не було б війни сьогодні, слухати з 44 хвилини.
Боляче все це слухати.
Ответ дляPinkyPink
По Илловайску. Была информация о том, что Иловайск планировали Корбан с Филатовым плюс руководители батальонов. Высказывалась такая точка зрения, что на самом деле под шумок они хотели отдать у Ахметова Зургес и для этого вся эта операция и затевалась ценой жизней наших бойцов.
Была в шоке, когда на советчице появился отряд адвокатов Корбана.
..ну там і Ко. мав гарний інтерес..,з Корбаном тоді дружив разом,свої справи мутили .. А тоді,коли все трапилось,вирішили що правди не дізнаються, зате гарний привід для інфро-атаки на ПП., і понеслось з кожного утюга..
Ответ дляЕленнн
Да, это была одна шайка. Не уверена, что они и сейчас не вместе. Просто публично открестились от КО да и все. Про ПП не соглашусь, ПП их вполне прикрыл и в Иловайске просто обвинили рашку, срачи ПП и Ко начались в 2015 из-за Укртранснефти, Ко кричал, что ее у него отжали люди Кононенко и понеслась, сняли с должности, потом приват и тд. А до этого они вполне себе дружили
Ответ дляЧашечка кофе
Были, но масштабы этих операций разные. В 2014 году - это были больше полицейские операции, а сейчас полноценная война.
И мы не знаем как бы вел себя Порошенко в этой ситуации
’Минские соглашения в феврале 2015 года стали успехом и достижением Украины. Они дали возможность нашей Армии перегруппироваться и собраться с силами. У нас получилась передышка, когда мы смогли оглянуться вокруг, трезво посмотреть на ситуацию, подтянуть штаны, заработать денег, начать реформы, одеть, вооружить и накормить Армию. Именно благодаря Минским соглашениям Путин остановил наступление. Например под Мариуполем. Благодаря Минским соглашениям Мариуполь наш. Под контролем Украины.
📌 Подписание Минских соглашений стало проблемой для Путина. Почему-то я уверена, что он не раз пожалел о том, что поставил там свою подпись. Ведь большинство санкций, которые позже вкатили россии от ЕС и США, были выданы за несоблюдение этих самых Минских соглашений.
И Зеленский это понимает. Может не сам, но ему таки объяснили. Ведь на пресс-конференции в мае 2020 года он сам сказал: ’Будемо боротися до кінця за Мінськ. Тому що з Мінськом пов’язані санкції проти Російської Федерації.’’
Irina-5d24• 02 сентября 2022
Ответ дляnezhinka
Я не за Зеленського, але бачу, що багато готові вже повертати на наступний термін Порошенка, і це теж дуже поганий вихід.
Ну як за 2 роки не з´явиться Лідер то прийдеться обирати між 2 сортами гімна і щось мені підказує, що найвеличніше виграє
Оксана-004e• 02 сентября 2022
Ответ дляЧашечка кофе
Покупает он их за деньги чужих людей
А компания зе ворует составами помощь других людей. Улавливаете разницу?
Распродажа СП• 02 сентября 2022
Ответ дляLilija945
Послухала. Згадала приказку ’ чужу біду руками розведу’, в 2014 році у наших зброї не було, досвіду не було, і тепер виявляється що ’ скільки , там їх було регулярних російських військових’, ми б їх однією лівою. Смішно слухати.
100%
Mrs.Ochmonek• 02 сентября 2022
Ответ дляLilija945
Ви можливо й не чули, а я чула, як Порошенко просив про допомогу на різних асамблеях, радах Європи і засіданнях ООН, як він показував російські паспорти і військові квитки, і що? Ніхто офіційно не визнав ,що там були російські кадрові військові. Хоча це було очевидно, мабуть їм засліпило, дуже вони хотіли нам допомаги і давати зброю.
Це ви могли чути вже ПІСЛЯ підписання мінських, то як давати зброю який війну називає АТО (тобто внутрішні розборки з терористами) і який бере медведчука - кума в якості кого? тоді дійсно давати Порошенку зброю було б дивно, бо він каже одне, а робить - зовсім інше.
І у людей точно амнезія, якщо забули про те, як в 2015 через рік порошенко намагався надати сепатистам статус, фактично офіційно віддати Донбас сепарам, а отже закріпити русскій мір там, внесши це до Конституції.
Всі три місяці до вересня 2014 - що і де він просив? Перед ким тряс Будапештським меморандумом? Відповідь: не просив. Зате уже у червні воскрес агент медведчук
МАМА НИКИТКИ-2• 02 сентября 2022
Ответ дляЧашечка кофе
Во статья на Цензоре про нее.
