно(
Ответ дляМуркамурковна
Курячу?
Муркамурковна• 30 августа 2022
Ответ дляБесконечность-не предел
Курячу?
До гов яжої можна цибулі додати, до курячої простіше, можна ще збити все блендером, шо б були оладки прям, але мої люблять, що б кусочки тррхи були
Кожугетовый ансамбль• 30 августа 2022
Господи, что за обращение? Хоть бы ’господині’ и то меня коробит. А ’господиньки’ вообще ужас.
І я з України, якщо в когось виникне сумнів;)
Вареный лук• 30 августа 2022
Ответ дляФокус-Покус
Дуже специфічний салат,чесно кажучи)
мені взагалі поєднання смаків «не зайшло»,як і всім гостям,які куштували
дурна,що взагалі поставила його на стіл не спробувавши
Вареный лук• 30 августа 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
А що не так зі словом господиня ?
Звичайне літературне слово,навіть не діалект і не суржик
Дивна ви якась
КучМала• 30 августа 2022
Я робила печінковий тортик ))) Вже з´їли тому фото немає .
Фокус-Покус• 30 августа 2022
Ответ дляВареный лук
Дуже специфічний салат,чесно кажучи)
А мої гості першим його з´їли...усі в захваті. Фета і кавун класичне поєднання в Греції.
Свезло так свезло• 31 августа 2022
Ответ дляБесконечность-не предел
Ніколи не робила. Без мяса?
Спочатку був з м´ясом
Свезло так свезло• 31 августа 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Жіночко, як ви там? Добре вас покоробило? До лікаря треба? Чи самі розкоробитесь?
Свезло так свезло• 31 августа 2022
Ответ дляВареный лук
А що не так зі словом господиня ?
Дивна ви якась
Дивна - то м´яко сказано.
Завтра не пью• 01 сентября 2022
Ответ дляКрем для арбуза
То пирог заливной с сыром Фета и зеленью) спасибо большое,засмущали)
дайте плз рецепт пирога
Крем для арбуза• 01 сентября 2022
Ответ дляЗавтра не пью
дайте плз рецепт пирога
250 кефира,150 муки,2 яйца,по 1 ч л соль,сахар,разрыхлитель.Начтнка 100 феты и пучок любой зелени.Кунжут для присыпки.Залить первую часть,начинку сверху,потом вторую часть и кунжутом сверху.Форму смазать подсолнечным маслом Минут 30 при 180 градусах.Готовый вынуть и смазать слив.м.
Завтра не пью• 01 сентября 2022
Ответ дляКрем для арбуза
спасибо огромное, интересно, чем можно заменять кефир в выпечке? в Европе здесь с ним проблемы, как и со сметаной..
Крем для арбуза• 01 сентября 2022
Ответ дляЗавтра не пью
Ой вы знаете,свекровь в Грузии айраном/ мацони заливает,думаю и йогурт сойдёт)
Завтра не пью• 01 сентября 2022
Ответ дляКрем для арбуза
да йогурт как вариант, спасибо, попробую))
Крем для арбуза• 01 сентября 2022
Ответ дляЗавтра не пью
Попробуйте,не такие супер супер дорогие составляющие что бы огорчиться,что испортили)) приятного)