Helgushk@• 30 августа 2022

Глава Запорожской ова разворовал всю гуманитарку

Отже, стосовно сьогоднішніх обшуків у Запоріжжі, які провели детективи НАБУ, можно сказати наступне: посадові особи розкрадали в промислових масштабах майже всю (!!!) гуманітарну допомогу, яка надходила в місто та область, і продавали її через торгівельні мережі «АТБ» і «Сільпо»!
Вони підозрюються у тому, що за ці півроку було розкрадено - увага:

- 22 морські контейнери!!!
- 389 залізничних вагонів!!!
- 220 вантажних автомобілей!!!

Вся ця допомога призначалася для людей, для біженців, переселенців, а також для військових!!! Суми, про які йдеться - мільйони долларів США!!!

А тепер знайомтесь із цими виродками:

1. Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух https://www.facebook.com/starukholexander

2. Секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв (депутатська фракція «Слуга народу»)

3. Депутат Запорізької обласної ради Віктор Щербина https://www.facebook.com/viktor.sherbina.5

4. Заступниця голови Запорізькій ОВА Злата Некрасова https://www.facebook.com/profile.php?id=1000097636...

Дивіться, які вони патріоти у Фейсбуці - всі з прапорцями... готуйтесь до тюрьми, гниди! 😡

Список злочинців неповний - слідчі дії тривають. Також вивчається ступінь вини та притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб торгівельних мереж, задіяних у схемі розкрадання і продажу гуманітарної допомоги.
artushik• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
А хто владу обирає ? Вам її не призначають
Я ЭТО не выбирала. Кто из женщин ЭТО выбрал- уже должен стоять под военкоматом. Ради спасения Кошевого и Люси.

Умницa• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
А в нас же звикли , що держава їм винна , штамп совка (
Есть волшебные люди конечно.
ВПО за них тоже государство оформило или они сами все таки?
Точно так и с гуманитаркой- домой не развозят, самим записываться, стоять в очереди и получать.
Гуманитарку в городе дают и много, не к теме воровства- тут факты на лицо.
Выше девушка сравнила город 60 тыс и миллионник- естественно организация выдачи будет РАЗНАЯ
Mariya Prokhorova• 31 августа 2022
Ответ дляartushik
Какие реформы?
Кошевой на курорт, а я в военкомат это реформа?
Офигеть у нас власти. Мне дают право героически умереть, и это- реформа. Ну чтобы они дальше могли воровать.
Ви забули , що ми маємо кандидата в ЄС ?
Щоб бути демократичною країною в якої ви хочете жити , треба виконувати домашне завдання !
А на якому курорті Кошевий ?
Mariya Prokhorova• 31 августа 2022
Ответ дляartushik
Я тільки на цьому форумі чую постійний вой , що жінки підуть захищати кошевого
А цей Кошевий з нами в паркингу ховався з родиною на початку війни , сама бачила особисто
вулиця Дніпровька наб в Києві
artushik• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
А на якому курорті Кошевий ?
Знаете, я не вижу смысла обсуждать прелести и радости концлагерной жизни. Ни 1 европейская страна не гонит женщин в военкомат.
Надеюсь женщины вашей семьи сознательные и не дожидаясь 1 октября все уже сходили, отметились и готовы полностью выполнять законы по призыву в армию.

Не надо называть демократией построение тоталитарного строя.
Власть ворует миллиардами, врёт и плюет на безопасность гражданских.
artushik• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
вулиця Дніпровька наб в Києві
А чего прятался? Он мужчина или что? Почему он прятался, пока другие мужчины брали автоматы и шли защищать?
Может он позже прошел учебку и таки поехал как положено- защищать страну и своих детей?
Ой, нет. Он поехал в ЕС- петь и плясать. Оттуда защищать страну удобнее, не стреляют.
Mariya Prokhorova• 31 августа 2022
Ответ дляartushik

Нема в нас тоталітарного устрія то ви про рашу написали , але демократію ми тільки сьогодні будуємо .
Вірьте й допомагайте ЗСУ !

