Дюймовочка• 31 августа 2022
Допоможіть розібратись з допомогою «Єдність»
Мені дали допомогу разово чи на 3 місяці.Я думала на 3 місяці,але в серпні не було надходження.Зворотнього зв‘язку з фондом немає(
годовасик• 31 августа 2022
Согласно второго слайда, вам на три месяца и выплачена одна третья часть. Почему нет второй выплаты не подскажу.
Сыро_Ежка• 01 сентября 2022
Ви подавали запит на допомогу як ВПО? Чи до якої категорії відноситесь?
Дюймовочка
• 01 сентября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Ця допомога надається тільки в 12 областях України.Моя область туди входить.Я не ВПО і статусу не маю.Оформила на себе,двох дітей і маму(мама ще не пенсіонер).
Дюймовочка
• 01 сентября 2022
Ответ дляEvgewka85
Доброго дня ! Скажіть будь ласка а як одинока мати я можу подати заявку на допомогу в цій організації?
Почитайте перелік областей ,якщо ваша є в списку,можете дзвонити на гарячу лінію і подавати заявку.Додзвонитися дуже важко,я тиждень дзвонила.
Дюймовочка
• 04 сентября 2022
Ответ дляDanaN1
16 08 подала 27 .08 стал статус оплачивается но деньги ещё не поступили
Я 26.07 подала заявку,28.07 було в статусі виплачується,а 29,07 вже прийшли гроші на картку.Зараз у них якась затримка.Мені ще не було виплати за серпень.
Менеджер мені відписала,що на протязі робочого тижня буде виплата.
Дюймовочка
• 08 сентября 2022
Ответ дляDanaN1
Доброго дня!Ви вже отримали допомогу від «Єдність»?
Дюймовочка
• 08 сентября 2022
Ответ дляDanaN1
Ні не отримала (
Мені теж не було,але мені відповіла менеджер,яка оформлювала нас.Написала »на протязі робочого тижня виплатять»
Тільки не ясно якого тижня😒бо відписала, ще в минулий четвер.