Barkas• 02 сентября 2022

Сьогоднішній випуск Жданова, дівчата, хто там ще за Порошенка, при якому

не було б війни сьогодні, слухати з 44 хвилини.
Боляче все це слухати.
mmi583@mail.ru• 02 сентября 2022
Ответ дляЧашечка кофе
Прямого пересмотрели?
А тверезо глянути не речі слабо?
mmi583@mail.ru• 02 сентября 2022
Ответ дляnezhinka
Я не за Зеленського, але бачу, що багато готові вже повертати на наступний термін Порошенка, і це теж дуже поганий вихід.
А ви думаєте чого автор створила? Бояться зелені. Знову порошенко у всьму винен, а вони святі.
PinkyPink• 02 сентября 2022
Ответ дляJave
Я читала в березні на Укрправді інтерв´ю Вікторії Нуланд, яка прямо говорила що США радили Порошенко не у 2014 р не пробувати відстоюувати Крим тому що стаг армії був дуже поганий. Також Гіркін постійно говорив і говорить що з Україною треба було воювати, а точніше дожимати нас у 2014 році коли ми протистояли росії палками
Палками воювали і зброю закордон продавали?
Mrs.Ochmonek• 02 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
Ви жартуєте?? Він з перших днів постійно по Європам мотався, і досі їздить, бо його, досвідченого і авторитетного політика з купою зв´язків, чують і пошепки, а Зе крутять по всім каналам, закриваючи рота ЄС. Он, Гончаренко ледь добився виступити в марафоні з інтерв´ю. Зняли....і пустили в ефір в 04.30 ранку на суспільному
Де він просив, хоч один потужний публічний виступ до підписання мінських? До кого звертався, які відповіді отримував?
Легенда ’про авторитетного політика’ заходить не всім)

А Гончаренко, то взагалі треш.
золотая осень• 02 сентября 2022
Ответ дляBlinking_Star
Янелох просрал юг Украины, а виноват опять Порошенко. Когда вы угомонитесь уже?
Янелох боїться Порошенка, тому підняв на обсирання його усіх, кого зміг
Soufit• 02 сентября 2022
Ответ дляZelenkа
А Арестович років 10 тому був експертом в програмі Аферисти, тіпа юрист))
Ось де я його бачила!!))
ИринаКа• 02 сентября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek

А Гончаренко, то взагалі треш.
Тепер ясно)) вам треба голосно, публічно, в телевізорі. Ну не актор Порох
Mrs.Ochmonek• 02 сентября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
’Зелені’ і повинні боятись через свої діла, а порошенко - через свої
Mrs.Ochmonek• 02 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
Ні, на шпальтах світових ЗМІ мені потрібно, і так, абсолютно публічно.
Щоб країна знала чого ми взагалі хочемо - перемоги над москвою чи ’мінський формат’ і поступово віддаємо шмат за шматом Україну
Mrs.Ochmonek• 02 сентября 2022
Ответ длязолотая осень
порошенка можна боятись тільки як можливого агента - враховуючи давні зв’язки з медведчуком, фірташом і не тільки. Тому треба під варту і розслідувати, той же продаж зброї, як наведено вище, вугілля з ДНР замість з ПАР, по Гонтарєвій ’мій найкращий кадр’ і тд
ИринаКа• 02 сентября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не розумію логіки. Шмати віддає Зеленський, а винуватий Порох.
Зеленський говорить
Військові роблять
Порох допомагає і, головне, не заважає.
Що не так?
fikke• 02 сентября 2022
Ответ дляЧашечка кофе
А кто такой Жданов?
Военный аналитик.
Mrs.Ochmonek• 02 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
Зеленський говорить
Військові роблять
Порох допомагає і, головне, не заважає.
Що не так?
Я запитала про 2014, ви перевели на зеленського.
В цьому основне ’не так’.
Не може сказати відданий порохобот (ви чи не ви), що так, в 2014 порошенко обрав для України шлях повільної капітуляції - місяцями говорити про АТО, а потім вуаля - мінськ.
Не можете ви навіть визнати, що справді в перші місяці ніхто не чув заяв Порошенка на світовому рівні, що росія пішла на нас війною, контролює силою захоплені території Донбасу, порушила Будапештський меморандум. Не можете визнати, що стратегія заморозити конфлікт тоді вилізла повномасштабною війною зараз.
космея• 02 сентября 2022
Ответ дляLilija945
І ви вірите що був геніальний військовий план у військових, які допустили Іловайськ і Дебальцево?
У військових зрадників, так був план.
Подрысь• 02 сентября 2022
Ответ дляJave
Ну ми зараз можемо оцінити наслідки, Порошенко вже 3 роки як не президент.
Дівчата на цензорі фото. Просто слів немає...
а по селам сколько захоронено(((
Jave• 03 сентября 2022
Ответ дляPinkyPink
Ага, тоді хочета сказати що весь час нам брехали волонтери про те що армія гола та боса
https://www.google.com/amp/s/www.bbc.com/ukrainian...