artushik• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Вірьте й допомагайте ЗСУ !
ЗСУ я и помогаю. А бежать в военкомат меня не ЗСУ принуждает, военные прекрасно знают, что женщинам гражданским там делать нечего.
Mariya Prokhorova• 31 августа 2022
Ответ дляartushik
піпец , а він як ви воювати не вміє , в нього гражданська професія - співати та танцювати !
Гроші вони збирають на ЗСУ !
2 млрд грн доба коштує країні !
Mariya Prokhorova• 31 августа 2022
Ответ дляartushik
Дуже добре , що ви допомагаєте ЗСУ , бо то наші ангели
artushik• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Гроші вони збирають на ЗСУ !
2 млрд грн доба коштує країні !
И что, что певец. Научат. Сотни тысяч гражданских мужчин не спрашивают, хотят они плитку класть- отдавая % на ЗСУ или воевать.
Очень. Очень удобная психология.
Женщина бухгалтер/архитектор должна встать принудительно на учёт и быть готовой к призыву.
А плясуны мужского рода поедут танцевать. Но не все плясуны, а особо приближенные.
PANTERA_KET• 31 августа 2022
Ответ дляhrushyk
І знаєте в чому увесь страх ?
Таке не тільки у Запоріжській ОДА,таке у кожній
В Днепре так же. Не добрались еще
Mariya Prokhorova• 31 августа 2022
Ответ дляartushik
Очень. Очень удобная психология.
Ви весь час рівняєте , навіщо ?
Ніхто вас воювати не погоне , заспокойтесь !
В нас людей там достаньо причому мотивованих , зброї не вистачає !
Dzvo• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Ага , почитайте про військовий облик в Швейцарії !
Почитала, обязателен призыв для мужчин, про женщин ни слова. Женщины призываются а армию в Норвегии, Израиле, Эритрее, Китае и Сев Корее. Причем возраст до 60 лет не фигурирует нигде.
Павлик Равлик• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
вулиця Дніпровька наб в Києві
То йому за мужнє ховання в паркінгу ордена вручили за мужність?
artushik• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Ви весь час рівняєте , навіщо ?
Я спокойна. Ещё раз - учёт именно принудительный. Список профессий огромный. Гнать будут. Ни одна европейская страна не гонит дам в военкомат. И не надо про Швейцарию, там это добровольно.
Прежде чем клепать скотские законы для женщин, пусть нынешняя власть наведёт порядок в своих свинарниках.
Враньё ’женщин не погонят’, после ’вайны не будет, жарьте шашлыки’- пасибо. Наелись.
Mariya Prokhorova• 31 августа 2022
Ответ дляПавлик Равлик
ну навіщо ви так ? Багато там чоловіків було , але в них якщо призіще не кошевий їм можно було ночувати у паркінгу ?
Goldig• 31 августа 2022
Жах...😑
Фернанда• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Гроші вони збирають на ЗСУ !
2 млрд грн доба коштує країні !
о, боже, защищать Кошевого, это уже дно((( на фронт много гражданских забрали и не спрашивали, а кошевой значит не умеет, его не трогать(((

Павлик Равлик• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Решта чоловіків ордена не отримало, правда ж?
artushik• 31 августа 2022
Ответ дляDzvo
В Израиле женщины и мужчины имеют право не служить. Могут отказаться, но потом их не возьмут в полицию и на гос службу. Женщины призываются до 35 лет. Женщины имеющие детей не призываются.

У нас все женщины годятся- кроме уклонистов-мужчин по 4 раза.
Mariya Prokhorova• 31 августа 2022
Ответ дляartushik
Читайте далі про Швейцарцю , вони на випадок війни за три дня армію в 600 тис зберуть
Фернанда• 31 августа 2022
Ответ дляПавлик Равлик
+100
Mariya Prokhorova• 31 августа 2022
Ответ дляФернанда
Я його не захищаю , бо люди не розуміють , що нам всім потрібно наразі мілітарізуватися і кошевому також
Але тягають його призвіще як тузик - капелюха
Mariya Prokhorova• 31 августа 2022
Ответ дляartushik

Хто в Ізраілі може відмовитестся від військової підготовки ?
Ви весь час путаєте , подвійні стандарти
Dzvo• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Так это из мужчин. Пусть и у нас собирают, вам выше уже писали про кошевого, Данилова , и тех, кто гуманитарку ворует и продает. Собирают, обучают, а петь и выступать у нас и женщин достаточно.
Ну и не могу не спросить в вашей семье уже все на учёте и воюют?
Соната любви• 31 августа 2022
Ответ дляАтланта
Зеленський коли псіханув, то не подивився, що то його друг дитинства. Без пояснень звільнив. Так само і з прокурором. Там наче хтось новий (не слідкувала). Саме час попрацювати на довіру суспільства та на власну репутацію.
баканова уволили совсем по другой причине)))
Mariya Prokhorova• 31 августа 2022
Ответ дляDzvo
Так йдить співайте та збирайте гроші на ЗСУ
Ваш сарказам не потрібен , ви ж не з окопа пишите , як вже модно тут писати !
На облік не состою , але нічого страшного якщо запишуть !
Фернанда• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
все мы отлично понимаем, гораздо больше, чем хотелось бы нашей власти.
Mariya Prokhorova• 31 августа 2022
Ответ дляСоната любви
Там така причина , що справу потрібно відкривати за профнепригодність , а венедіктову відправили послом у Швейцарію , ну може досвіду набереться , як нейтральна країна відноситься до Армії своєї