ЗдесяЯ• 31 августа 2022

поїзд Пшемисль-Київ (706Л)

Підкажіть, будь ласка, хто їхав 706Л поїздом (Пшемисль-Київ), що 9 годин в дорозі. Чи вчасно прибув поїзд до Києва? Наскільки було запізнення та важко їхати?
Не можу зрозуміти чому різниця в дорозі між нічним та денним 3,5 години.
]Mrs.Сексуальность[• 31 августа 2022
Могут отличаться остановки по времени

автор ЗдесяЯ • 31 августа 2022
Взагалі варто переплачувати за перший клас? Чи не має різниці?
Kristinka2106• 31 августа 2022
Ответ дляЗдесяЯ
Тоже задавала такой вопрос. Поехала с детьми 2 кл,вообще разницы не увидела.
Аноним Завхоз• 31 августа 2022
Ответ дляЗдесяЯ
Немає різниці. Точніше вона дуже незначна, та ні на що не впливає. Беріть 2клас
Соседушка• 31 августа 2022
Ответ дляЗдесяЯ
В первом классе два сидения в ряду, в втором - три. В первом классе по два подлокотника отдельные для обох пассажиров, во втором - как в кинотеатре - посредине по одному. В первом классе сидения заметно шире. И самое главное - в первом классе есть боковые подголовники, что бы голова набок не сваливалась, но это важно когда спишь. Это вся разница.
ЛюбимаЯНЬ• 31 августа 2022
Беріть 2 клас, переплачувати не варто.
Потяги їдуть різним маршрутом.
Мій досвід - виїхали із затримкою у 1,5 години, а прибули вчасно. Але то як пощастить
автор ЗдесяЯ • 31 августа 2022
Дякую
Клин_Кляйн• 31 августа 2022
Ответ дляЗдесяЯ
варто..
в 1 кл місця для сидіння ширші і зручніші..
в 2 кл маючи проблемну спину сидіти довго не можу - незручно, в 1 кл - запросто 12 год до Пшемисля витримала
Клин_Кляйн• 31 августа 2022
Ответ дляСоседушка
ось як чудово описали Вам.. ніби й несуттєві речі, але коли ти їдеш 10-12 год сидячи в позі солдатика і навіть задрімати толком не можеш, бо голова падає, то починаєш розуміти ту різницю в 300-400 грн

Соседушка• 31 августа 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
В первом классе спинки еще откидываются назад, во втором не знаю, не пробовала. Если нет, то только ради этого стоит переплатить.