Вряд ли бы эта конференция спасла от танковых колонн, ракет и артиллерии
Нехай не піздить. Собі за мій хранцузький
Там багато чого було передбачено. І так, 24 дуже б допомогло нашим хлопцям. А так, тільки землю в селян віджали, безкоштовно. Рябицю натягли і мільярди спіздили. Доречі не 50 м а від 50 м. Це геть різне не практиці
Ответ дляЧашечка кофе
Покупает он их за деньги чужих людей
Трішки не так. Є фонд, куди донатять люди, а він подвоює суму. Крайнього разу зібрали на 8 пікапів, а придбали 16. До того ж, машини не віддають пустими, а грузять їжею, ліками, снарягою. Я в цьому ’варюся’, тому мене не треба переконувати чи інформувати.
МАМА НИКИТКИ-2• 02 сентября 2022
Ответ дляЧашечка кофе
Звичайно ж, можна збудувати Велику китайську стіну з бетону. То візьміть будь-якого будівельника, нехай підрахує, скільки треба коштів, щоб залити 2000 кілометрів бетоном. І навіть після цього, де гарантії? Тими ракетними, артилерійськими та іншими засобами ураження, які має агресор, за пару хвилин зрівняють з землею. А авіація? Яку тут ’Стіну’ збудувати? До неба? - сказав Бідило
Стена не должна была защищать от военного вторжения
До чого тут стіна? До стіни були ще три ряди укріплень. Яких навіть не починали будувати. А гроші списали. На місця ці гроші навіть не дійшли, від слова взагалі
Blinking_Star• 02 сентября 2022
Янелох просрал юг Украины, а виноват опять Порошенко. Когда вы угомонитесь уже?
МАМА НИКИТКИ-2• 02 сентября 2022
Ответ дляЧашечка кофе
Сильно эта стена остановит танки , артиллерию или ракетный удар?
Ще раз. «Три ряди укріплень» вам що небудь говорить ця фраза ?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Це у вас амнезія може? Порошенко НЕ ПРОСИВ зброю, і тому шансів її отримати у нас не було.
Про ’закрити небо’- ми чули всі, місяцями.
А Порошенка чути не було, назвіть його публічні звертання до всіх міжнародних оргінізацій, парламентів, НАТО і тд. Їх не було, бо ’найвеличніший і наймирніший дипломат’, якому підходив капітулятивний мінськ
Ви жартуєте?? Він з перших днів постійно по Європам мотався, і досі їздить, бо його, досвідченого і авторитетного політика з купою зв´язків, чують і пошепки, а Зе крутять по всім каналам, закриваючи рота ЄС. Он, Гончаренко ледь добився виступити в марафоні з інтерв´ю. Зняли....і пустили в ефір в 04.30 ранку на суспільному
Чашечка кофе• 02 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
Прямого пересмотрели?
золотая осень• 02 сентября 2022
Ответ дляJave
Я читала в березні на Укрправді інтерв´ю Вікторії Нуланд, яка прямо говорила що США радили Порошенко не у 2014 р не пробувати відстоюувати Крим тому що стаг армії був дуже поганий. Також Гіркін постійно говорив і говорить що з Україною треба було воювати, а точніше дожимати нас у 2014 році коли ми протистояли росії палками
Згодна. Але комусь усі 8 років хочеться вішати всіх собак на Порошенка, який як раз і почав готувати і озброювати армію, бо розумів, що русня піде у наступ.
Ответ дляИринаКа
і за Марченка він заставу заплатив.. (більшу частину..)
Але ж як хочеться побачити,чим особисто,з своїх багатомілліонних статків Зеленський допоміг... армії?? госпіталям?? біженцям??
Чашечка кофе• 02 сентября 2022
Ответ длязолотая осень
Объективно перевооружение армии не было, а была небольшая модернизация и поддержка советских образцов вооружений в нужном состоянии
золотая осень• 02 сентября 2022
Ответ дляЧашечка кофе
Тогда выбор был невелик
І вибору, і досвіду не було. А скільки зрадників було? Як Крим захопили? Місцеві здали, мало хто пішов в Україну.
Чашечка кофе• 02 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
Только почему-то Порошенко не высказывался за необходимость сохранить армию на посту секретаря РНБО
mmi583@mail.ru• 02 сентября 2022
Можу сказати лиш одне на це: не смішить тим Ждановим труси моєї бабці.
А те, що активи Мураєва перейшли другові зеленського і спонсору партії слуги народу вас не цікавить? Зато не барига, так? Що підгорає у зелених?
Муркамурковна• 02 сентября 2022
Ответ дляNata2907
Та нє, послухайте. Пи...ць це пєтя, а не Зе
Не... Зе то особий від піз.... ца