Дуболом• 01 сентября 2022
Вам затримували доставку НЕКСТ? Щось я хвилююсь
На початку серпня зробила замовлення дітям. Спочатку писали доставка 14 серпня. В цей день прийшов лист на пошту, що посилка затримується і чекати 29 серпня. Більш нічого не пишуть. Номера замовлення знайти не можу, щоб подзвонити на лінію.
Переживаю, бо похолодало, а в мене діти голі. Там замовлення на 8 тис. Вони ж не можуть мене кинути?!
Чупокабра• 01 сентября 2022
Ой вони ніяк не можуть налагодити доставку, я не можу заказати не оплачується корзина, перший заказ загубили, повернули гроші
Дуболом
• 01 сентября 2022
Ответ дляТихомандражная
А у мені видає що в мій регіон (Україна) не доставляють..
В мене Київська обл. Наче доставляють
Татьяна-7e04• 01 сентября 2022
У меня была такая же ситуация в августе. Я написала им (нексту ) на сайте в чате. Ответ был: посылка потерялась или задерживается. Предложили вернуть деньги или подождать ее. Я выбрала подождать, на след день дёрнула их ещё раз и посылка моментально нашлась. На след день привезли
Валялась у миста на складе
Дуболом
• 01 сентября 2022
Ответ дляТатьяна-7e04
Валялась у миста на складе
Дякую за відповідь
Дуболом
• 01 сентября 2022
Ответ дляТатьяна-7e04
Валялась у миста на складе
Скажіть а де знайти чат?
Я на сайті не бачу.
І взагалі щось дивне з тим сайтом стало вже тиждень як
Я на сайті не бачу.
Татьяна-7e04• 01 сентября 2022
Ответ дляДуболом
Скажіть а де знайти чат?
Я на сайті не бачу.
Внизу страницы - contact us - start chat ( зелёная кнопка)
Шаленабджилка• 01 сентября 2022
Некст точно не кинет. Мне со слов возвращали часть посылки, хотя я никак не подтверждала, что там отсутствует часть посылки. Просто с моих слов
Барышня кисельная!• 01 сентября 2022
8 тысяч? Надо было несколькими посылками оформлять. Вам же теперь налог платить. Письмо с таможни должно быть.
Дуболом
• 01 сентября 2022
Ответ дляТихомандражная
А как насчет переплаты( конвертация)?
А що це означає?
Дуболом
• 01 сентября 2022
Ответ дляБарышня кисельная!
Треба платити податок? Я не знала
А куди має прийти лист і які мої дії далі?
Тихомандражная• 01 сентября 2022
Ответ дляДуболом
А що це означає?
Когда платишь одну сумму,а банк снимает больше объясняя это двойной конвертацией
Тихомандражная• 01 сентября 2022
Ответ дляДуболом
Треба платити податок? Я не знала
Если будут предлагать с таможни решить без вас,то не соглашайтесь,переплатите много. Надо ехать куда скажут,там щаполнить документы и заплатить налог на разницу( сумму от 150евро раньше было). Это не много,просто время потратите.
Дуболом
• 01 сентября 2022
Ответ дляТихомандражная
То я заплатила при оформленні замовлення. Мені там нічого додатково не знімали.
А які мої дії далі взагалі?
Дуболом
• 01 сентября 2022
Ответ дляТихомандражная
Мені треба заплатити ще суму от 150 євро???
Тихомандражная• 01 сентября 2022
Ответ дляДуболом
Нет,процент от разницы! 8тыс -150евро= процент небольшой от разницы.
Дуболом
• 01 сентября 2022
Ответ дляТихомандражная
Скажіть, будь ласка, то це мені має прийти якийсь лист з таможні чи подзвонить таможений брокер і ще їхати кулись розмитнювати і платить цей штраф?
А відмовитись вже зараз я якось можу від посилки чи треба чекати повідомлення від таможні?
Тихомандражная• 01 сентября 2022
Ответ дляДуболом
Многие отказываются от посылки...но если вещи нужны я бы оплатила,как и сделала много лет назад .
Дуболом
• 01 сентября 2022
Ответ дляТихомандражная
.
Дуже вам дякую
Ніби як процедура проста. Сплатити або по росиланню, або кур´єру.
Мабуть, через цей ліміт і маю затримку тепер.
А як вияснить скільки ще затримка буде? Дзвонити в міст експрес чи в некст?
Тихомандражная• 01 сентября 2022
Ответ дляДуболом
Дуже вам дякую
Даже не знаю...звоните везде.