Планируете возвращение в Украину?
Ответ дляИри_на
Вже повернулась. Так подобалось, але я там і раніше бувала. Лишатись там не планувала
Выплат там же никаких не было вообще?
Ответ дляИри_на
є, я не отримала, раніше поїхали, ми в березні офіційно реєструвались, все як треба, але там така бюрократія, шо люди хто місяць або два чекають на першу виплату, та можуть зразу за 2 місяці дати
В Германии тоже бюрократия ((
Ответ дляKimi
Знакомые буквально сбежали, не понравилось. Давили на них с прививками ковидными
Ого
Ответ дляxthyjujhbz
Ого
У нас з донькою по два щеплення вже було, там вже 4 почали робити навесні, ніхто і слова не сказав(щоб ми робили 3 або 4) за весь час що ми були до середини липня, тільки як реєструвались в березні то тест нам зробили
Ну там в кожному регіоні по разному
Ответ дляИри_на
Ну там в кожному регіоні по разному
У них не было и они не хотели делать.
одежда для собак• 03 сентября 2022
у меня соседи там были до августа , приехали, там не работали, снимали дом, муж пересылал на жизнь, айтишник, денег хватает...но им ужасно не понравилось...
Ответ дляодежда для собак
Что именно не нравилось?
Angelina123• 22 сентября 2022
Девочки,а как воспользоваться программой по жилью,куда обращаться?
Спасибо большое