Зам Ам• 01 сентября 2022
Які у вас лампи для манікюру?
Добрий день! Хто робить сам вдома манікюр з шелаком, які у вас лампи? Дешеві, дороги, чи задоволені?
Зам Ам
• 01 сентября 2022
Ответ дляМанька Галченок
Обычная 48 ватт
Бачу багато 36 вт продають. Достатньо буде чи краще більше?
Манька Галченок• 01 сентября 2022
Ответ дляЗам Ам
Для темных оттенков маловато, поэтому взяла 48.
36 тоже есть, дольше сушить надо в ней.
Зам Ам
• 01 сентября 2022
Ответ дляМанька Галченок
36 тоже есть, дольше сушить надо в ней.
Дякую! Я цього не знала, про темні відтінки нюансу)
Вишневий цвіт• 01 сентября 2022
У меня 2. Маленькая и большая. Большая справляется гораздо хуже. Чёрный вообще не прослушивает
Вишневий цвіт• 01 сентября 2022
Ответ дляЗам Ам
Покажите какую имейте в виду у них обычно то что написано то что на самом деле не всегда соответствует
Великий сатирик• 02 сентября 2022
Ответ дляЯ_поехала
Моя, вполне устраивает
О, то звичайно! Скільки Ваша лампа коштувала, якщо не секрет? У Вас і матеріали Люксіо?
Великий сатирик• 02 сентября 2022
У мене було чималенько ламп в користуванні, щось кумі віддавала, щось племінницям. З бюджетних варіантів Сан Ван 48Вт найоптимальніша, масово перевірена. В ній є перемикання на 24 Вт, щоб не пекло так в лампі при полімеризації. Тільки треба взяти оригінал, не копію, це важливо.
Великий сатирик• 02 сентября 2022
Ответ дляЯ не такая
Дівчата, а чим самі собі знімаєте гель-лак?
Знімаю фрезером, залишаючи тонкий шар бази, якщо все знімаю, то дорозчиняю залишки.
Я_поехала• 02 сентября 2022
Ответ дляВеликий сатирик
давно покупала, лет 7 назад. Что то около 4 тыс грн стоила.Гель лаки, и топы люксио. База коди. Я не мастер, если что
Великий сатирик• 02 сентября 2022
Ответ дляЯ_поехала
Дякую за відповідь. Проте ж база - то саме відповідальне по якості, бо безпосередньо на пластину наноситься, логічно було б і тут використовувати гіпоалергенний, якісний бренд з чистою сировиною, ніж ту торгову марку китайськооо походження, від якої було найбільше алергій в свій час.
Мабуть справа в носибельності. У Коді вона краще, але будьте все таки обережні. Якісно просушуйте і бажано тонкі шари робити.